از فردا موج بارشی جدید

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در کانال شبکه خبر و پیام رسان سروش irinn_channel@      
08:19 - دوشنبه 28 اسفند 1396
زمین لرزه ۵ ریشتری دقایقی پیش حوالی بندر ریگ در مرز استان های بوشهر و فارس را لرزاند از خسارات احتمالی این زلزله هنوز خبری منتشر نشده است
خبر مهم
کد خبر: ۵۷۲۷۸۷
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۲
بر اساس اعلام سازمان هواشناسي، سامانه اي كه سه روز در كشور فعال بود امروز به مرزهاي شرقي مي رسد و موجب بارش باران در استان هاي خراسان شمالي و رضوي خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
بر  اساس این گزارش، اين سامانه تا ساعتي ديگر از كشور خارج خواهد شد اما در ديگر مناطق كشور به جز نواحي شمالي استان هاي آذربايجان شرقي و غربي كه به صورت خفيف شاهد بارش باران خواهيم بود، جوي آرام پيش بيني مي شود.
بر اساس تعلام سازمان هواشناسی،  از فردا موج جديد بارشي از سمت شمال غرب وارد كشور مي شود.
اين سامانه ابتدا بخش هايي از شمال غرب كشور را در بر مي گيرد و به تدريج رگبار، رعد و برق و وزش تندباد را براي استان هاي واقع در مناطق البرز مركزي و زاگرس به همراه خواهد داشت.
در اين مناطق به جز بارش باران وزش شديد باد نيز پيش بيني مي شود و از امروز بعد از ظهر در استان هاي اردبيل و گيلان شاهد وزش باد شديد خواهيم بود.
اين رويداد جوي باعث افزايش دما در آن مناطق به ويژه سواحل درياي خزر مي شود به طوري كه در رشت دماي هوا روز جمعه 15 درجه افزايش خواهد داشت.
اين شرايط كم و بيش در غرب استان مازندران نيز رخ خواهد داد اما از شنبه دوباره شاهد كاهش دما در سواحل درياي خزر خواهيم بود.
بر این اساس، سرعت وزش باد در استان اردبيل و گيلان به حدي خواهد بود كه احتمال بروز خسارت در اين مناطق وجود دارد و پيش بيني شده است سرعت وزش باد به بيش از 70 كيلومتر بر ساعت در روز جمعه برسد.
آسمان تهران هم امروز صاف تا كمي ابري است و دماي هوا در گرم ترين زمان به 22 درجه بالاي صفر مي رسد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۷°    ۲۱°