کشتی گیران در ایستگاه انتخابی

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
05:51 - دوشنبه 07 خرداد 1397
رئیس سازمان مدارس غیر دولتی : با موسسات یا مدارس غیردولتی که در بحث شهریه تخلف کنند برخورد جدی می شود زینی وند در برنامه تیتر امشب : اگر گزارش تخلفی داشته باشیم، بازرسان همان روز به سرعت بازرسی می کنند در صورتی که تخلف در دریافت شهریه محرز شود تا پایان ثبت نام در آن موسسه ناظر مقیم مستقر می شود زینی وند : قراردادهای بین اولیا و مسئولان مدارس باید به صورت الکترونیکی باشد نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس : ما با مشکل تنوع مدارس روبرو هستیم و به همین علت نمی شود بر این مدارس به خوبی نظارت کرد احمدی : در برخورد با متخلفان در اخذ شهریه غیر قانونی باید جدی تر با این موضوع برخورد شود
کد خبر: ۵۹۰۳۲۰
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۳
به اعتقاد کارشناسان کشتی، سطح مسابقات انتخابی کشتی خوب بود ولی کشتی گیران در فن زدن ضعیف اند و باید بیشتر تمرین کنند و قوانین جدید کشتی را یاد بگیرند و اجرا کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
صدرالدین کاظمی کارشناس کشتی در برنامه نبض ورزشی گفت: کشتی های خوبی دیدیم اما هنوز با دوره های طلایی کشتی فرنگی و آزدمان فاصله داریم.
 
این کارشناس با انتقاد از داوری داوران خارجی در مسابقات انتخابی افزود: با این که ما داوران بین المللی خوبی داریم ولی از داوران خارجی استفاده شد و دیدیم که قضاوتشان هم قضاوتی معمولی بود و آنها هم تحت تاثیر جو ورزشگاه قرار گرفتند.
 
کاظمی گفت: گمشده کشتی ما ، کشتی ایرانی است. کشتی ای که ما در این مسابقات دیدیم کشتی بی هویت و بی شناسنامه بود.
 
این کارشناس افزود: کشتی گیر باید درک درستی از کشتی و قهرمانی داشته باشد.
 
اسفندیاری عضو کمیتۀ فنی مسابقات نیز گفت: سطح مسابقات خوب بود و کشتی های خوبی دیدیم که با توجه به سن کشتی گیرها آینده خوبی را پیش بینی می کنیم. 
 
اسفندیاری افزود: مشکل ما این است که ما هنوز فرهنگ برگزاری مسابقات نداریم و قوانین را اجرا نمی کنیم و می بینیم مربی اعتراض می کند و با داور حرف می زند در حالی که در مسابقات جهانی این گونه نیست.
 
مجید خدایی عضو شورای فنی کشتی آزاد هم با بیان این که رقابت ها نزدیک و سطح کشتی کشتی گیران نزدیک بود گفت: چیزی که نگران کننده است آماده نبودن کشتی گیران است که از لحاظ فنی ضعیف اند. 
 
اکبر فیض از کارشناسان کشتی هم با مهم برشمردن تغییر قوانین کشتی و لزوم توجه کشتی گیران و مربیان به آن گفت: برگزاری این مسابقات انتخابی بعد از سالها خودش اتفاق خوبی بود. 
 
 
برچسب ها: نبض ورزشی ، کشتی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۶°    ۳۱°