خبر خوش برای کارمندان پیمانی

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
04:11 - سه‌شنبه 28 اسفند 1397
شهردار لندن: حادثه نیوزیلند در مواضع ضداسلامی غرب ریشه دارد
کد خبر: ۶۰۳۲۲۰
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۴
دستورالعمل تبدیل وضع کارمندان پیمانی به رسمی آزمایشی و رسمی آزمایشی به رسمی ابلاغ شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، * براساس بخشنامه سازمان اداری و استخدامی، همه دستگاه های اجرایی می توانند کارمندان پیمانی واجد شرایط را پس از سنجش شایستگی های تخصصی و رفتاری و احراز صلاحیت به استخدام رسمی آزمایشی درآورند .
* سپری شدن حداقل 5 سال از استخدام پیمانی، پذیرش از طریق آزمون‌ های استخدامی و کسب حداقل 80 درصد میانگین امتیازات ارزشیابی سالانه سه سال آخر از جمله شروط تبدیل وضع کارمندان پیمانی به رسمی آزمایشی است .
* استخدام رسمی آزمایشی کارمندانی که استخدام پیمانی آن از طریق قبولی در آزمون های آگهی استخدامی نبوده است، موکول به شرکت در امتحانات استخدامی عمومی و کسب حد نصاب نمره است .
* تبدیل وضع استخدامی از رسمی آزمایشی به رسمی هم پس از طی دوره رسمی آ زمایشی سه ساله و مشروط به کسب حداقل 75 درصد از مجموع امتیازات  " فرم تعیین صلاحیت " طی دوره های آموزشی و تایید گزینش است .  
* در صورتی که امتیاز مکتسبه فرد حداقل 65 درصد و پایین تر از 75 درصد امتیاز کل باشد فقط دو ساله دیگر به او مهلت داده می شود .
* در صورت کسب حداقل 55 درصد و پایین تر از 65 درصد امتیاز کل، وضع استخدامی فرد به پیمانی تبدیل می شود  و چنانچه امتیاز ارزیابی کارمند کمتر از 55 درصد امتیاز کل باشد حکم استخدامی او لغو می شود  . 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲°    ۱۴°