فلسطین «دغدغه اول جهان اسلام» است

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
04:53 - سه‌شنبه 30 مرداد 1397
تيراندازي در ايستگاه متروي کينگزبري انگلیس سه زخمي بر جاي گذاشت
کد خبر: ۵۶۴۷۲۲
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۷
اجلاس جهانی محبان اهل بیت(ع)
شرکت کنندگان در نشست شورای مشورتی اجلاس جهانی محبان اهل بیت(ع) با صدور بیانیه ای بر مسئله فلسطین به عنوان «دغدغه اول جهان اسلام» تاکید کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
نشست مشورتی اجلاس جهانی محبان اهل بیت (ع) کشتار و تجاوز به حقوق مسلمانان و رهبران آزادی خواه مسلمان در مناطق مختلف جهان را محکوم کرد.
در بیانیه پایانی نشست مشورتی اجلاس جهانی محبان اهل بیت (ع) که با حضور دکتر ولایتی در تهران برگزار شد، آمده است: اهتمام ویژه به مسئله فلسطین به عنوان دغدغه اول جهان اسلام، تقویت مقاومت اسلامی ، مبارزه با رژیم غاصب صهیونیستی و سازماندهی مجدد اقدامات سیاسی، رسانه ای، فرهنگی و عملی در راستای آزادی قدس شریف ضروری است.
 
فلسطین «دغدغه اول جهان اسلام» است. 
این بیانیه همچنین بر توجه جدی کشورهای اسلامی به مسئله مبارزه با گروه ها و اندیشه های تکفیری – تروریستی به عنوان ابزار و اهرم فشار نظام سلطه در جهان اسلام برای پیشبرد طرح اسلام هراسی و اسلام ستیزی تاکید کرده است.

شرکت کنندگان در این نشست همچنین بر آگاه سازی ملل اسلامی در خصوص جنگ نرم و ضرورت تقویت روحیه استکبار ستیزی از طریق جلسات هم اندیشی اسلامی و استفاده از ظرفیت های مختلف در جهان اسلام تاکید کردند.

ایجاد دبیرخانه دائمی کنگره جهانی محبان اهل بیت (ع) در تهران؛ شبکه سازی در راستای مبارزه با نظام سلطه و استکبار جهانی در سراسر جهان و اهتمام ویژه به موضوع راهبردی «وحدت اسلامی» از دیگر بندهای بیانیه پایانی نشست مشورتی اجلاس جهانی محبان اهل بیت (ع) بود.
 
 نشست شورای مشورتی اجلاس جهانی محبان اهل بیت(ع) صبح امروز با سخنرانی دکتر ولایتی دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی و حضور بیش از ۶۰ شخصیت جهانی در هتل انقلاب برگزار شد.

برچسب ها: اهل بیت ، فلسطین
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۱°    ۳۵°