آغازگشت های نوروزی تعزیرات از 15 اسفند

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در کانال شبکه خبر و پیام رسان سروش irinn_channel@      
08:39 - چهارشنبه 01 فروردين 1397
رئیس جمهور آمریکا در دیدار با ولیعهد رژیم سعودی: عربستان سعودی جزو دوستان بسیار فوق‌العاده و از خریداران بزرگ تجهیزات ماست ترامپ: روابط آمريکا و عربستان از هر زمان ديگري بهتر است رئیس جمهور آمریکا: عربستان کشور پولداري است و اميدوارم بخشي از اين ثروت را به آمريکا بدهد بن سلمان: عربستان قدیمی‌ترین متحد آمریکا در خاورمیانه است
کد خبر: ۵۶۵۴۴۴
تاریخ انتشار: دوشنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۷
رئیس سازمان تعزیرات استان تهران در برنامه 18:30گفت: طرح ویژه گشت تعزیرات از 15 اسفندماه سال جاری تا 15 فروردین 97 ادامه خواهد داشت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، اسفنانی گفت: سازمان حمایت از مصرف کننده، بازرسان اتاق اصناف، مامورین وزارت بهداشت و درمان، موسسه استاندارد و وزرات نفت  در این طرح مشارکت دارند.
رئیس سازمان تعزیرات استان تهران افزود: گشت و نظارت مامورین تعزیرات همه روزه انجام می شود اما در این ایام که ویژه خرید نوروزی مردم است تیم های بیشتری اعزام می شوند.
او اضافه کرد: مهمترین گشت ها بنا به ضرورت و حفظ سلامت بازار و تنظیم تقاضا وعرضه و همچنین نظارت بر نرخ گذاری اعزام می شوند و اگر تخلفی صورت نگرفت و یا  شکایتی از طرف مردم نبود نیازی به ورود مامورین گشت نظارت نخواهد بود.
اسفنانی گفت: نظارت مامورین وزارت بهداشت و درمان بر رستورانها و اغذیه فروشی ها بیشترخواهد بود.
رئیس تعزیرات گفت: برخورد  بازرسان سازمان صنعت و معدن با عرضه کنندگان کالاهای تقلبی و بی کیفیت الزامی است، حضور انان در بازار ضروری است.
اسفنانی با هشدار درباره  تقلب در لوازم خانگی، کالاهای برقی مانند کلیدو پریز، کالاهای بهداشتی و درمانی گفت: این موارد با برندهای خاص فروخته می شوند ولی بعد از خرید باکالایی غیر مرغوب جابجا می شوند که خریداران باید هوشیار باشند.
 
علی فاضلی رئیس اتاق اصناف هم در ارتباط تلفنی با برنامه 18:30گفت: مشارکت اتاق اصناف در این طرح ویژه نوروزی و کنترل و نظارت بر بازار ضروری است.
فاضلی افزود: موضع اصلی اتاق اصناف در این گشت تشخیص ضرورت است، و هدف آن  کنترل و نظارت بر بازارخواهد بود.
رئیس اتاق اصناف در پایان این ارتباط تلفنی با توصیه به همکارانش گفت: رویکرد اتاق اصناف به کنترل و عرضه کالاها و کیفیت آنهاست و همچنین نظارت بر نمایشگاه ها ضروری خواهدبود.
 نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۰°    ۲۵°