آزادسازی 5 هکتار از اراضی شمالی تهران

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
00:57 - دوشنبه 30 مهر 1397
حزب الله تسريع در تشکيل دولت لبنان را خواستار شد
کد خبر: ۵۴۵۴۱۱
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۰
5 هکتار از اراضی تصرف شده از سوی افراد سودجو در حریم شمالی تهران، با اجرای عملیات رفع خلاف، آزادسازی شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، محمد رضاپور مسئول حریم شهرداری منطقه یک با بیان مطلب فوق اظهار کرد: با هدف حفظ و صیانت از حریم شمالی تهران و جلوگیری از تخلف زمین خواری در ارتفاعات، با حضور مامورین شهرداری منطقه یک، نیروهای حریم بان و شهربان، فرمانداری، نیروی انتظامی و... در محدوده جاده لشگرگ، کوی بنفشه ،پنج هکتار از اراضی فوق رفع تصرف شد.
وی گفت: افراد سودجو و زمین خوار به صورت غیر قانونی اقدام به تصرف این محدوده و احداث محل هایی برای نگهداری طیور و... کرده بودند که با همه توان و به طور کامل این متحدثات تخریب و فضا آزاد شد.
رضاپور تصریح کرد: این زمین با کاربری فضای سبز بوده که با انجام عملیات آزادسازی و رفع خلاف به کاربری اولیه خود برگشت داده شد.
مسئول حریم شهرداری منطقه یک خاطر نشان کرد: شهرداری منطقه یک در ارتفاعات شمال تهران وحریم منطقه یک با تمام توان در جهت جلوگیری از هرگونه ساخت و ساز و دخل و تصرفات تلاش می کند و با متخلفان برخورد قاطع خواهد داشت.
رضاپور نظارت نیروهای حریم بان و شهربان، استقرار کانکس در مبادی ورودی ارتفاعات وتقویت سیستم ارتباطی و همیاری ساکنان محلی را مهمترین عامل کنترل کننده ساخت وسازهای غیرمجاز درحریم های شمال تهران دانست.­
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۲°    ۲۲°