ممنوعیت موقت خروج مدیران استان تهران

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در کانال شبکه خبر و پیام رسان سروش irinn_channel@      
04:04 - يکشنبه 01 بهمن 1396
رئیس سازمان امور مالیاتی (درباره الکترونیکی شدن نظام مالیات): هم اکنون سامانه ثبت نام مالیات ۱۰۰ درصد الکترونیکی است تقوی نژاد در تیتر امشب: بالغ بر ۹۰ درصد اظهارنامه ها به صورت الکترونیک دریافت می شود سامانه مجوز و پرداخت، الکترونیکی شده و کاغذ به زودی از نظام مالیاتی حذف خواهد شد؛ با این کار اقدامات بزرگ نظام مالیاتی برای مردم معلوم خواهد شد رئیس سازمان امور مالیاتی: سامانه املاک به صورت آزمایشی در حال تنظیم است و تا پایان سال سراسری می شود در زمینه املاک برنامه این است که در سال آینده به دفترخانه ها واگذار شود و مردم از مراجعه به مراکز مالیاتی بی نیاز خواهند شد
کد خبر: ۵۵۰۴۷۴
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۵
استاندار تهران در جلسه اضطراری ستاد مدیریت بحران گفت: مدیران استان تهران تا عادی شدن شرایط حق خروج از استان را ندارند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

محمد حسین مقیمی ظهر پنجشنبه در نشست اضطراری ستاد مدیریت بحران با فرمانداران و مدیران کل این استان طی سخنانی با بیان این که مردم به شایعات توجه نکنند، گفت: مردم خونسردی خود را حفظ کنند، هیچ کس نمی تواند زلزله را پیش بینی کند و برخی اظهارات مبنی بر پیش بینی زلزله شایعه است.

او افزود: طبق قانون مدیریت بحران شهر تهران بر عهده شهرداری تهران است، اما در شهرستان های استان تهران باید ستاد بحران استانداری تهران در حال آماده باش باشند.

استاندار تهران افزود: مدیران استان تهران تا عادی شدن شرایط حق خروج از استان را ندارند. مقیمی گفت: ستاد فرمان اجرایی حضرت امام اعلام آمادگی کرده تا همه ی امکانات خود را بسیج کند.

پس از پایان جلسه با دستور استاندار تهران، فرمانداران عضو ستاد بحران به شهرستان های خود بازگشتند، تا جلسه مدیریت بحران شهرستان را تشکیل دهند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۰°    ۱۲°