حمایت محور آمریکایی ـ صهیونیستی از اغتشاشات در ایران

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در کانال شبکه خبر و پیام رسان سروش irinn_channel@      
04:01 - يکشنبه 01 بهمن 1396
رئیس سازمان امور مالیاتی (درباره الکترونیکی شدن نظام مالیات): هم اکنون سامانه ثبت نام مالیات ۱۰۰ درصد الکترونیکی است تقوی نژاد در تیتر امشب: بالغ بر ۹۰ درصد اظهارنامه ها به صورت الکترونیک دریافت می شود سامانه مجوز و پرداخت، الکترونیکی شده و کاغذ به زودی از نظام مالیاتی حذف خواهد شد؛ با این کار اقدامات بزرگ نظام مالیاتی برای مردم معلوم خواهد شد رئیس سازمان امور مالیاتی: سامانه املاک به صورت آزمایشی در حال تنظیم است و تا پایان سال سراسری می شود در زمینه املاک برنامه این است که در سال آینده به دفترخانه ها واگذار شود و مردم از مراجعه به مراکز مالیاتی بی نیاز خواهند شد
کد خبر: ۵۵۳۶۳۷
تاریخ انتشار: سه‌شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۰
حمایت های محور آمریکایی ـ صهیونیستی از ناآرامی های پراکنده در برخی شهرهای ایران ادامه دارد .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، آویگدور لیبرمن وزیر جنگ رژیم صیهونیستی با حمایت از اغتشاشگران گفت: منفعت اسرائیل در آن است که نگاه جهانیان را به آنچه در ایران و نه غزه رخ می دهد ، سوق دهد.
ساعتی پیش از لیبرمن، نخست وزیر رژیم صهیونیستی هم در پیامی ویدئویی گفت: در کنار معترضان ایرانی هستیم. نتایاهو با حمایت از آشوبگران افزود: در مقابل نقض حقوق مردم به دست دولت ایران ساکت نمی مانیم.
روزنامه صهیونیستی تایمز آو اسرائیل هم به نقل از وزارت خارجه این رژیم نوشت: اعتراضات در ایران ، رژیم حاکم تهران را تضعیف کرده است.
معاون رئیس جمهور آمریکا هم بار دیگر با حمایت از هنجارشکنان در برخی شهرهای ایران گفت : نباید آنها را تنها گذاشت. مایک پنس افزود: آمریکا از تظاهرات ایرانی ها علیه نظام این کشور حمایت خواهد کرد.
وال استریت ژورنال نیز به نقل از مقامات آمریکایی نوشت: دونالد ترامپ سرگرم لابی با کشورهای سراسر جهان برای حمایت از معترضان در ایران است.
هم زمان فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با حمایت تلویحی از اعتراضها در ایران گفت : به پیگیری تحولات ادامه خواهیم داد.
بوریس جانسون وزیر خارجه انگلیس هم اعتراضات خشونت آمیز معترضان را در ایران « مشروع و مهم » توصیف کرد.
رسانه های بیگانه از جمله بی بی سی فارسی هم که در پی فروکش کردن اعتراض ها نا امید شده اند، سیاست تبلیغاتی خود را از « فراخوان تجمع » به « فراخوان اعتصاب » تغییر داده اند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۰°    ۱۲°