ادامه فعالیت ارکستر سنفونیک تهران و ملی زیر نظر شورای هنری ارکسترها

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
07:01 - چهارشنبه 01 اسفند 1397
گروه مقاومت عراقی: اظهارات مداخله جویانه کاردار آمریکا، توهین به نظامیان عراقی است
کد خبر: ۱۵۹۴۷۷
تاریخ انتشار: شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۹
بنیاد رودکی به منظور ارتقای سطح کیفی ارکستر ها مقدمات اعزام 12 نفر نوازنده جوان ایرانی به کشور ایتالیا برای همکاری با ارکستر جوانان جهان را فراهم کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از روابط عمومی امور بین الملل ارکسترها، چهارمین جلسه شورای هنری ارکسترها در تاریخ 95/02/18 با حضور اکثریت اعضا و به ریاست محمد سریر در سالن تشریفات تالار وحدت برگزار شد.
در این جلسه کلیات قرارداد نوازندگان و ساختار سازمانی پیشنهادی بنیاد رودکی برای مدیریت ارکستر ها تحت عنوان مرکز ار کستر ها که ارکان آن شامل رئیس مرکز، مشاوران و شورای هنری ، کمیته فنی کارشناس تدوین برنامه و واحد اجرایی است مورد تایید اکثریت اعضا قرار گرفت.
همچنین بر اساس تصمیم گیری شورای هنری ارکسترها مقررشد بنیاد رودکی به منظور ارتقای سطح کیفی ارکستر ها مقدمات اعزام 12 نفر نوازنده جوان ایرانی به کشور ایتالیا برای همکاری با ارکستر جوانان جهان را فراهم کند.
به نقل از روابط عمومی ارکستر ها با تصویب کلیات قرار داد نوازندگان، بنیاد رودکی از تاریخ 95/02/19 آمادگی دارد نسبت به انعقاد قرار داد نوازندگان واجد شرایط و مورد تایید شورای هنری اقدام کند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۱°    ۹°