برنامه کامل مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
23:28 - سه‌شنبه 27 آذر 1397
مجلس شورای اسلامی، بانک مرکزی را به ساماندهی دستگاه‌ های کارتخوان مکلف کرد بر اساس مصوبه مجلس، امکان دسترسی سازمان امور مالیاتی به اطلاعات درگاههای پرداخت و تراکنش‌ های انجام شده فراهم می شود مجلس شورای اسلامی مودیان مالیاتی را مکلف کرد شماره حساب مورد استفاده در فعالیت شغلی خود را به سازمان امور مالیاتی ارائه کنند رئیس مجلس در مراسم هفته­ حمل و نقل، رانندگان و راهداری: از دغدغه ها و مشکلات جامعه کامیون داران در زمینه لاستیک، قطعات، بیمه و برخی تخلفات در تحویل گرفتن کالا آگاهیم لاریجانی: با تیم جدیدی که در وزارت راه و شهرسازی مستقر شده مشکلاتشان مرتفع می شود رئیس مجلس شورای اسلامی به منظور سفری دو روزه به استان هرمزگان وارد بندرعباس شد سخنگوی شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی: هنوز زمان الزامی شدن استفاده از کارت سوخت مشخص نیست؛ تاریخ‌های مطرح شده مورد تأیید نیست ­­مهلت ثبت‌نام کارت سوخت تا اول دی تمدید شده است؛ تاکنون ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر ثبت‌نام کرده‌اند شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز به ۱۵۹ هزار و ۱۴۶ واحد رسید وزیر جهاد کشاورزی: قیمت تضمینی گندم ۱۶۰۰ تومان برای هر کیلوگرم تعیین شده است وزیر راه و شهرسازی: قیمت بلیت پروازها براساس قانون، آزاد و بر اساس عرضه و تقاضاست اسلامی: پرواز چارتری در شرکت های فاقد سیستم فروش، تخلف از قانون است دغدغه‌ها، مشکلات و دیدگاه‌های خود را درباره مسائل مختلف به ۱۰۰۰۶۰۰ و ۱۰۰۰۶۰۱ (شبکه خبر) پیامک بزنید
کد خبر: ۶۰۰۸۰۴
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۵
۶۴ دیدار در جام جهانی روسیه برگزار خواهد شد تا سرنوشت قهرمانی مشخص شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،  جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با حضور ۳۲ تیم در پهناورترین کشور جهان برگزار می‌شود. جام جهانی از ۲۴ خرداد با بازی افتتاحیه روسیه و عربستان آغاز شود. گروه بندی این رقابت‌ها به شرح زیر است: 

گروه A: روسیه، عربستان، مصر ،اروگوئه

گروه B: پرتغال، اسپانیا،  مراکش ،ایران

گروه C: فرانسه، استرالیا ، پرو، دانمارک

گروه D: آرژانتین، ایسلند، کرواسی، نیجریه

گروه  E :  برزیل، سوئیس، کاستاریکا،  صربستان

گروه F:  آلمان ، مکزیک، سوئد، کره‌جنوبی

گروه G:  بلژیک،  پاناما، تونس، انگلیس

گروه H: لهستان، سنگال ،کلمبیا، ژاپن

برنامه مسابقات 

 روز اول

۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ روسیه- عربستان ورزشگاه لوژنیکی 

روز دوم

۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ مصر- اروگوئه ورزشگاه اکاترینبورگ 

۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ایران- مراکش ورزشگاه سن پترزبورگ

۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ اسپانیا- پرتغال ورزشگاه سوچی

روز ۳

۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ فرانسه- استرالیا ورزشگاه کازان

۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۰/ آرژانتین- ایسلند ورزشگاه اسپارتاک

۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۰/ پرو- دانمارک ورزشگاه سارانسک

۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۰/ کرواسی- نیجریه ورزشگاه کالینینگراد 

روز ۴

۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ کاستاریکا- صربستان ورزشگاه سامارا

۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ آلمان-مکزیک ورزشگاه لوژنیکی

۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ برزیل- سوئیس ورزشگاه روستوف

روز ۵

۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ سوئد- کره جنوبی ورزشگاه نیژنی نووگورود

۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ بلژیک- پاناما ورزشگاه سوچی

۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ انگلیس- تونس ورزشگاه وولگوگارد 

روز ۶ 

۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ لهستان- سنگال ورزشگاه اسپارتاک

۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ کلمبیا- ژاپن ورزشگاه سارانسک

۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ روسیه- مصر ورزشگاه سن پترزبورگ

روز ۷

۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ پرتغال- مراکش ورزشگاه لوژنیکی 

۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ اروگوئه- عربستان ورزشگاه روستوف 

۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ ایران- اسپانیا ورزشگاه کازان

روز ۸

۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ فرانسه- پرو ورزشگاه اکاترینبورگ 

۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ استرالیا- دانمارک ورزشگاه سامارا 

۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ آرژانتین- کرواسی ورزشگاه نیژنی نووگورود

روز ۹

۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ برزیل -کاستاریکا ورزشگاه سن پترزبورگ

۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ایسلند- نیجریه ورزشگاه وولگوگارد

۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ سوئیس -صربستان ورزشگاه کالینینگراد 

روز ۱۰

۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ بلژیک- تونس ورزشگاه اسپارتاک

۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ کره جنوبی- مکزیک ورزشگاه روستوف

۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ آلمان- سوئد ورزشگاه سوچی

روز ۱۱

۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ انگلیس- پاناما ورزشگاه نیژنی نووگورود

۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ژاپن- سنگال ورزشگاه اکاترینبورگ 

۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ لهستان- کلمبیا ورزشگاه کازان

روز ۱۲

۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ اروگوئه- روسیه ورزشگاه سامارا 

۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ عربستان- مصر ورزشگاه وولگوگارد 

۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ ایران- پرتغال ورزشگاه سارانسک

۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ مراکش- اسپانیا ورزشگاه کالینینگراد 

روز ۱۳

۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ دانمارک- فرانسه ورزشگاه لوژنیکی

۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ استرالیا- پرو ورزشگاه سوچی

۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ آرژانتین - نیجریه ورزشگاه سن پترزبورگ

۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ کرواسی- ایسلند ورزشگاه روستوف 

روز ۱۴

۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ کره جنوبی- آلمان ورزشگاه کازان

۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ مکزیک -سوئد ورزشگاه اکاترینبورگ

۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ صربستان-برزیل ورزشگاه اسپارتاک

۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ سوئیس- کاستاریکا ورزشگاه نیژنی

روز ۱۵

۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ انگلیس- بلژیک ورزشگاه کالینینگراد

۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ پاناما- تونس ورزشگاه سارانسک

۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ ژاپن- لهستان ورزشگاه وولگوگارد 

۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ کلمبیا- سنگال ورزشگاه سامارا

مرحله یک هشتم نهایی

روز ۱۶

۹ تیرماه ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۳۰/  C۱ - D۲، ورزشگاه کازان (بازی ۵۰)

۹ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/  A۱ – B۲، ورزشگاه سوچی (بازی ۴۹)
روز ۱۷

۱۰ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ B۱ - A۲، ورزشگاه لوژنیکی (بازی ۵۱)


۱۰ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ D۱ - C۲، ورزشگاه نیژنی نووگورود (بازی ۵۲)

روز ۱۸ 

۱۱ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ E۱ – F۲، ورزشگاه سامارا (بازی ۵۳)


۱۱ تیرماه ۱۳۹۷ساعت ۲۲:۳۰/ G۱ - H۲، ورزشگاه روستوف (بازی ۵۴)

روز ۱۹

۱۲ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰ /F۱ - E۲، ورزشگاه سن پترزبورگ (بازی ۵۵)


۱۲ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰ G۲ - H۱، ورزشگاه اسپارتاک (بازی ۵۶)

مرحله یک چهارم نهایی

روز ۲۰

۱۵ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ برنده بازی ۴۹ - برنده بازی ۵۰، ورزشگاه نیژنی نووگورود  (بازی ۵۷)


 ۱۵ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ برنده بازی ۵۳ - برنده بازی ۵۴، ورزشگاه کازان آره‌نا  (بازی ۵۸)

روز ۲۱
۱۶ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/  برنده بازی ۵۵ - برنده بازی ۵۶، ورزشگاه سامارا (بازی ۶۰)

۱۶ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/  برنده بازی ۵۱ - برنده بازی ۵۲، ورزشگاه سوچی (بازی ۵۹)

مرحله نیمه نهایی 

روز ۲۲

۱۹ تیرماه ۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ برنده بازی ۵۷ - برنده بازی ۵۸، ورزشگاه سن پترزبورگ  (بازی ۶۱)

روز ۲۳

۲۰ تیرماه ۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ برنده بازی ۵۹ - برنده بازی ۶۰، ورزشگاه لوژنیکی (بازی ۶۲)

دیدار رده‌بندی

روز ۲۴
۲۳ تیرماه ۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ بازنده بازی ۶۱ - بازنده بازی ۶۲، ورزشگاه سن پترزبورگ  

دیدار فینال

روز ۲۵
۲۴ تیرماه ۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ برنده بازی ۶۱ - برنده بازی ۶۲، ورزشگاه لوژنیکی

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۶°    ۱۱°