تیترامشب- ضعف و قوت های تیم والیبال ایران در مسیر المپیک

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
01:03 - چهارشنبه 01 اسفند 1397
جنگنده‌های متجاوز سعودی شهرستان «افلح الشام» در استان حجه یمن را بمباران کردند
کد خبر: ۱۴۳۶۹۶
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۰۳ دی ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۸
افشاردوست دبیر فدراسیون والیبال کشورمان معتقد است در زمان انتخاب سرمربی تیم ملی کشورمان تمامی گزینه ها از یک شرایط برخوردار بودند و هیچیک از سرمربی های مطرح دنیا این امکان را نداشتند زودتر از اواسط فروردین 95 وارد ایران شوند و با تیم ملی تمرین کنند.
تیترامشب/ ضعف و قوت های تیم والیبال ایران در مسیر المپیک

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، جواد محتشمیان، کارشناس و گزارشگر باسابقه والیبال ایران و محمود افشاردوست دبیرفدراسیون والیبال کشورمان با حضوردراستودیوی تیترامشب موضوع «والیبال ایران در مسیر المپیک» را بررسی کردند.

جواد محتشمیان کارشناس و گزارشگر با سابقه والیبال ایران با بیان اینکه مربی باید ببیند که بازیکن ها در تحت فشار چه واکنشی نشان می دهند گفت: من امیدوارم که با توجه به انگیزه بالای بازیکن ها تیم ایران به المپیک برود.

جواد محتشمیان کارشنان والیبال

افشاردوست دبیرفدراسیون والیبال نیز درادامه برنامه گفت: باید یک موضوع را در نظر داشته باشیم که مربیان خوب والیبال دنیا همه شرایط یکسانی برای ورود به کشورمان داشتند و هیچیک نمی توانست زودتر از فروردین وارد کشور شود. وقتی مشخص شد که سرمربی باید عوض شود، و آقای لوزانو انتخاب شد، شخصی را کنار او قرار دادیم که چند سال است ایران و والیبال ایران را می شناسد. از نظر ما آقای لوزانو برای شناخت تیم والیبال زمان کافی را دارد و او مربی حرفه ای است و می تواند تیم را طی یکماه به خوبی شناسایی و آماده کند.

افشار دوست دبیر فدراسیون والیبال

اما محتشمیان با تاکید بر اینکه بازیکن ابزار نیست و شرایط افراد تحت تاثیر شرایط آب وهوایی و اقلیمی قرارمی گیرد و همچنین بازیکنان را نباید از نظر توانمندی با دو سال گذشته مقایسه کرد، درباره عملکرد بوبان کواچ سرمربی سابق تیم ملی والیبال کشورمان گفت: تیم ها 22 بازیکن لیست می دهند و سعی می کنند از همه سرمایه شان استفاده کنند و آنها را برای رقابت های مهمی چون جهانی و سهیمه المپیک آماده کنند، اما آقای کواچ با 8 بازیکن به میدان رفت، و برگشت بدون اینکه بازیکنی را تربیت و آماده کند.
او با بیان اینکه د‌‌رد‌‌وره قبل کواچ یک تیم آماد‌‌ه تمام عیار را تحویل گرفت، گفت: در زمان ولاسکو اختیار تام به او داده شده بود، همین اختیار به آقای کواچ هم داده شد اما او موفق نبود. اما نکته اینجاست که اشتباهات کواچ به او گوشزد نشد.

دانلود

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °