جام جهاني فوتبال زیر 20 سال 2017

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در کانال شبکه خبر و پیام رسان سروش irinn_channel@      
00:47 - يکشنبه 29 بهمن 1396
هواشناسی در مناطقی از شمال، شمال شرق، مرکز و دامنه های البرز و زاگرس بارش پراکنده پیش بینی کرد سخنگوی سازمان آتش نشانی از اطفای حریق در ساختمان اداری وزارت نیرو در محدوده میدان ولیعصر خبر داد ملکی: عملیات لکه گیری و ایمن سازی محیط انجام شد با کانال شبکه خبر به روز باشید: irinn_channel@
کد خبر: ۵۰۰۷۱۸
تاریخ انتشار: شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۳
بيست و يكمين دوره فوتبال جام جهاني جوانان كمتر از 20 سال - 2017 كره جنوبي امروز پيگيري شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از پايگاه فيفا، در اين رقابت ها كه تا يكشنبه 21 خرداد برگزار خواهد شد 24 تيم از جمله تيم ملي جوانان ايران شركت كردند. مسابقات در شهرهاي اينچئون، سوون، دائه جون، ججو، چيونان و جيونجو برگزار مي شود.
 
نتايج و برنامه اين رقابت ها و وضعيت ساير گروه ها به اين شرح است :
 
* گروه سه :
زامبيا 0 - 1 كاستاريكا
ايران 1 - 2 پرتغال (ورزشگاه اينچئون - داور : رودي زامبرانو از اكوادور)
- رضا شكاري در دقيقه 4 تيم ايران را پيش انداخت اما تيم پرتغال با گل هاي دقايق 54 ديوگو گونسالوش و 86 شانده سيلوا به برتري رسيد.تيم ايران پيش از اين با يك گل بر كاستاريكا غلبه كرد و 2 - 4 از زامبيا شكست خورد.
- تيم زامبيا با 6 و پرتغال (تفاضل گل صفر و گل زده 4) با 4 امتياز اول و دوم شدند و مجوز صعود گرفتند.تيم كاستاريكا (تفاضل گل صفر و گل زده 2) با 4 امتياز سوم شد و تيم ايران با 3 امتياز در رده چهارم قرار گرفت و حذف شد.
 
* گروه 4 :
آفريقاي جنوبي 0 - 0 اروگوئه
ايتاليا 2 - 2 ژاپن
- تيم هاي اروگوئه با 7 و ايتاليا (تفاضل گل 1+) با 4 امتياز اول و دوم شدند و صعود كردند.تيم ژاپن با 3 امتياز سوم است و تيم آفريقاي جنوبي با يك امتياز در رده چهارم قرار گرفت و حذف شد.
 
* گروه 5 :
نيوزيلند - فرانسه
ويتنام - هُندوراس
- فرانسه با 6 امتياز در صدر تثبيت شد و صعود كرد.تيم هاي نيوزيلند با 4 و ويتنام با يك امتياز دوم و سوم هستند و تيم هُندوراس بدون امتياز چهارم است.
 
* گروه شش :
سنگال - اكوادور
عربستان - آمريكا
- تيم آمريكا با 4 امتياز در صدر قرار گرفت و تيم هاي سنگال (تفاضل گل 1+) و عربستان (تفاضل گل 1-) با 3 امتياز دوم و سوم هستند.تيم اكوادور با يك امتياز چهارم است.
 
* گروه يك :
- تيم هاي انگليس با 7 و كره جنوبي با 6 امتياز اول و دوم شدند و به دور يك هشتم نهايي صعود كردند.تيم آرژانتين با 3 امتياز سوم است و تيم گينه با يك امتياز حذف شد.
 
* گروه دو :
- تيم هاي ونزوئلا با 9 و مكزيك (تفاضل گل صفر) با 4 امتياز اول و دوم شدند و مجوز صعود گرفتند.تيم آلمان (تفاضل گل 1-) با 4 امتياز در رده سوم قرار دارد و تيم وانوآتو بدون امتياز حذف شد.
 
- از هر گروه دو تيم اول و دوم به همراه 4 تيم برتر از 6 تيم سوم گروه ها به دور يك هشتم نهايي صعود مي كنند.در فهرست تيم هاي سوم گروه ها تا كنون صعود كاستاريكا با 4 امتياز قطعي شده است و تيم هاي آلمان و ژاپن با 4 و آرژانتين با 3 امتياز دوم تا چهارم و عربستان با 3 و ويتنام با يك امتياز پنجم و ششم هستند.
 
- در جدول گلزنان رقابت ها سرخيو كوردووا از ونزوئلا با 4 گل در صدر قرار دارد و رضا شكاري از ايران ، ريتسو دوان از ژاپن ، ژان كوين آگوستين از فرانسه ، جاشوا سارجنت از آمريكا و بونگ كالو از وانوآتو با 3 گل دوم مشترك هستند.
 
تا كنون در 32 ديدار برگزار شده 87 گل به ثمر رسيده است كه ميانگين 2.71 گل به ثبت رسيد.
- در دوره قبل در سال 2015 تيم هاي صربستان ، برزيل و مالي مقام هاي اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
 
در جام جهاني فوتبال جوانان كه هر دو سال يكبار برگزار مي شود ، تيم آرژانتين با 6 قهرماني و يك نايب قهرماني ركورد دار است و تيم هاي برزيل با 5 قهرماني و 4 نايب قهرماني و 3 سومي در رده دوم و پرتغال با 2 قهرماني و يك نايب قهرماني و سومي در رده سوم قرار دارند.دوره آتي اين رقابت ها سال 2017 در كره جنوبي برگزار خواهد شد.
 
تيم جوانان ايران 3 بار در سال هاي 1977 ، 2001 و 2017 به جام جهاني جوانان راه يافته است كه در هر 3 دوره در دور گروهي حذف شد.حاصل كار ايران در جام جهاني جوانان 2 برد ، يك تساوي و 6 شكست ، 8 گل زده و 19 گل خورده است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۶°    ۱۳°