تولید تخم مرغ گیاهی

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
00:58 - چهارشنبه 01 اسفند 1397
جنگنده‌های متجاوز سعودی شهرستان «افلح الشام» در استان حجه یمن را بمباران کردند
کد خبر: ۱۷۵۵۸
تاریخ انتشار: سه‌شنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۱:۱۱
شرکت سازنده این تخم مرغ گیاهی می گوید:سالهاست که تخم مرغ جایگزین انواع مختلفی از مواد غذایی شده است با این حال، شیوه های علمی بسیار می تواند در نهایت به عرضه محصولات نوینی منجر شود که طعم خوبی داشته باشند.
تولید تخم مرغ گیاهی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر از مهر، دانشمندان تخم مرغ های مغذی از مواد گیاهی ساخته اند که می تواند جایگزین تخم مرغ معمولی شود.

بسیاری از مردم برای گوشت و تخم مرغ جایگزین هایی متفاوتی یافته اند. اما فقط هشت درصد گونه های گیاهی برای جایگزین غذایی کاوش شده اند، از این رو باید کارهای بیشتری برای جایگزینی تخم مرغ انجام شود .

محققان شرکت "همپتون کریک فودز" برای دستیابی به نتایج بهتر، در حال ساخت مصنوعی تخم مرغ هستند.

تخم مرغ خواص شگفت انگیزی از جمله توانایی برای ترکیب غذاهای بر پایه آب و چربی دارد ، از این رو این شرکت صدها ترکیب گیاهی را برای تعیین اینکه چه قدرمی توانند خاصیت مخلوط کنندگی را داشته باشند آزمایش می کند .

دانشمندان در حال ساخت صدها میکروکیک با جایگزین های احتمالی تخم مرغ در لوله آزمایش هستند تا بتوانند تخم مرغ را در خوراکی های پختنی جایگزین کنند.

آنها همچنین در حال بررسی محتوای پروتئینی و وزن مولکولی بسیاری از ترکیبات مختلف هستند تا اطمینان حاصل کنند که این ترکیب می تواند جایگزین خواص مغذی تخم مرغ شود.

این شرکت آمریکایی اکنون یک محصول تخم مرغی پودری برای خوراکی های پخته شده ساخته است. این محصول آن قدر طبیعی بود که بیل گیتس بنیانگذار مایکروسافت یکی از این شیرینی ها را امتحان کرد و نتوانست تفاوت آنها را متوجه شود.

گام بعدی این شرکت ساخت یک تخم مرغ خوب زده شده است.

آنها در حال حاضر گیاهی را در آسیا شناسایی کرده اند که با گرما منعقد یا جامد می شود فرایندی که موجب پخته شدن تخم مرغ می شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۰°    ۱۰°