فلسطین یک نماد و الگوی دینی است

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
15:00 - چهارشنبه 24 مرداد 1397
شورای نگهبان کلیات طرح ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان را تایید کرد سخنگوی شورای نگهبان: در بررسی این طرح فقط ۲ سوال جزئی باقی ماند که برای بررسی به مجلس ارسال خواهد شد رئیس سازمان غذا و دارو: از ابتدای سال تاکنون یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون دلار ثبت سفارش برای واردات دارو و تجهیزات پزشکی انجام شده است مدير عامل صندوق بازنشستگي از برخي بيمه هاي تکميلي از جمله آتيه سازان حافظ خواست براي جلب رضايت بازنشستگان بيمه شده تلاش بيشتري کنند تقي زاده: درصورت ادامه نارضايتي بازنشستگان از آتيه سازان حافظ، تصميمات جديد خواهيم گرفت مدير عامل صندوق بازنشستگي: از مهر ماه به ۴۰۰ هزار بازنشسته وام ۵ میلیون تومانی با سود ۴ درصد پرداخت می شود ­مرکز آمار: قيمت فروش يک مترمربع زير بناي مسکوني در شهر تهران در بهار نسبت به مدت مشابه پارسال ۹/۳۶ درصد و مبلغ اجاره ۷/۳۶ درصد افزايش يافت مدير کل توسعه مراکز غير دولتي بهزيستي: موسسات خيريه داراي اعتبار هيچ موقع وارد خيابان نمي شوند و جلوي کسي را نمي گيرند
کد خبر: ۵۹۱۵۸۴
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۱
رئیس انجمن دوستی فلسطین و ایران گفت: مسئله اشغال فلسطین خط قرمز فلسطینیان است و نمی شود در مورد آن سازش کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

محمد البحیصی رئیس انجمن دوستی فلسطین و ایران در برنامه تیتر امشب گفت: من به فرزندان فلسطینی افتخار و تقدیر و تشکر می کنم که در برابر گلوله های صهیونیستی ایستاند و قدس همه جهانیان را غافلگیر کرد.

او گفت: نکبت روزی است که رژیم غاصب صهیونیستی کشور فلسطین را اشغال کرد و قطعا مسئله قدس مسئله فراگیری  در جهان اسلام است.

رئیس انجمن دوستی فلسطین و ایران گفت: زمانی ترامپ تصمیم به انتقال سفارت گرفت قصد داشت،کاری کند تا قدس و آوارگان فلسطینی را به فراموشی بسپارند.

البحیصی گفت: کشور های عربستان و امارات در حمایت از ترامپ به کشور فلسطین خیانت کردند.

فلسطین یک نماد و الگوی دینی است 

او گفت: آمریکا می خواهد دنیا واقعیت های این منطقه را نادیده بگیرند.

البحیصی گفت: ایستادگی مقاومت و شجاعت آنها، ترس و نگرانی رژیم غاصب را بیشتر کرد و این مقاومت مردم فلسطین بارها توطئه تکفیریها را در منطقه شکست داد و محور مقامت مردم فلسطین با حمایت کشور های اسلامی همراه بود.

او گفت: قدس فقط مال فلسطین نیست و مسئله اشغال این کشور مسئله جهان اسلام است.

او گفت: فلسطین یک نماد و یک الگوی دینی است و مسئله آن بدون هیچگونه منافع حزبی دنبال می شود.

رئیس انجمن دوستی فلسطین و ایران گفت: غربی ها سعی داشتند با حمایت از تصمیم آمریکا، قدس را به فراموشی بسپارند ولی ملت شجاع و ثابت قدم فلسطین عقب نشینی نکرد و در مقابل توطئه های آنها ایستاد.

سعدالله زارعی؛کارشناس مسائل غرب آسیا دیگر مهمان این برنامه گفت: امروز روز بسیار مهمی برای فلسطین بود. آمریکا خواست با انتقال سفارت در روز نکبت یک رویداد جدیدی را رقم بزنند تا روز نکبت فراموش شود ولی مقامت و شجاعت مردم فلسطین این توطئه را خنثی کرد و این نشانه پیروزی فلسطین است.

فلسطین یک نماد و الگوی دینی است
 

کارشناس مسائل غرب آسیا گفت: ابتکار عمل جدید فلسطین در راهپیمایی ها مدنی و مردمی شکل گرفت و امروز روز پایان این راهپیمایی نبود و ما شاهد زانو زدن اسرائیل در برابر این راهپیمایی مردمی خواهیم بود.

زارعی گفت: مسئله مقاومت فلسطین از داخل فعال است و نسل های چهارم و پنجم امروزه شهید می شوند و آنها مسئله اشغال فلسطین را هیچ وقت فراموش نخواهند کرد.

رویوران؛ کارشناس مسائل غرب آسیا که بصورت تلفنی دربرنامه حاضر بود، درباره اقدامات آمریکا در قدس گفت: انتقال سفارت یک تصمیم سیاسی است و ترامپ رئیس جمهوری با بحران سیاسی و اخلاقی است و سعی دارد با حمایت لابی گران صهیونیستی بحران خود را حل کند.

فلسطین یک نماد و الگوی دینی است 

رویوان گفت: موضوع آمریکا در برابر فلسطین بسیار روشن است، ترامپ برخلاف قطعنامه 242 سازمان ملل عمل کرده است.

وی ادامه داد:در صورتیکه اکثر نمایندگان سازمان ملل، مناطق اشغالی قدس شرقی را به رسمیت می شناسد و ترامپ آن را زیر پا گذاشته است.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۳°    ۳۷°