گزینه نظامی علیه ایران برابر با محو کامل صهیونیست ها

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
07:32 - پنجشنبه 02 اسفند 1397
هواشناسی از کاهش محسوس دما در شمال شرق کشور خبر داد در سه روز آینده در بیشتر مناطق کشور جوی پایدار حاکم است هواشناسی بعدازظهر فردا در برخی مناطق غرب کشور و سواحل خلیج فارس و دریای عمان بارش پراکنده پیش‌بینی کرد با کانال شبکه خبر به‌روز باشید(پیام‌رسان سروش،آی گپ و ایتا به نشانی irinn_channel@)
کد خبر: ۵۳۸۰۵۴
تاریخ انتشار: شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۵
سردار سلامی:
جانشین فرمانده کل سپاه تاکید کرد: هرگزینه نظامی آمریکا علیه ایران در منطقه، محو کامل صهیونیست‌ها را در پی خواهد داشت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 سردار سلامی در جمع راهپیمایان یوم الله سیزدهم آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در حرم مطهر حضرت معصومه با اشاره به افزایش روز افزون نفوذ و قدرت منطقه ای و بین المللی ایران و تاثیر و الهام رو به گسترش ملت های مظلوم و مسلمانان از جمهوری اسلامی ایران به رغم توطئه های متعدد آمریکا گفت: خطور نکردن گزینه نظامی در ذهن آمریکائیان، امروز یک واقعیت است چرا که می دانند هر گزینه نظامی در منطقه محو کامل صهیونیست ها را به دنبال خواهد داشت.
او با تاکید بر شکست آمریکا در همه توطئه های چند دهه خود بر ضد ملت ایران، گفت: خورشید قدرت ظاهری آمریکا در حال غروب است و دوران آمریکا تمام شده و قرن جدید قرن ظهور اسلام است.
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران امروز قدرتمند و آماده اند وآینده را رصد می کنند و می ایستند.
سردار سلامی با اشاره به هجمه جدید آمریکا به سپاه پاسداران، هدف آنان از این توطئه را جدا کردن ملت از سپاه ارزیابی کرد و افزود: ملت ایران می داند تهاجم آمریکا با اساس ملت ایران است و با قدرتی جدید به نام ایران مخالفند.
جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه سپاه فدای و پیشمرگ ملت ایران است تصریح کرد: پیکر پاسداران سنگر عرض و آبروی ملت است و سپاه و ملت جدا ناپذیر هستند.
او با بیان اینکه کنار گذاشتن گزینه نظامی امروز در دستور کار آمریکائیان است و می خواهند همه جا ناامن و آمریکا امن باشد، افزود: شیطان بزرگ دشمنانش را خلع سلاح می کند اما خود مسلح است تا اراده سیاسی اش را اعمال کنند.
سردار سلامی با بیان اینکه به همین دلیل آمریکائی ها از موشک های ما هراسانند گفت: هرکس از موشکهای ما می ترسد به پناهگاه برود و اگر می خواهد ایمن بماند با ما دشمنی نکند.
سردار سلامی گفت: تصور اینکه جمهوری اسلامی ایران قدرت بازدارندگی خود را کنار بگذارد رویایی کودکانه و کوتاه فکری دولتمردان آمریکایی است که شناختی از واقعیت و حقیقت ملت ایران ندارند.
جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به این کلام امام خمینی (ره) که همه بدبختی های ما از آمریکاست آن را یک حقیقت و واقعیت و تفرقه افکنی و حمله به کشورهای متعدد منطقه طی حدود چهار دهه اخیر را نشانه آن خواند.
سردار سلامی با اشاره به اینکه امروز آمریکا در حال عقب نشینی از منطقه است افزود: نقش آمریکا در جغرافیای سیاسی منطقه حاشیه ای و فرعی است و در همه اهداف ناکام مانده است.
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: آمریکائیان که روزی خیال توسعه تسلط رژیم صهیونیستی را بر نیل تا فرات داشتند امروز مجبور شده اند چند صد کیلومتر دیوار بتنی دور اسرئیل بکشند؛ یک زندان به نام اسرائیل در فلسطین اشغالی.
سردار سلامی گفت: غلبه حزب الله و گروه های فلسطینی امروز گویای این حقیقت است که آمریکا نمی تواند حتی این موجودیت تصنعی را در فضایی امن نگاه دارد و این شکستی حقیقی است.
سردار سلامی گفت: آمریکا هر روز شاهد تشییع جنازه سیاست ها و آرزوهای خود در خاورمیانه است.
او با اشاره به سیزدهم آبان، روز تسخیر لانه جاسوسی امریکا به دست دانشجویان انقلابی، آن را یکی از شکوهمندترین حماسه های سیاسی ملت بزرگ ایران در تاریخ ارزیابی کرد.
جانشین فرمانده کل سپاه کلام امام خمینی (ره) را که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند عبارتی به ظاهر ساده اما دارای جوهره ای از سنت الهی برشمرد که با ژرف نگری الهی امام و ملت و با درهم شکستن نظام پیچیده قدرت ظاهری آمریکا به واقعیت پیوست.
سردار سلامی گفت: آمریکاییان تا امروز تمام استعداد خود و متحدانشان را به کار گرفتند تا ملت را از مسیر اسلام و انقلاب جدا کنند اما با استقامت، صبر، توکل و وحدت ملت در این چهار دهه، امروز نظام جمهوری اسلامی منزلتی رفیع و اعتبار سیاسی جهانی دارد.
جانشین فرمانده کل سپاه رهبری مدبرانه امام خمینی و رهبر انقلاب اسلامی را در حفظ و هدایت کشتی انقلاب اسلامی در برابر توطئه های پیچیده دشمنان، واقعیتی انکار ناپذیر توصیف کرد و گفت: دشمن امروز ذخایر عقل استراتژیک خود را از دست رفته می بیند و هر چه می اندیشد و عمل می کند با مدیریت مدبرانه رهبری انقلاب اسلامی به نفع اسلام تمام می شود.سردار سلامی گفت: ملت ایران در پرتو هدایت ولی فقیه در سخت ترین و نابرابرانه ترین جنگ ها به سوی پیشرفت، آزادی و کرامت حرکت کرده و امروز ایران در میدان پر از آتش، امن و ایمن و تکیه گاه امنیت، عزت و آرامش همه مسلمانان جهان است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۲°    ۱۰°