سفیر آمریکا: مصری ها باید بردگان یهود شوند

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
00:36 - چهارشنبه 24 مرداد 1397
دبیرکل حزب الله لبنان: تحریم‌هایی که علیه ایران و حزب الله به اجرا درآمده است بی تاثیر نیست اما از قدرت و تاثیر ما نمی‌کاهد ­سید حسن نصرالله: آنچه علیه ایران انجام شده نتیجه‌ای جز قدرت گرفتن ایران نداشته و تحریم‌ها از عزم و اراده و اقتدار این کشور نمی‌کاهد انتشار گزارش آزار و اذیت جنسی ۱۰۰۰ کودک به دست صدها کشیش آمریکایی در پنسیلوانیا
کد خبر: ۲۳۴۳۵
تاریخ انتشار: سه‌شنبه ۰۸ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۸:۰۶
سفیر آمریکا در قاهره، در اظهاراتی کاملاً صهیونیستی و جالب، ادعای مالکیت مصر برای ملت برگزیده یهود(!) را مطرح کرد و گفت، مصری‌ ها باید بردگان یهود شوند و بازگشت یهودیان از تمامی مناطق جهان در سال 2013 صورت خواهد گرفت.
سفیر آمریکا: مصری ها باید بردگان یهود شوند

وی در این سخنان ادعا کرد، بازگشت یهودیان از تمامی مناطق جهان به سرزمین موعود (!) از نیل تا فرات، نزدیک است و در سال ۲۰۱۳ صورت خواهد گرفت.

به گزارش سرویس وبگردی پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، "آن پترسون"، سفیر آمریکا در قاهره، در گفتگو با یک رسانه صهیونیستی، اظهارات عجیبی درباره جایگاه مصر در طرح از نیل تا فرات سرزمین موعود (!) صهیونیست‌ ها مطرح کرده است.

مصری ها بردگان یهود

پترسون با افتخار گفت، نقش محوری و مهمی در روند تحقق پیش‌ بینی‌ ها برای «ملت برگزیده خدا»! ایفا کرده است. مصری‌ ها نیز هرگز مانع از بازگشت یهودیان به این کشور نمی‌ شوند؛ بلکه به آنها متوسل می شوند تا به مصر بازگردند و آنها را از فقر و گرسنگی نجات دهند، چرا که مصر به زودی و احتمالاً در همین امسال (میلادی) اعلام ورشکستگی خواهد کرد.

وی در این گفتگو با اشاره به احتمال جنگ آینده گفت، اسرائیل تحریک‌ ها و تجاوزها و تهدیدهای فراوانی را متحمل شده و صبرش طولانی نخواهد شد و سال ۲۰۱۳ میلادی که چهلمین سالروز شکست اکتبر ۱۹۷۳ میلادی است، فرا رسیده است.

وی تأکید کرد در اوضاعی که اسرائیل مجبور به مقابله نظامی شود، در آن تردید نخواهد کرد و این جنگ، همان جنگ آرماگدون خواهد بود که آمریکا و انگلیس و ناتو و تمامی «کشورهای حامی صلح»(!) برای دادن حقوق صاحبان حق به آنها، وارد عمل خواهند شد، یهودیان دیگر اجازه تکرار هولوکاست را علیه خود در منطقه نخواهند داد.

وی با توهین به قومیت عربی و امت اسلامی گفت: از آنجا که اعراب و مسلمانان طبیعت خشنی دارند و مایل به وحشی‌گری و تروریسم هستند (!)، به علت اینکه یهودیان از آنها پیشرفته‌ تر و ثروتمندتر هستد، به آنها حمله خواهند کرد، به همین علت این درگیری برای بقا خواهد بود و بقا نیز به طبع برای گروه قوی‌ تر، رقم خواهد خورد.

پترسون با اشاره به تجربه خود در مصر گفت که خوشحال است که به این کشور آمده و طرحی را که خواهر بزرگ تر وی، مارگارت اسکوبی، سفیر سابق آمریکا در مصر، آغاز کرده بود پیگیری می‌ کند؛ تا زمانی که هدف یکی باشد و اخلاص در کار باشد، اسامی اهمیت زیادی ندارد.

وی گفت، در کنار دیوار ندبه قسم خورده که حق یهود را به آنها بازگرداند و انتقام آواره کردن آنها در کشورهای جهان را بگیرد و نزدیکان و خانواده‌های آنها به زودی به مصر و کشورهای عربی باز خواهند گشت تا خانواده‌هایشان را تکمیل کنند و خانواده‌ها یکدیگر را ببینند و بعد از صدها سال بار دیگر جمع آنها جمع شود.

وی با ادعای مالکیت بخش‌ هایی از مصر برای یهودیان گفت، اسنادی در اختیار دارد که مالکیت یهودی بر طرح های مصر را نشان می‌ دهد که آنها ایجاد کردند، اما جمال عبدالناصر، با وحشیگری، تمام آنها را از مصر اخراج کرده و اموالشان را مصادره کرد.

وی افزود: اسناد ثابت می کند، دارایی‌ های یهودیان در مصر سبب می‌ شود آنها به این کشور بازگردند و ثابت می‌ کند آنها مالک اصلی مصر هستند و موضوع آن چیزی نیست که فرعون‌ ها آن را تحریف کردند؛ چرا که این یهودیان بودند که اهرام‌ها را بنا کردند، اما مصری‌ ها و عرب‌ ها به سرقت عادت دارند؛ همان طور که کانال سوئز را سرقت کردند و انقلاب ۱۹۵۲ را برای سرقت اموال یهود بنا نهادند.

سفیر آمریکا در ادامه اظهارات کاملا صهیونیستی خود مدعی شد، خسارت‌ هایی که مصری‌ ها باید بپردازند، بیش از توان آنهاست و سبب ورشکستگی آنها خواهد شد و آنها در بازپرداخت وام های بانک جهانی و بانک مرکزی، ناتوان خواهند ماند؛ مصری‌ ها الان هم هیچ چیز در مصر ندارند و باید یا بندگی اربابان یهود خود را که ملت برگزیده خدا هستند، بپذیرند یا اینکه از این کشور خارج شده و در جستجوی کشور جایگزینی برای خود باشند.

پترسون گفت، شورای امنیت نیز از حق یهودیان در بازگشت به سرزمین موعود از نیل تا فرات در مقابل بازگشت آوارگان فلسطینی به غزه و سینا و کرانه باختری و اردن حمایت می‌ کند و این تصمیمی اجباری خواهد بود و در صورت رد آن از سوی مصری‌ها و عرب ها، با آنها اعلام جنگ خواهد شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۴°    ۳۷°