کشتی گیران در ایستگاه انتخابی

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
12:32 - چهارشنبه 04 مهر 1397
رئیس سازمان آرامستان های شهرداری ارومیه: شیرخوار ۶ ماهه ای که شامگاه سه شنبه در یکی از بیمارستان ها فوتی اعلام شده بود در غسالخانه باغ رضوان این شهر دوباره جان گرفت شهرداری منطقه ۲ پایتخت: نشست ایجاد شده مقابل ایستگاه مترو میدان صنعت سطحی بوده و به سقف مترو نرسید
کد خبر: ۵۹۰۳۲۰
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۳
به اعتقاد کارشناسان کشتی، سطح مسابقات انتخابی کشتی خوب بود ولی کشتی گیران در فن زدن ضعیف اند و باید بیشتر تمرین کنند و قوانین جدید کشتی را یاد بگیرند و اجرا کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
صدرالدین کاظمی کارشناس کشتی در برنامه نبض ورزشی گفت: کشتی های خوبی دیدیم اما هنوز با دوره های طلایی کشتی فرنگی و آزدمان فاصله داریم.
 
این کارشناس با انتقاد از داوری داوران خارجی در مسابقات انتخابی افزود: با این که ما داوران بین المللی خوبی داریم ولی از داوران خارجی استفاده شد و دیدیم که قضاوتشان هم قضاوتی معمولی بود و آنها هم تحت تاثیر جو ورزشگاه قرار گرفتند.
 
کاظمی گفت: گمشده کشتی ما ، کشتی ایرانی است. کشتی ای که ما در این مسابقات دیدیم کشتی بی هویت و بی شناسنامه بود.
 
این کارشناس افزود: کشتی گیر باید درک درستی از کشتی و قهرمانی داشته باشد.
 
اسفندیاری عضو کمیتۀ فنی مسابقات نیز گفت: سطح مسابقات خوب بود و کشتی های خوبی دیدیم که با توجه به سن کشتی گیرها آینده خوبی را پیش بینی می کنیم. 
 
اسفندیاری افزود: مشکل ما این است که ما هنوز فرهنگ برگزاری مسابقات نداریم و قوانین را اجرا نمی کنیم و می بینیم مربی اعتراض می کند و با داور حرف می زند در حالی که در مسابقات جهانی این گونه نیست.
 
مجید خدایی عضو شورای فنی کشتی آزاد هم با بیان این که رقابت ها نزدیک و سطح کشتی کشتی گیران نزدیک بود گفت: چیزی که نگران کننده است آماده نبودن کشتی گیران است که از لحاظ فنی ضعیف اند. 
 
اکبر فیض از کارشناسان کشتی هم با مهم برشمردن تغییر قوانین کشتی و لزوم توجه کشتی گیران و مربیان به آن گفت: برگزاری این مسابقات انتخابی بعد از سالها خودش اتفاق خوبی بود. 
 
 
برچسب ها: نبض ورزشی ، کشتی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۷°    ۳۱°