برای چهارمین روز، هوای پایتخت ناسالم است

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در کانال شبکه خبر و پیام رسان سروش irinn_channel@      
03:56 - يکشنبه 01 بهمن 1396
رئیس سازمان امور مالیاتی (درباره الکترونیکی شدن نظام مالیات): هم اکنون سامانه ثبت نام مالیات ۱۰۰ درصد الکترونیکی است تقوی نژاد در تیتر امشب: بالغ بر ۹۰ درصد اظهارنامه ها به صورت الکترونیک دریافت می شود سامانه مجوز و پرداخت، الکترونیکی شده و کاغذ به زودی از نظام مالیاتی حذف خواهد شد؛ با این کار اقدامات بزرگ نظام مالیاتی برای مردم معلوم خواهد شد رئیس سازمان امور مالیاتی: سامانه املاک به صورت آزمایشی در حال تنظیم است و تا پایان سال سراسری می شود در زمینه املاک برنامه این است که در سال آینده به دفترخانه ها واگذار شود و مردم از مراجعه به مراکز مالیاتی بی نیاز خواهند شد
کد خبر: ۵۳۵۹۹۲
تاریخ انتشار: شنبه ۰۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۱
معاون پايش و نظارت اداره كل محيط زيست تهران از هواي پايتخت در شرايط ناسالم براي گروه هاي حساس خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، رستگاري افزود: شاخص كيفيت هواي پايتخت بر روي عدد 114 و ناسالم براي گروه هاي حساس قرار دارد.
وي ادامه داد: با توجه به اينكه شاخص اعداد ما در خصوص غلظت آلاينده ها در مناطق مختلف بالاست سازمان هواشناسي هيچ گزارشي در خصوص پديده اينورژن(وارونگي هوا  به ما نداده و پيش بيني مي كنيم  هوا همچنان ناسالم براي گروه هاي حساس در ساعات ديگر قرار داشته باشد.
معاون پايش و نظارت اداره كل محيط زيست استان تهران با اشاره به آلوده ترين مناطق پايتخت تصريح كرد: فرمانداري شهر ري با شاخص 157، پارك قائم منطقه 18 با شاخص 154 ، شهرداري منطقه 15 باشاخص 142، پارك سلامت منطقه 17 با شاخص 137،  شريف منطقه 2 باشاخص 130، پيروزي منطقه 13 با شاخص 123 و شادآباد منطقه 18 با شاخص 124 به ترتيب آلوده ترين مناطق پايتخت هستند.
رستگاري افزود: از بيماران قلبي، ريوي، سالمندان و كودكان درخواست مي شود از تردد غير ضروري در سطح  شهرخودداري كرده و شهروندان نيز حتي المقدور از وسايل حمل و نقل عمومي استفاده كنند.
 
همچنین، ­كارشناس هواشناسي از بارندگي در بخش هايي از شمال غرب كشور برای امروز خبر داد.
احمدي افزود: براساس آخرين اطلاعات و نقشه هاي هواشناسي در برخي از نقاط استان هاي آذربايجان غربي، شرقي و اردبيل و حتي بخش هاي شمالي استان كردستان در برخي ساعات رگبار، رعد و برق، وزش باد شديد لحظه اي و بارش باران را پيش بيني مي كنيم.
وي ادامه داد: خيلي دور از انتظار نيست كه به صورت خفيف تر در استان هاي خزر بخصوص گيلان و مازندان نيز شاهد بارش خفيف باران باشيم.
كارشناس هواشناسي گفت: آسمان گيلان و مازندان و استان هاي ساحلي جنوبي يعني بوشهر و هرمزگان نيز آسمانش مه آلود خواهد بود.
وي افزود: به لحاظ شرايط دمايي پيش بيني مي كنيم كه روزهاي يكشنبه و دوشنبه افزايش قابل ملاحظه دما حدودا بين 6 تا 10 درجه در بخش هاي شمالي كشورها داشته باشيم بخصوص سواحل غربي درياي خزر و استان اردبيل همراه با وزش باد شديد جنوبي خواهد بود.
احمدي گفت: در نيمه غربي كشور نيز بخصوص غرب و شمال غرب كشور افزايش سرعت وزش باد و پديده گردو خاك همراه با كاهش ديد و كيفيت هوا پيش بيني مي شود؛ در آذربايجان هاي غربي و شرقي، در مناطقي كه بارندگي نداشته باشد همين طور كردستان، زنجان، كرمانشاه، ايلام و استان مركزي شرايط گردو خاك را دارند.
وي گفت: آسمان تهران امروز صاف و در ساعات بعد از ظهر با رشد ابر همراه با غبار صبحگاهي خواهد بود؛ امروز در گرم ترين زمان دما به حدود 29 درجه مي رسد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۰°    ۱۲°