امضای 4 توافقنامه همکاری میان ایران و فرانسه

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
06:35 - دوشنبه 01 مرداد 1397
وزیر امور خارجه آمریکا ( در جمع شماری از عناصر ضدانقلاب و مخالفان ایران) ، اتهامات آمریکایی‌ها علیه مردم و مسئولان ایران را تکرار کرد حمله پمپئو به ایران به علت اعدام راننده آشوبگری که سه نفر از ماموران نیروی انتظامی را در آشوب خیابان پاسداران به قتل رسانده بود حمایت وزیر امور خارجه آمریکا از گروهک منافقین پمپئو : مسئولان ایرانی (ظریف و ...) میانه رو نیستند، گرگ‌هایی در لباس میش هستند پمپئو : از طریق فضای مجازی پیام‌های خود را به معترضان ( آشوبگران و ... ) می رسانیم وزیر امور خارجه آمریکا: ترامپ در حمایت از اعتراض‌ها ( آشوب ها ، ناامنی و...) ساکت نخواهد نشست حمله وزیر امور خارجه آمریکا به سردار قاسم سلیمانی به علت گسترش نفوذ ایران در منطقه پمپئو(در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا به ایرانی ها اجازه ورود به آمریکا نمی دهید): می خواهیم آمریکا امن باقی بماند وزیر خارجه آمریکا: اگر ایران سیاست هایش را آنگونه که ترامپ می خواهد تغییر دهد امکان مذاکره وجود دارد
خبر مهم
کد خبر: ۵۲۹۷۴۶
تاریخ انتشار: جمعه ۱۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۳
4 قرارداد و تفاهم‌نامه همکاری در دومین نشست کمیته مشترک وزیران کشاورزی ایران و فرانسه در شهر کلرمون فران امضا شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دومین نشست کمیته مشترک کشاورزی ایران و فرانسه به ریاست وزیران کشاورزی دو کشور در شهر کلرمون فران فرانسه برگزار شد.
 
در این نشست که معاونان وزیران کشاورزی ایران و فرانسه نیز حضور داشتند 4 قرارداد و تفاهم نامه همکاری بین ایران و فرانسه در بخش کشاورزی به امضا رسید.
 
تفاهم نامه همکاری مشترک در خصوص ایجاد تعامل و ارتباط اتحادیه های کشاورزی هم طراز ایران و فرانسه و در آینده راه اندازی دفتر همکاری های مشترک اتحادیه های کشاورزی دو کشور نخستین تفاهم نامه امضا شده بود.
 
همچنین قرارداد همکاری میان شرکت اتحادیه های کشاورزی ایران(تبکا) و اتحادیه آوریل(دومین اتحادیه بزرگ فرانسه) در خصوص پروژه ملی تولید و تکثیر بذر دانه‌های روغنی و توسعه کشت کلزا در ایران به امضا رسید.
 
همکاری معاونت امور زراعت وزارت جهاد کشاورزی ایران و انجمن تخصصی بذر و گیاه فرانسه (گنیس) سومین تفاهم نامه همکاری و قرارداد همکاری شرکت تولید اجدادسپیدان کوثر و شرکت روم سلکشن در زمینه سرمایه گذاری مشترک انتقال و توسعه دام سبک (گوسفند) در ایران چهارمین تفاهم نامه امضا شده میان ایران و فرانسه بود.

حجتی: مسائل آمریکا خللی در روابط ایران با اروپا ایجاد نمی کند
 
 وزیر جهاد کشاورزی پس از امضا 4 تفاهم نانه همکاری ایران و فرانسه گفت: با توجه به دیدگاه مثبتی که روسای جمهور دو کشور دارند بعید می دانم مسائلی که در آمریکا مطرح است بتواند در کارهای اجرایی تاثیر بگذارد.
 
محمود حجتی افزود: در این سفر جلساتی هم با همتای فرانسوی، اتاق بازرگانی و دیگر مسئولان این کشور داشتیم و همه حاکی از همکاری های بلند مدت در زمینه های مختلف به ویژه در بخش کشاورزی است.
 
حجتی با اشاره به امضای 4 تفاهم نامه همکاری که امروز امضا شد گفت: ما می توانیم در زمینه فنی، مالی، کشاورزی، دامپروری و بذر همکاری های مان را روز به روز گسترش دهیم.
 
وزیر جهاد کشاورزی افزود: با توجه به تمهیداتی که ویژه در فرانسه پیش بینی شده و روش هایی که بانک مرکزی ما درباره بانک های فرانسوی به عنوان کارگزار در نظر گرفته، مشکلی در این باره نداریم.
 
حجتی گفت: البته بانک های بزرگ نگران وضعیت مسائل مطرح شده در آمریکا هستند ولی این سطح از کارهایی که ما انجام می دهیم، ارتباطی با مسائل مالی و آمریکا ندارد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۶°    ۴۱°