امضای 4 توافقنامه همکاری میان ایران و فرانسه

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در کانال شبکه خبر و پیام رسان سروش irinn_channel@      
03:59 - يکشنبه 01 بهمن 1396
رئیس سازمان امور مالیاتی (درباره الکترونیکی شدن نظام مالیات): هم اکنون سامانه ثبت نام مالیات ۱۰۰ درصد الکترونیکی است تقوی نژاد در تیتر امشب: بالغ بر ۹۰ درصد اظهارنامه ها به صورت الکترونیک دریافت می شود سامانه مجوز و پرداخت، الکترونیکی شده و کاغذ به زودی از نظام مالیاتی حذف خواهد شد؛ با این کار اقدامات بزرگ نظام مالیاتی برای مردم معلوم خواهد شد رئیس سازمان امور مالیاتی: سامانه املاک به صورت آزمایشی در حال تنظیم است و تا پایان سال سراسری می شود در زمینه املاک برنامه این است که در سال آینده به دفترخانه ها واگذار شود و مردم از مراجعه به مراکز مالیاتی بی نیاز خواهند شد
کد خبر: ۵۲۹۷۴۶
تاریخ انتشار: جمعه ۱۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۳
4 قرارداد و تفاهم‌نامه همکاری در دومین نشست کمیته مشترک وزیران کشاورزی ایران و فرانسه در شهر کلرمون فران امضا شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دومین نشست کمیته مشترک کشاورزی ایران و فرانسه به ریاست وزیران کشاورزی دو کشور در شهر کلرمون فران فرانسه برگزار شد.
 
در این نشست که معاونان وزیران کشاورزی ایران و فرانسه نیز حضور داشتند 4 قرارداد و تفاهم نامه همکاری بین ایران و فرانسه در بخش کشاورزی به امضا رسید.
 
تفاهم نامه همکاری مشترک در خصوص ایجاد تعامل و ارتباط اتحادیه های کشاورزی هم طراز ایران و فرانسه و در آینده راه اندازی دفتر همکاری های مشترک اتحادیه های کشاورزی دو کشور نخستین تفاهم نامه امضا شده بود.
 
همچنین قرارداد همکاری میان شرکت اتحادیه های کشاورزی ایران(تبکا) و اتحادیه آوریل(دومین اتحادیه بزرگ فرانسه) در خصوص پروژه ملی تولید و تکثیر بذر دانه‌های روغنی و توسعه کشت کلزا در ایران به امضا رسید.
 
همکاری معاونت امور زراعت وزارت جهاد کشاورزی ایران و انجمن تخصصی بذر و گیاه فرانسه (گنیس) سومین تفاهم نامه همکاری و قرارداد همکاری شرکت تولید اجدادسپیدان کوثر و شرکت روم سلکشن در زمینه سرمایه گذاری مشترک انتقال و توسعه دام سبک (گوسفند) در ایران چهارمین تفاهم نامه امضا شده میان ایران و فرانسه بود.

حجتی: مسائل آمریکا خللی در روابط ایران با اروپا ایجاد نمی کند
 
 وزیر جهاد کشاورزی پس از امضا 4 تفاهم نانه همکاری ایران و فرانسه گفت: با توجه به دیدگاه مثبتی که روسای جمهور دو کشور دارند بعید می دانم مسائلی که در آمریکا مطرح است بتواند در کارهای اجرایی تاثیر بگذارد.
 
محمود حجتی افزود: در این سفر جلساتی هم با همتای فرانسوی، اتاق بازرگانی و دیگر مسئولان این کشور داشتیم و همه حاکی از همکاری های بلند مدت در زمینه های مختلف به ویژه در بخش کشاورزی است.
 
حجتی با اشاره به امضای 4 تفاهم نامه همکاری که امروز امضا شد گفت: ما می توانیم در زمینه فنی، مالی، کشاورزی، دامپروری و بذر همکاری های مان را روز به روز گسترش دهیم.
 
وزیر جهاد کشاورزی افزود: با توجه به تمهیداتی که ویژه در فرانسه پیش بینی شده و روش هایی که بانک مرکزی ما درباره بانک های فرانسوی به عنوان کارگزار در نظر گرفته، مشکلی در این باره نداریم.
 
حجتی گفت: البته بانک های بزرگ نگران وضعیت مسائل مطرح شده در آمریکا هستند ولی این سطح از کارهایی که ما انجام می دهیم، ارتباطی با مسائل مالی و آمریکا ندارد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۰°    ۱۲°