دفترچه بیمه تامین اجتماعی حذف شد

irinn | وب سایت شبکه خبر

نسخه آزمایشی       
21:11 - دوشنبه 07 فروردين 1396
نخست وزیر رژیم صهیونیستی حضور مقامات جمهوریخواه و دموکرات را در نشست سالانه کمیته روابط عمومی آمریکا و اسرائیل (ایپک) نشانه ائتلاف بزرگ واشنگتن ـ تل آویو خواند نتانیاهو: همانطور که بارها گفته ام اسرائیل هیچ هم پیمانی بهتر از آمریکا ندارد و آمریکا هم هیچ دوستی بهتر از اسرائیل ندارد نخست وزیر رژیم صهیونیستی: خدماتی که ما (صهیونیست ها) به بشریت کرده ایم بسیار بزرگ و مهم است نتانیاهو: باید با میانه روهای منطقه ائتلاف کنیم و همراه با آمریکا به مقابله با ایران بپردازیم نخست وزیر رژیم صهیونیستی: ما با اقداماتمان به کودکانمان درس صلح می دهیم نتانیاهو، نیروهای مقاومت را پیروان اسلام شبه نظامی خواند و گفت: باید هر طور شده آنها را شکست دهیم رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین که بارها در مذاکرات سازش شرکت داشته است اعلام کرد سیاست های سرکوبگرانه و نژادپرستانه رژیم صهیونیستی نمی گذارد مذاکرات به نتیجه ای برسد محمود عباس: ادامه سیاست های سرکوبگرانه اشغالگران هرگز امنیت را برای اسرائیل به دنبال نخواهد آورد خبرگزاری فرانسه: ۴۰ درصد فرانسوی ها هنوز نمی دانند در انتخابات ریاست جمهوری آینده به کدام نامزد رای بدهند
کد خبر: ۴۸۸۹۰۴
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۳
42 میلیون بیمه شده تامین اجتماعی از این پس نیازی به دفترچه بیمه نسخه نویسی ندارند و تنها با کارت ملی می توانند از خدمات بهداشتی مراکز بهداشتی طرف قرار داد با بیمه تامین اجتماعی برخوردار باشند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، مديرعامل سازمان تامين اجتماعي گفت: گام بزرگي براي حذف دفترچه در مراكز ملكي اين سازمان برداشته شده است كه اميدواريم خروجي مثبتي براي بيماران به همراه داشته باشد.
سيدتقي نوربخش درجشن حذف دفترچه در مراكز درماني ملكي سازمان تامين اجتماعي كه دربيمارستان شهيد دكتر معيري برگزارشد افزود: حذف دفترچه هاي درماني زيرساخت مهمي براي اجراي نظام ارجاع است و فوايد زيادي براي بيماران دارد و اين طرح در6 ماه گذشته دركل كشور براي شناسايي نقاط ضعف و قوت آن شروع شده است و فرايند ارائه خدمات، نظام ارجاع را تسريع مي كند.
او گفت: نمايندگان مردم در مجلس شوراي اسلامي اين برنامه را به نقد بگذارند چون اين گام بزرگي از سوي سازمان تامين اجتماعي و درحداكثر چهارماه قابل اشاعه به كل كشوراست و اين كار به قدري ارزشمند براي كل كشور است كه اميدوارم نتيجه مطلوب آن را در آينده شاهد باشيم.
نوربخش در ادامه اضافه كرد: تامين اجتماعي بيشترين ركورد اطلاعاتي را در كشور دارد و 50 ميليارد ركورد ديتا و اطلاعاتي دارد و قبل از سازمان سنجش در سال 51 سيستم آي تي مستقر شده است.
وي افزود: درسال 76 سخت افزارهاي اطلاعاتي جمع و ديتا سنتر سازمان انجام شد و بيمه شدگان براي تجميع سوابق به استان هاي ديگر مراجعه مي كردند.
نوربخش گفت: ما نهضت آي تي را براي اطلاعات خودمان ايجاد كرديم اكنون پرونده ديجيتالي، بازرسي الكترونيكي، حذف دفترچه ها را داشته و سازمان در سال آينده تحولات عمده اي را شاهد خواهد بود.
رئيس كميسيون بهداشت و درمان مجلس شوراي اسلامي نيز گفت: جمهوري اسلامي ايران در رشته پزشكي پيشرفت كرده و قبلا وابسته به كشورهاي ديگر بوده است اما با همت اساتيد برجسته، آنقدر طبيب تربيت شد كه اكنون بي نياز از پزشكان بيگانه هستيم.
 
علي نوبخت ادامه داد: ما اكنون از نظر نيروي انساني توانمند هستيم و كار امروز سازمان تامين اجتماعي با حذف دفترچه ها كار بسيار بزرگي است و حتي اگر يكي از بيماران با خطاي پزشكي مواجه نشود خيلي ارزشمند است.
نوبخت افزود: اين طرح مزاياي ارزشمندي دارد كه بايد از زحمات مسئولان سازمان تامين اجتماعي براي اين موضوع قدرداني كرد.
 
رئيس كميسيون اجتماعي مجلس نيز گفت: حذف دفترچه ها كارخوبي است كه از سوي تامين اجتماعي انجام شده است.
سلمان خدادادي افزود: چقدر خوب است داده ها به هم پيوند بخورد و خوشحاليم كه اين كار در قسمت درمان تامين اجتماعي انجام شد و بايد بخش درمان وزارت بهداشت به اين داده ها متصل شود و همه براي ارايه خدمات يك كارت داشته باشيم.
 
وي گفت: اميدواريم همچنان ادامه داشته باشد و درطول سال هاي اول تا دوم برنامه ششم اين داده ها را متمركز كرد.
خدادادي افزود: تامين اجتماعي هميشه در ارائه خدمات پيشتاز بوده است و بايد همه اين خدمات را گسترش داد تا مردم از خدمات مطلوب بهره مند شوند.
 
 


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۳°    ۱۸°