نگاهی به هنر انقلاب اسلامی

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
18:31 - چهارشنبه 05 ارديبهشت 1397
رئیس جمهور درنشست خبري با رسانه‌ها درآذربايجان شرقي: ۱۸ مصوب از ۲۳ مصوب سفر اول عملياتي شده است روحانی: ۳ هزار ميليارد تومان طرح در اين سفر افتتاح شد رئیس جمهور: بيش از ۶ هزار ميليارد تومان طرح هم عمليات اجرايي آن آغاز شد یا خواهد شد روحانی: اطمينان مي دهيم دریاچه ارومیه هيچ وقت خشک نشود روحانی(در مراسم افتتاح رسمی رویداد بین المللی تبریز ۲۰۱۸): اینکه بانک های دنیا و سرمایه گذاران را علیه ایران تهدید می کنید، خلاف عهد شما در برجام است روحانی: آنها که برای منطقه مصیبت آورده اند به ثروت منطقه طمع دارند با تحقیر به کشورهای عرب می گویند اگر پول ندهید ما از منطقه می رویم؛ بروید، با رفتن شما منطقه امن می شود روحانی: با فروش تسلیحات به عربستان و فرو ریختن بمب بر سر مردم یمن، امنیت به منطقه آورده اید؟ روحانی: گردشگری موجب فهم درست ملت‌ها از جهان و تاریخ گذشته خواهد بود رئیس جمهور: تامین هزینه نظامیان آمریکایی با پول های سعودی ها یعنی قبول جیره خواری و مزدوری ارتجاع ارتش آمریکا بدنبال دزدی اموال منطقه است روحانی: اُوفَک (دفتر کنترل دارایی خارجی آمریکا) هر روز با تحریک شما برای ما دردسر درست می کند طمع نفت و پول منطقه، عقل آمریکایی ها را ربوده است رئیس جمهور: شما (آمریکایی ها) عامل ناامنی در منطقه هستید بیهوده ملت ها را نترسانید که اگر برویم ناامنی می شود روحانی: اگر برجام برای آمریکا بد بود چرا رئیس جمهور قبلی شما نفهمید؟ شما که برج ساز و تاجر هستی فهمیدی؟ روحانی(خطاب به اروپایی ها): اروپا ترامپ را از جیب خودش راضی کند نه از جیب ملت ایران فقط تا جایی که منافع برجامی ما تضمین و تامین باشد در توافق هسته ای می مانیم رئیس جمهور: یک جمله از برجام کم یا به برجام اضافه نخواهد شد
کد خبر: ۵۸۲۳۴۳
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۹
حوزه هنری از 20 تا 26 فروردین را به نام هنر انقلاب اسلامی گرامی می دارد و در روز 26 فروردین از هنرمندی که در سال پیش در حوزه هنر انقلاب فعالیت برتر و موثری داشته است تجلیل می کند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
محمدرضا دوست محمدی از نامزدهای جایزه هنر انقلاب در برنامه تیتر امشب گفت: هنری که با فطرت انسانی و رسیدن به آرمان هایش مثل سعادت، عدالت، آزادی و ... سازگار است و پاسخگوی آنهاست، می شود گفت تعریفی از هنر انقلابی است.
 
این نقاش و گرافیست افزود: افراط ها و تفریطها و ناآشنایی بسیاری از سفارش دهندگان و کسانی که درک درستی از هنر نداشته اند موجب نگاه مشکوک به هنر انقلابی شده اند.
 
مهدی نقویان نیز در این برنامه با رد مفهوم هنر برای هنر نقل قولی از شهید آوینی خواند: « خیال آزاد نیست و در خاک اعتقادات و تعهدات و تعلقات انسانی پرورش می یابد»
 
مشروح این گفتگو را ببینید...
 
 
 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۰°    ۲۳°