بهترین مشاور کنکور از نظر سازمان سنجش آموزش کشور کیست؟

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
21:06 - دوشنبه 27 خرداد 1398
محمد مرسی رئیس جمهور سابق مصر در دادگاه درگذشت
کد خبر: ۱۱۶۰۵۲
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۵
پیشخوان خبر:
معاون فنی و آماری سازمان سنجش آموزش کشور با حضور در برنامه پیشخوان خبر به کنکوری ها و خانواده های ایشان تاکید کرد که مشاوران آموزش و پرورش با توجه به کارگاه آموزشی روزهای اخیر سازمان سنجش برای ایشان بهترین مشاوران برای کنکوری ها هستند.
بهترین مشاور کنکور از نظر سازمان سنجش آموزش کشور کیست؟

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، 790267 داوطلب که در سر جلسه کنکور امسال حاضر شده بودند، دیروز انتظارات شان برای اعلام نتایج اولیه و اطلاع از کارنامه های شان پایان یافت.

گام بعدی برای ورود دانش آموزان به دانشگاه انتخاب رشته صحیح و هوشمندانه است. دفترچه انتخاب رشته چند ساعتی است که در اختیار داوطلبان مجاز به انتخاب رشته قرار گرفته تا این افراد آینده تحصیلی خود را رقم بزنند. دکتر احسان جمالی - معاون فنی و آماری سازمان سنجش آموزش کشور با حضور در استودیو پیشخوان خبر به برخی سوالات احتمالی کنکوری ها پاسخ داد.

جمالی معاون فنی و آماری سازمان سنجش آموزش کشور

معاون فنی و آماری سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به زمان اعلام نتایج کنکور و بیان این که ظرفیت پذیرش دانشجو بیش از تعداد شرکت کنندگان است افزود: عمده رقابت ها در دوره های روزانه و شبانه است و رقابت ها برای دانشگاه های پر اقبال و بدون شهریه است.

وی با تاکید بر این که هیچ رشته ای امسال حذف نشده است گفت: تغییرات بر اساس مصوبات وزارت علوم ادغام شده اند و رشته هایی چون برق و روانشناسی که گرایش های مختلف داشتند، تجمیع شده اند.

به گفته وی، علایق تحصیلی داوطلب را فقط خود و نزدیکانش می شناسند و ضمن این که در نهایت خود دانش آموز تصمیم گیرنده است به رغم وجود نرم افزار سازمان و مشاوران آموزشگاه ها، بهترین مشاوران از نظر سازمان سنجش، با توجه به کارگاه آموزشی روزهای اخیر سازمان سنجش برای مشاوران آموزش و پرورش، ایشان بهترین مشاوران برای کنکوری ها هستند.

مشروح این گفتگو را می توانید در ویدئو این خبر پی بگیرید.

دانلود

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۴°    ۳۷°