رونمایی از سامانه موشکی کمین 2

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
04:49 - سه‌شنبه 20 آذر 1397
ارتش یمن پهپاد جاسوسی عربستان را سرنگون کرد
کد خبر: ۵۸۳۷۹۵
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۱
سامانه موشكي كمين 2 به عنوان جديدترين سامانه موشكي كشورمان، صبح امروز چهارشنبه در جريان رژه روز ارتش، در تهران رونمايي شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سامانه‌هاي پدافندي بومي جمهوري اسلامي ايران و سامانه پدافندي اس-300 در مراسم رژه نيروهاي مسلح به مناسبت روز ارتش جمهوري اسلامي ايران به نمايش گذاشته شد.
 
مركز فرماندهي و كنترل سامانه اس-300، رادار كشف سامانه موشكي اس-300، رادار 30N سامانه موشكي اس-300، لانچر سامانه اس-300، Tm سامانه موشكي اس-300، سامانه راداري پسيو آفتاباز (DDFS)، موشك اس-200، كن موشك اس-200، سامانه فرماندهي و كنترل واكنش سريع رزمي، لانچر سامانه موشكي تلاش، رادار كاوش تاكتيكي مرصاد، رادار جويا، موشك اس-200، كن موشك شلمچه (4عدد استند شيبدار)، رادار اسكايگارد، كن موشك شلمچه، سامانه سراج 1 و سامانه موشكي متحرك كمين 2 از جمله تجهيزات شركت كننده قرارگاه پدافند هوايي خاتم الانبيا (ص) در رژه روز ارتش است.
 
مشخصات سامانه‌هاي شركت كننده قرارگاه پدافند هوايي در رژه روز ارتش به اين شرح
 است :

خودروهاي سامانه موشكي اس-300

سامانه موشكي پدافند هوايي دوربرد و راهبردي اس-300 متعلق به قرارگاه پدافند هوايي ارتش جمهوري اسلامي ايران، يكي از مرگبارترين سيستم‌هاي ضدهوايي حال حاضر جهان است. ماهيت اين سلاح پيشرفته، كاملاً دفاعي بوده و هدف از استفاده آن محافظت از مكان‌هاي مهم در برابر حملات هوايي است. اين سامانه موشكي در جهت تقويت دفاع و پدافند از مرزها و تاسيسات مهم و استراتژيك كاربرد دارد. اس-300 سامانه موشكي زمين به هواي دوربرد است كه توانايي عمليات در تمامي ارتفاعات و شرايط را دارد و جهت رهگيري و انهدام انواع هواپيما، موشك‌هاي كروز و بالستيك به كار مي‌رود.

سامانه موشكي اس-200

سامانه موشكي راهبردي پدافند هوايي اس-200، دوربردترين سامانه دفاعي كشور و جهت مقابله با انواع موشك‌هاي بالستيك و هدايت شونده و اهداف پرنده در ارتفاع بالا مي‌باشد و بطور كامل به همت متخصصين داخلي و دانشمندان پدافند هوايي ارتش و متناسب با تكنولوژي روز دنيا بهينه‌سازي شده است.

سامانه فرماندهي و كنترل واكنش سريع رزمي

سامانه فرماندهي و كنترل واكنش سريع رزمي جهت استقرار در مناطق عملياتي و كنترل نبرد پدافند هوايي با قابليت جمع آوري تمامي منابع اطلاعاتي شامل رادارها، شنود سيگنالي، ديده بان‌ها با پردازش داده‌هاي دريافتي به منظور اجراي سريع ماموريت پدافند هوايي و به صورت كاملاً بومي طراحي شده است.

سامانه موشكي تلاش

سامانه موشكي زمين به هواي تلاش به منظور بكارگيري و تلفيق موشك صياد–2 در سيستم سلاح اس-200 جهت ارتقاء قابليت‌هاي عملياتي و توانمندسازي سامانه سلاح اس-200 در مقابله با تهديدات روز مي‌باشد كه به دست توانمند متخصص داخلي طراحي و ساخته شده است.

سامانه موشكي بهينه‌سازي شده مرصاد

سامانه موشكي متحرك قادر جهت تامين پوشش پدافندي در ارتفاع متوسط و عليه اهداف پرنده متنوع شامل انواع هواپيماها و موشك‌هاي كروز است و براي كليه ساعات شبانه روز و انواع شرايط آب و هوايي، قابل اعتماد و با قابليت تحرك پذيري بالا و به دست متخصصين داخلي با طراحي نوين و صد درصد بومي، طراحي و ساخته شده است.

سامانه موشكي متحرك كمين 2

سامانه موشكي ارتفاع كم كمين 2 به منظور مقابله با انواع پرنده‌هاي بدون سرنشين و هدف‌هاي پرنده در ارتفاع كم مورد استفاده قرار مي‌گيرد، كه توسط متخصصين داخلي و مطابق با تكنولوژي روز دنيا و به صورت كاملا بومي ارتقاء يافته است.

سامانه موشكي اسكاي‌گارد

اين سامانه موشكي كاملاً متحرك به منظور مقابله با انواع پرنده‌هاي بدون سرنشين و هدف‌هاي پرنده در ارتفاع كم مورد استفاده قرار مي‌گيرد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲°    ۱۲°