افتتاح مرکز اطلاعات جمعیت پلیس مبارزه با مواد مخدر

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
08:00 - چهارشنبه 01 اسفند 1397
گروه مقاومت عراقی: اظهارات مداخله جویانه کاردار آمریکا، توهین به نظامیان عراقی است
کد خبر: ۵۶۴۵۰۹
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۸
جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با تقدیر از گام های مطلوب پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا، بر لزوم تزریق تجهیزات نوین در این پلیس تاکید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سردار «محسن فتحی زاده» در مراسم افتتاح مرکز «اطلاعات جمعیت» پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا، در جمع معاونان و کارکنان پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا، افزود: هر چه قدر آگاهی، دانش و شناخت ما نسبت به واقعیت های موجود در حوزه های انتظامی از جمله؛ مبارزه با مواد مخدر بالارود، برنامه ریزی، تصمیم گیری و اقدامات مان بهتر و موثر تر واقع می شود.
 
او با اشاره به اهمیت و جایگاه پلیس مبارزه با مواد مخدر افزود: انتظارات از این پلیس بالاست و مطابق مطالبات و در راستای پاسخگویی به انتظارات در حوزه مقابله و مبارزه با مواد مخدر؛ برنامه ریزی بلند مدت و همه جانبه در کنار تقویت تجهیزات و به کارگیری نیروی انسانی متخصص و کارآمد باید از اولویت ها باشد.
 
جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا خطاب به کارکنان پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا، ادامه داد:  نقش پلیس مبارزه با مواد مخدر در ایجاد و توسعه امنیت بر کسی پوشیده نیست، با توجه به این جایگاه حساس، باید برای مقابله با این پدیده و معضل شوم اهتمام روز افزون داشته باشیم.
 
این مقام عالی انتظامی گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا گام های مطلوبی در راستای  مقابله با مواد مخدر برداشته است و شاهد این ادعا، تقدیم شهدای بسیاری در این عرصه است، اما این پلیس نیازمند تقویت در بخش های مختلف به ویژه از نظر تجهیزات و فناوری های به روز است.
 
او با تقدیر از اقدامات مطلوب و موثر پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا گفت: امید است تلاش ها موجب رضایت مندی خداوند متعال و فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) قرار گیرد و سرباز خوبی برای مقام معظم رهبری باشیم.  
 
با حضور سردار «محسن فتحی زاده» در پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا، «مرکز اطلاعات جمعیت» این پلیس افتتاح شد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۱°    ۹°