مردم در 22 بهمن، انسجام و یکپارچگی خود را به رخ جهانیان می کشانند

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
05:52 - دوشنبه 30 مهر 1397
۱۵ ميليون تن کالا از گمرکات استان بوشهر صادر شد
کد خبر: ۵۶۴۴۱۳
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۹
آیت الله آملی لاریجانی:
رئیس قوه قضائیه گفت: مردم عزیز و بصیر ما در راهپیمایی 22 بهمن امسال هم همچون سال های گذشته وحدت، انسجام و یکپارچگی خود را به رخ جهانیان می کشانند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، ­آیت الله صادق آملی لاریجانی در مصاحبه با خبرنگاران خبرگزاری صدا و سیما و شبکه خبر سیما افزود: در آستانه یوم الله 22 بهمن هستیم و در واقع این روز، نماد ایستادگی، قیام، استقلال طلبی و عزت خواهی ملت است.
وی گفت: 22 بهمن 57 مردم برای اقامه عدل و ارزش های الهی و دفع ظلم و برای اثبات استقلال شان قیام کردند و در این قیام که به رهبری امام راحل صورت گرفت خودباوری مردم تبلور پیدا کرد.
­رئیس قوه قضائیه افزود: سالیان متمادی پس از انقلاب مردم ما همه ساله در 22 بهمن همین معنا را دوباره به ظهور رساندند و با حضور گسترده، باشکوه و با نشاط خود از پیر و جوان همه در این راهپیمایی ها شرکت کردند و نشان دادند مردمی منسجم و پکیارچه هستند و با اتحاد در مقابل زورگویی سلطه گران می ایستند.
آیت الله آملی لاریجانی بزرگ ترین سرمایه این کشور و این ملت را همین انسجام و وحدت خواند و گفت: مردم ما بصیرند و اگرچه اختلاف نظر و سلیقه دارند اما وقتی پای امنیت ملی کشور به میان می آید و وقتی بحث اقتدار ملی و مصالح عامه کشور است ، همه در صحنه حاضرند.
وی افزود : این سرمایه گرانبهایی است که همه ما مخصوصا مسئولان باید به آن توجه کنیم و با وجود این بصیرت و فهم و حضور در صحنه ، دشمن هیچ گاه نمی تواند به این کشور تعدی کند.
­رئیس قوه قضائیه گفت: تحریم های دشمن در طول این سال ها اثرگذار نبوده است و مردم با تکیه بر استعدادهای خدادادی در کشور و با تکیه بر استعدادهای جوانان بر روی پای خودشان ایستاده اند و با ایمان جلو می روند.
آیت الله آملی لاریجانی افزود: این ، مسئله کوچکی نیست و بزرگترین سرمایه این کشور، ایمان و بصیرت مردم است که آنها را در صحنه حاضر نگه می دارد.
وی گفت: مسئولان کشور باید قدردان این نعمت باشند و ما امروز هم امیدواریم مردم عزیز و بصیر ما همچون سال های گذشته در یوم الله 22 بهمن حضور پرشکوه و عظیم داشته باشند به طوری که وحدت، انسجام و یکپارچگی خود را به رخ جهانیان بکشانند به ویژه استکبار جهانی و سلطه جهانی امریکای مغرور و مدعی در دنیا که گمان می کنند با تحریم و امثال آن می توانند کشورهای مستقل را به زانو درآورند.
­­رئیس قوه قضائیه افزود: ما مطمئنیم مردم ما با این سلاح عظیم ایمانی، عزت را برای خودشان حتماً می خرند و همچون همیشه پاسخ قطعی به توطئه های دشمن می دهند چه دشمنانی که اذناب امریکا در منطقه محسوب می شوند و چه خود شیطان بزرگ که دائماً در حال ایذای مردم کشورماست و گاهی با نفاق ، خودش را مدعی همدردی با مردم نشان می دهد در حالی که می دانیم اموال این کشور را با خیانت غصب کرده و با زورگویی به مردم ما تحریم هایی را تحمیل کرده اند اما اینها چیزهایی نیست که ملت بزرگ ما را با آن سابقه تمدنی عظیم و با ایمان خود به رهبری داهیانه مقام معظم رهبری ، به عقب بنشاند.
آیت الله آملی لاریجانی گفت : ملت ما با این حضور هم امنیت ملی کشور را در منطقه و هم در صحنه جهانی اثبات کرده اند و با این وظیفه شرعی و سیاسی و عبادی که به عهده دارند برای پیشبرد امور کشورشان حضور خواهند داشت.
وی افزود: امیدواریم امسال هم مردم ما همانند سال های دیگر این وظیفه الهی و سیاسی را به بهترین وجه انجام دهند و مسئولان هم باید قدردان این مردم باشند و خدمت به این مردم را عبادت و وظیفه بدانند و مسئولان نباید هیچ منتی داشته باشند چرا که همه ما برای خدمت کردن در این مناصب قرار گرفته ایم.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۳°    ۲۵°