حكم اعدام براي هشت داعشي

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
06:32 - دوشنبه 26 آذر 1397
بر اساس تازه ترین نظرسنجی صورت گرفته محبوبیت مکرون رئیس جمهور فرانسه با دو پله سقوط به ۲۳ درصد رسیده است
کد خبر: ۵۹۰۸۵۹
تاریخ انتشار: يکشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۴
رئيس دادگاه هاي انقلاب اسلامي تهران از صدور حكم اعدام براي هشت تروريست داعشي خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، غضنفر آبادي گفت: محاكمه عوامل تروريستي حمله به مجلس شوراي اسلامي و مرقد مطهر امام راحل، در هفت جلسه  به رياست قاضي  صلواتي برگزار شد و پس از آن در كمتر از يك هفته طبق وعده اي  كه داده بوديم حكم صادر شد.
رئيس دادگاه هاي انقلاب  اسلامي تهران افزود: حكم صادره  براي هشت نفر از عوامل حادثه تروريستي به اتهام معاونت در افساد في الارض، اعدام است و علاوه بر حكم اعدام؛ اموالي كه از اين افراد ضبط شده است و شامل مقداري  وجه ارزي، تجيهزات نظامي و همين طور يك دستگاه پرايد در جهت مبارزه با اقدامات تروريستي استفاده خواهد شد.
وي گفت: خانواده هاي شهدا عليه آمريكا و عليه عربستان شكايت داشتند كه در جاي خودش رسيدگي خواهد شد و نسبت به  ساير متهمان هم پرونده مفتوح است و همينطور  نسبت به ضرر و زيان خانواده هاي محترم شهدا.
غضنفرابادي گفت: حكم صادره به مدت 20 قابل فرجام خواهي در ديوان عالي كشور است و بعد از اينكه ديوان عالي كشور  نظرش را اعلام كند، اقدام خواهد شد البته با شرايطي كه بايد بعد از ابلاغ صورت  بگيرد.
وي اظهار كرد : 18 نفر از متهمين ديگر باقي مانده بودند كه كارهاي مقدماتي آنها انجام مي شود و بعد از بازگشت پرونده از ديوان عالي كشور به اتهام ساير متهمان هم رسيدگي خواهد شد.
برچسب ها: هشت داعشی ، اعد ام ، مجلس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۶°    ۱۳°