تخلف در ساخت تونل و پل هوایی یک مجتمع تجاری تهران

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در کانال شبکه خبر و پیام رسان سروش irinn_channel@      
04:13 - يکشنبه 01 بهمن 1396
رئیس سازمان امور مالیاتی (درباره الکترونیکی شدن نظام مالیات): هم اکنون سامانه ثبت نام مالیات ۱۰۰ درصد الکترونیکی است تقوی نژاد در تیتر امشب: بالغ بر ۹۰ درصد اظهارنامه ها به صورت الکترونیک دریافت می شود سامانه مجوز و پرداخت، الکترونیکی شده و کاغذ به زودی از نظام مالیاتی حذف خواهد شد؛ با این کار اقدامات بزرگ نظام مالیاتی برای مردم معلوم خواهد شد رئیس سازمان امور مالیاتی: سامانه املاک به صورت آزمایشی در حال تنظیم است و تا پایان سال سراسری می شود در زمینه املاک برنامه این است که در سال آینده به دفترخانه ها واگذار شود و مردم از مراجعه به مراکز مالیاتی بی نیاز خواهند شد
کد خبر: ۵۵۳۹۸۵
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۵
اعضای شورای شهر، امروز از یک مجتمع بزرگ تجاری در شمال تهران بازدید کردند، مجتمعی که قرار بود، گرهی از معضل ترافیکی اطرافش باز کند اما ظاهرا مشکلات دیگری را هم به مشکلات فعلی افزوده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،  ده سال پیش یک مجتمع بزرگ تجاری در خیابان مقدس اردبیلی در شمال شهر تهران ساخته شد. مشکلات ترافیکی بعد از افتتاح موجب شد تا مالکان درخواست ساخت پارکینگ طبقاتی در جنوب این ساختمان را داشته باشند. امروز مسئولان شهری بازدیدی از پارکینگ این ساختمان  داشتند.
 سالاری رئیس کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران گفت: اساسا نه در طرح جامع نه در طرح تفضیلی و نه در هیچ کدام از ضوابط شهرسازی اجازه پل هوایی بین دو ساختمان داده نشده است.
 
 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۰°    ۱۲°