لزوم حمایت روشن از شرکت های دانش بنیان

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
01:43 - سه‌شنبه 29 خرداد 1397
نادري جامعه شناس : برخي از سلبريتي ها در کشور از واقعيت هاي جامعه دور هستند و جامعه را احساسي جلوه مي دهند احمد نادري در تيتر امشب : عموما سلبريتي ها بي سواد هستند و نگاه آن ها به مسايل پيش رو سطحي است نادري جامعه شناس : محبوبيت افراد در شبکه هاي اجتماعي اقتدار آفرين است ولي مرجعيت تمام عيار ندارد بهرام بيات جامعه شناس : سلبريتي ها داراي کارکردهاي مثبتي در جامعه هستند ولي انتظار نداريم که همه مشکلات جامعه را حل کنند بیات : گروه های مرجع در دنیای واقعی از اهمیت بالای برخوردار هستند ولی گروه های سلبریتی یک محبوبت در گروه های مجازی دارند
کد خبر: ۵۷۳۵۳۲
تاریخ انتشار: شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۸
تولیدکننده داروی ضد میگرن (میگرن کات) گفت: لازم است که چشم انداز حمایت ها از شرکت های دانش بنیان روشن تر باشد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دکتر رضا رمضانی، مدیرعامل شرکتی دانش بنیان افزود: باید کاملا مشخص باشد که اگر سرمایه گذاری مخاطره پذیر باشد در صورت بی نتیجه بودن چگونه قابل جبران است.
 
دکتر سلطانی رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی در پاسخ گفت: اگر سرمایه گذاری خطرپذیر باشد و طرح به هر دلیل شکست بخورد می پذیریم و راه جبران اندیشیده شده است.
 
دکتر رمضانی در ادامه گفت: حمایت ها سقفش کوتاه و محدود است و 150 یا 300 میلیون تومان پاسخگوی اجرای طرح حها نیست، یک طرح پتروشیمی داشتیم که حداقل 3 میلیارد تومان نیاز بود و با کلی تلاش آن را به 600 میلیون تومان کاهش دادیم و ...
 
سلطانی در جواب این انتقاد گفت: اگر صندوق های حمایت از سرمایه گذاری های خطر پذیر راه بیفتد اساسنامه خودش را خواهد داشت و محدودیت های ما را نخواهد داشت.
 
 رمضانی از وثیقه های سنگین هم که مطالبه می شود انتقاد کرد که آقای سلطانی در این باره گفت: به هر حال صندوق یا از طریق وام از شزکت های دانش بنیان حمایت می کند یا به صورت مشارکتی و این قانون است و ما باید به سازمان بازرسی و دیوان محاسبات پاسخگو باشیم.
 
رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی در ادامه به 2200 طرح مصوب دانش بنیان اشاره کرد و گفت: حدود 1000 طرح هم یا در مرحله ارزیابی توجیه فنی و اقتصادی نداشته اند که رد شده اند و یا خود فرد طرحش را پس گرفته است.
 
در ادامه مدیر عامل شرکت دانش بنیان و تولیدکننده دارو با بیان اینکه داروی میگرن کات در مرحله کارازمایی بالینی بر بیش از ۳۰۰ مورد مطالعه قرار گرفت، بیان داشت: حدود۹۶ درصد از بیماران میگرنی استفاده کننده از میگرن کات ادعا دارند که با این دارو قدرت کنترل سردرد های خود را بدست آورده اند.

رمضانی با بیان اینکه حدود ۹۵درصد افراد، بعد از مصرف تغییرات مثبت محسوسی گزارش کردند.

این تولید کننده دارو گفت: در حدود ۸۱ درصد از بیماران میگرنی استفاده کننده از داروی میگرن کات، سردرد های میگرنی به صورت قطعی درمان شده و بیماران به حذف سردردهای میگرنی خود اذعان کرده اند.

رمضانی با اشاره به دوره درمان 4 ماهه این دارو افزود: هزینه درمان با میگرن کات کمتر از 500 هزار تومان است.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۳°    ۳۶°