مفهوم ترانزیت جامعه شناسی نشده است

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
12:11 - چهارشنبه 04 مهر 1397
روحانی(در مصاحبه با سی ان ان): ترامپ دروغ می گوید، هیچگاه درخواست ملاقات با او را نداشته ام خیلی ها در آمریکا در چهل سال اخیر آرزوی سرنگونی حکومت منتخب ملت ایران را داشته اند اما آرزویشان بر باد رفته است روحانی: تحریم های آمریکا دشمنی آشکار با مردم ایران است مردم ایران به صراحت می بینند کشورهای دیگر می خواهند با ایران همکاری اقتصادی کنند اما آمریکا مانع این همکاری و بهبود اوضاع اقتصادی مردم ایران می شود، آیا این دشمنی با ملت نیست؟ بسیاری از گروه های تروریستی که در ایران کارنامه سیاه و خونین دارند به راحتی در آمریکا فعالیت می کنند، چرا؟ رئیس جمهور: وقتی با مقامات غربی درباره آزادی زندانیان ایرانی صحبت می کنم می گویند قوه قضائیه ما مستقل است روحانی: اما همین افراد از ما انتظار دارند برای آزادی زندانیان غربی به قوه قضائیه فشار بیاوریم، این برخورد دوگانه نیست؟
کد خبر: ۵۹۱۵۳۴
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۳
رئیس هیات مدیره انجمن شرکت‌های حمل و نقل بین‌المللی: وقتی کالا برای ترانزیت وارد ایران می شود، افزایش هزینه ها پیدا می کند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

یونس جاوید رئیس هیات مدیره انجمن شرکت‌های حمل و نقل بین‌المللی گفت: در سال های گذشته از درآمد ترانزیتی به عنوان جایگزین مناسب برای درآمد های نفتی یاد می شد ولی امروزه از حیث آماری کاهش داشته ایم.

جاوید گفت: مفهوم ترانزیت در کشور ما هنوز جامعه شناسی نشده است. ترانزیت تعریفی چند بعدی است و با سایر نهادهای ارتباط مسقیم دارد و تاثیر آن در جامعه آشکار و روشن است.

رئیس هیات مدیره انجمن شرکت‌های حمل و نقل بین‌المللی گفت: ترانزیت به منزله حمل و نقل یعنی یک کالا از کشور های بسیار دور از مرزهای خشکی و آبی عبور کند. وقتی این کالا به داخل قلمروی ما می رسد با مشکلاتی روبرو است.

مفهوم ترانزیت در کشور جامعه شناسی نشده است 

جاوید گفت: در ایران برای حمایت از کالای داخلی، وقتی کالا برای ترانزیت وارد ایران می شود، افزایش هزینه ها پیدا می کند.

امین ترفع  مدیر کریدورهای حمل‌و‌نقل بین‌المللی وزارت راه و شهرسازی گفت: برای برون رفت از مشکلات ترانزیتی، مفهوم مدیریت کریدور در وزارت راه و شهرسازی مطرح شد و وظیفه آن هماهنگی بین ذینفعان در داخل و خارج از کشور را برعهده گرفت.

ترفع گفت: ذینفعان متعددی در بخش های مختلف کریدور وجود دارند که به نحوی در ترانزیت کشور تاثیر دارند.

مدیر کریدورهای حمل‌و‌نقل بین‌المللی وزارت راه و شهرسازی گفت: مدیریت کریدور وظیفه هماهنگی ذینفعان را برعهده دارد تا بتوانیم ضامن تردد کالاهای تزانزیتی از دروازهای طلایی کشور باشیم.

مفهوم ترانزیت در کشور جامعه شناسی نشده است 

ترفع گفت: هرقدر سهولت کریدورها در سایر کشورها تسهیل شود ما هم به همان اندازه پیش خواهیم رفت.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۷°    ۳۱°