از فردا موج بارشی جدید

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
16:20 - شنبه 31 شهريور 1397
در رژه پرشکوه نیروهای مسلح بخشی از تجهیزات دفاعی و نوین مدافعان ایران به نمایش گذاشته شد روحانی(در مراسم رژه نیروهای مسلح در تهران): تاریخ دفاع هشت ساله ما تاریخ گذشته نیست سرمشق و راه آینده ما است این بار متجاوزی که به قوانین بین المللی احترام نمی گذارد توافق چندجانبه ای را که سازمان بین المللی و شورای امنیت تایید کرده اند زیر پا گذاشته است آنچه بر سر صدام آمد بر سر ترامپ هم خواهد آمد روحانی: آمریکایی‌ها می‌گویند ایرانی ها از سلاح‌های دفاعی دست بردارند و موشک‌های خود را کنار بگذارند از عصبانیت آمریکایی‌ها از توان دفاعی ایران می فهمیم که باید امروز قدر موشک‌هایمان را بیش از گذشته بدانیم روحانی: ایران نه سلاح‌های دفاعی خود را کنار خواهد گذاشت و نه توانمندی دفاعی خود را کم خواهد کرد بلکه روز به روز بر قدرت دفاعی خود خواهد افزود رئیس جمهور: ما همیشه حافظ خلیج فارس، دریای عمان، اقیانوس هند و باب المندب بوده ایم، شما از هزاران کیلومتر به منطقه آمده اید چه کنید؟ روحانی: ملت بزرگ ایران در قلب مردم عراق، سوریه، لبنان و یمن جای دارد
کد خبر: ۵۷۲۷۸۷
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۲
بر اساس اعلام سازمان هواشناسي، سامانه اي كه سه روز در كشور فعال بود امروز به مرزهاي شرقي مي رسد و موجب بارش باران در استان هاي خراسان شمالي و رضوي خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
بر  اساس این گزارش، اين سامانه تا ساعتي ديگر از كشور خارج خواهد شد اما در ديگر مناطق كشور به جز نواحي شمالي استان هاي آذربايجان شرقي و غربي كه به صورت خفيف شاهد بارش باران خواهيم بود، جوي آرام پيش بيني مي شود.
بر اساس تعلام سازمان هواشناسی،  از فردا موج جديد بارشي از سمت شمال غرب وارد كشور مي شود.
اين سامانه ابتدا بخش هايي از شمال غرب كشور را در بر مي گيرد و به تدريج رگبار، رعد و برق و وزش تندباد را براي استان هاي واقع در مناطق البرز مركزي و زاگرس به همراه خواهد داشت.
در اين مناطق به جز بارش باران وزش شديد باد نيز پيش بيني مي شود و از امروز بعد از ظهر در استان هاي اردبيل و گيلان شاهد وزش باد شديد خواهيم بود.
اين رويداد جوي باعث افزايش دما در آن مناطق به ويژه سواحل درياي خزر مي شود به طوري كه در رشت دماي هوا روز جمعه 15 درجه افزايش خواهد داشت.
اين شرايط كم و بيش در غرب استان مازندران نيز رخ خواهد داد اما از شنبه دوباره شاهد كاهش دما در سواحل درياي خزر خواهيم بود.
بر این اساس، سرعت وزش باد در استان اردبيل و گيلان به حدي خواهد بود كه احتمال بروز خسارت در اين مناطق وجود دارد و پيش بيني شده است سرعت وزش باد به بيش از 70 كيلومتر بر ساعت در روز جمعه برسد.
آسمان تهران هم امروز صاف تا كمي ابري است و دماي هوا در گرم ترين زمان به 22 درجه بالاي صفر مي رسد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۸°    ۳۱°