استاندارد موتور سیکلت ها 25 گانه شد

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در کانال شبکه خبر و پیام رسان سروش irinn_channel@      
22:44 - سه‌شنبه 01 اسفند 1396
هواشناسی در مناطقی از شمال، شمال شرق، مرکز و دامنه های البرز و زاگرس بارش پراکنده پیش بینی کرد سخنگوی سازمان آتش نشانی از اطفای حریق در ساختمان اداری وزارت نیرو در محدوده میدان ولیعصر خبر داد ملکی: عملیات لکه گیری و ایمن سازی محیط انجام شد با کانال شبکه خبر به روز باشید: irinn_channel@
کد خبر: ۵۵۶۸۹۱
تاریخ انتشار: سه‌شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۴
تعداد استانداردهای مربوط به موتورسیکلت‌ها ­با اضافه شدن هشت عنوان استاندارد جدید از ابتدای دی‌ امسال، از 17 به 25 مورد افزایش یافت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

از ابتدای دی‌ امسال هشت عنوان استاندارد به استانداردهای اجباری موتورسیکلت‌ها اضافه شده است تا تعداد استانداردهای مورد نظر در خصوص این مدل از وسایل نقلیه که تا کنون 17 مورد بوده است به 25 مورد افزایش یابد.

این درحالی است که اگر هر موتورسیکلتی نتواند تا پایان سال تائیدیه مربوط به این هشت استاندارد را دریافت کند با عدم شماره‌گذاری روبه‌رو خواهد شد.

از هشت عنوان استاندارد اجباری اضافه شده برای موتورسیکلت‌ها، پنج مورد مختص به همه موتورسیکلت‌ها بوده و سه مورد مربوط به موتورسیکلت‌های سه چرخ و چهار چرخ است.

پنج مورد استاندارد لحاظ شده از هشت مورد استاندارد اجباری مذکور که مربوط به همه موتورسیکلت‌هاست به ترتیب مربوط به باک موتور، سازگاری الکترومغناطیسی، آینه، عدم دستکاری و برجستگی بیرونی است.

همچنین سه مورد از 8 مورد این استاندارد  که مربوط به موتورسیکلت‌های سه چرخ و چهار چرخ است مربوط به شیشه‌شوی، کمربند و کوپلینگ است.

دستورالعمل مربوط به رعایت استانداردهای 25 گانه موتورسیکلت‌ها به اطلاع تولید کنندگان این بخش رسیده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۳°    ۱۴°