گفتگوی 18:30/ جزئیات برگزاری نمایشگاه های بهاره

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
05:58 - دوشنبه 07 خرداد 1397
رئیس سازمان مدارس غیر دولتی : با موسسات یا مدارس غیردولتی که در بحث شهریه تخلف کنند برخورد جدی می شود زینی وند در برنامه تیتر امشب : اگر گزارش تخلفی داشته باشیم، بازرسان همان روز به سرعت بازرسی می کنند در صورتی که تخلف در دریافت شهریه محرز شود تا پایان ثبت نام در آن موسسه ناظر مقیم مستقر می شود زینی وند : قراردادهای بین اولیا و مسئولان مدارس باید به صورت الکترونیکی باشد نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس : ما با مشکل تنوع مدارس روبرو هستیم و به همین علت نمی شود بر این مدارس به خوبی نظارت کرد احمدی : در برخورد با متخلفان در اخذ شهریه غیر قانونی باید جدی تر با این موضوع برخورد شود
کد خبر: ۵۶۲۵۶۵
تاریخ انتشار: جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۴
رئیس اتاق اصناف تهران از برگزاری نمایشگاه های بهاره در پنج منطقه تهران خبر داد و گفت: امسال تلاش می کنیم در نمایشگاه های بهاره غرفه ها را با تخفیفات ویژه در اختیار کسبه پلاسکو قرار دهیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

ابراهیم درستی نائب رئیس اتاق اصناف تهران گفت: از نیروی انتظامی تشکر می کنیم زیرا سال گذشته جلوی بسیاری از نمایشگاه های فاقد مجوز را گرفت لذا امسال هم از نیروی انتظامی و همه دستگاه ها می خواهیم تا جلوی نمایشگاه های فاقد مجوز را بگیرد به این دلیل که یک چنین نمایشگاه هایی هم حقوق مصرف کننده را تضیع می کنند و هم مغازه دارانی را که مالیات می دهند دچار سرخوردگی می کنند.

گفتگوی 18:30/ خبر خوش اتاق اصناف برای کسبه پلاسکو 

او افزود: ما در 5 منطقه تهران نمایشگاه بهاره برپا می کنیم ولی باید روی نمایشگاه های تخصصی کار کنیم زیرا در شرایط کنونی یک چنین نمایشگاه هایی بهتر هستند.

درستی گفت: نمایشگاه تخصصی بدان معناست که هدف از برگزاری فروش نیست، اما سایر نمایشگاه ها تخفیف دار هستند که بین 10 تا 30 درصد به مصرف کننده نهایی تخفیف می دهند.

او افزود: هدف این نمایشگاه ها این است که کالای مورد نظر بدون واسطه از تولید کننده به مصرف کننده برسد.

درستی گفت: ما حادثه دیدگان ساختمان پلاسکو را در اولویت نخستمان گذاشته ایم و غرفه های را باتخفیفات ویژه در اختیارشان می گذاریم زیرا در پلاسکو 600 واحد فعال بود که این فعالان عرصه پوشاک همچنان با مشکلات زیادی روبرو هستند.

او افزود: نمایشگاه های بهاره به صورت هماهنگ از 9 تا 18 اسفند در 5 نقطه تهران برگزار می شود.

نائب رئیس اتاق اصناف تهران گفت: کسانی می توانند در نمایشگاه های بهاره امسال غرفه بگیرند که پروانه کسب داشته باشند تا زیر نظر اتحادیه خود اقدام بر عرضه کالا کنند به این ترتیب حق مردم ضایع نمی شود.

او افزود: این نمایشگاه ها باید در جاهایی برگزار شود که در شان مردم هستند و بتوانند به سهولت تردد کنند و نسبت به خرید مایحتاج خود اقدام کنند ولی باید روی فروش های فوق العاده در سطح کشور در طول سال کار کرده، نهادینه کنیم.

درستی افزود: نمایشگاه بهاره متقاضی خاص خود را دارد لذا بر این باوریم تا روی نقاط مثبت آن تاکید و نقاط ضعف را رفع کنیم.

گفتگوی 18:30/ خبر خوش اتاق اصناف برای کسبه پلاسکو

صفایی سخنگوی اتاق اصناف گفت: از 9 اسفند قرار است در 5 منطقه تهران نمایشگاه بهاره تشکیل شود، این نمایشگاه ها جزو یکی از مهمترین نمایشگاه های کشور است که مدیریت آن بر عهده اتاق اصناف و کمیته های هر استان است.

او افزود: در اغلب استان های کشور با توجه به شرایط اقتصادی موافق برگزاری این نمایشگاه ها نیستیم زیرا فلسفه برگزاری نمایشگاه ها دسترسی آسان مردم به اقلام و رفع واسطه است اما در حال حاضر کالا به وفور در اختیار مردم است از سوی دیگر این حق کسبه است که سود خود را روی اقلام بکشد، حال عرضه کالا با تخفیفات واقعی به عنوان پیشنهاد مطرح شده است.

او گفت: ما خواستار برگزای نمایشگاه هایی هستیم که تولیدکننده خود اقلامش را در اختیار مصرف کننده بگذارد اما واقعیت این است که این امر محقق نیم شود.

صفایی گفت: نمایشگاه ها باید از تولیدکنندگانی پر شود که اجناس خود را با قیمتی مناسب و بدون واسطه در اختیار مصرف کننده می گذارند.

او گفت: در تهران با توجه به جمعیتی که دارد منعی برای برگزاری نمایشگاه نداریم اما بحث غالب ما برگزاری نمایشگاه در سایر استان هایی است که مزیت تولید ندارند لذا یک چنین نمایشگاه هایی می تواند دست واسطه را حذف کند که این معنای واقعی نمایشگاه است.

 
 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۶°    ۳۱°