وزیر راه هفته آینده به مجلس میرود

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
05:57 - جمعه 01 تير 1397
دادستان کل کشور : براي واردات قاچاق ۴۲۴ خودرو پرونده اي در دادسراي بندرعباس تشکيل شده است منتظري : اين پرونده در مرحله تحقيقات و بازجويي است دادستان کل کشور : نمي شود که هزاران خودروي خارجي با قيمت بالا را بدون ايجاد شبکه قاچاق به کشور وارد کرد منتظري : رسيدگي به پرونده هاي مختلف در دستگاه قضايي زمان بر است زيرا برخي پرونده ها ازجمله در مؤسسات مالي و اعتباري تا ۱۰ هزار شاکي دارند
کد خبر: ۶۰۱۹۷۵
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۲
آخرين تحولات بازار زمين و مسكن و نيز برنامه هاي دولت براي كنترل قيمت مسكن، هفته آينده با حضور وزير راه و شهرسازي در كميسيون عمران مجلس بررسي مي شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

عباس آخوندي، وزير راه و شهرسازي و مسئولاني از سازمان برنامه و بودجه ،وزارت امور اقتصاد و دارائي، وزارت صنعت معدن و تجارت، مركز آمار ايران و مركز پژوهش هاي مجلس به منظور بررسي آخرين وضعيت و تحولات بازار زمين و مسكن، ارائه برنامه هاي دولت براي رونق توليد و كنترل قيمت و بهبود شاخص هاي بخش مسكن در نشست كميسيون عمران خانه ملت حضور مي يابند.

كميسيون اصل نود قانون اساسي نيز نشستي با مسئولان وزارت آموزش و پرورش براي بررسي نحوه نظارت بر فعاليت مدارس غير دولتي و چگونگي گزينش معلمان برگزار مي كند.

كميسيون ويژه حمايت از توليد و نظارت بر اجراي سياستهاي كلي اصل 44 نيز نحوه حمايت از توليد داخل و كالاهاي ايراني در حوزه وزارت راه و شهرسازي را با اولويت صنايع ريلي وهوايي با حضور وزير راه و شهرسازي ، سازمان برنامه و بودجه كشور، اتاق هاي ايران، تعاون، اصناف، مركز پژوهش هاي مجلس شوراي اسلامي، ديوان محاسبات كشور و سازمان بازرسي كل كشور بررسي مي كند.

راهكارهاي افزايش انضباط و اقتدار مجلس با حضور رؤساي سه فراكسيون، معاونت هاي رئيس مجلس و رئيس مركز پژوهش ها در كميسيون شوراها و امور داخلي كشور به بحث و بررسي گذاشته مي شود و البته عبدالرضا رحماني فضلي، وزير كشور نيز براي پاسخگويي به سوال تعدادي از نمايندگان ميهمان اين كميسيون خواهد بود.

وزير جهاد كشاورزي هم جهت پاسخگويي به سوالات تعدادي از وكلاي ملت به كميسيون كشاورزي مي رود. بررسي تقاضاي تعدادي از نمايندگان براي « تحقيق و تفحص از عملكرد بانك مركزي جمهوري اسلامي ايران در پنج سال گذشته» نيز در دستور كار كميسيون اقتصادي قرار دارد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۲°    ۳۶°