خبر خوش برای کارمندان پیمانی

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
20:05 - سه‌شنبه 26 تير 1397
فاکس نیوز به‌ نقل از رئیس‌جمهور آمریکا: از هرگونه ناآرامی در ایران کاملا پشتیبانی می‌کنیم ترامپ: ناآرامی‌هایی در ایران شکل گرفته است؛ خواهیم دید چه می‌شود وزیر نفت در نامه‌ای به دبیرکل اوپک درباره پایبند نبودن اعضای این سازمان به سهمیه تولید نفت هشدار داد برگزاری نشست بین‌المللی کمیته جنگل‌داری سازمان خواربار و کشاورزی ملل‌متحد (فائو) با حضور نماینده ایران در رم خبرگزاري رسمي سوريه(سانا) از حصول توافق براي پايان محاصره ساکنان کفريا و الفوعه در حومه ادلب خبر داد شهادت یک جوان فلسطینی در نوار غزه بر اثر شدت جراحات پارلمان مصر با هدف مقابله با اخبار بی‌اساس، قانون نظارت بر شبکه‌های اجتماعی را تصویب کرد وزارت خارجه انگلیس، ایران را به نقض حقوق بشر متهم کرد سازمان مبارزه با تجارت اسلحه، دولت انگلیس را به سرپوش گذاشتن بر نقض گسترده حقوق بشر در بحرین در ازاي امضاي قراردادهاي فروش سلاح به این کشور متهم کرد
کد خبر: ۶۰۳۲۲۰
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۴
دستورالعمل تبدیل وضع کارمندان پیمانی به رسمی آزمایشی و رسمی آزمایشی به رسمی ابلاغ شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، * براساس بخشنامه سازمان اداری و استخدامی، همه دستگاه های اجرایی می توانند کارمندان پیمانی واجد شرایط را پس از سنجش شایستگی های تخصصی و رفتاری و احراز صلاحیت به استخدام رسمی آزمایشی درآورند .
* سپری شدن حداقل 5 سال از استخدام پیمانی، پذیرش از طریق آزمون‌ های استخدامی و کسب حداقل 80 درصد میانگین امتیازات ارزشیابی سالانه سه سال آخر از جمله شروط تبدیل وضع کارمندان پیمانی به رسمی آزمایشی است .
* استخدام رسمی آزمایشی کارمندانی که استخدام پیمانی آن از طریق قبولی در آزمون های آگهی استخدامی نبوده است، موکول به شرکت در امتحانات استخدامی عمومی و کسب حد نصاب نمره است .
* تبدیل وضع استخدامی از رسمی آزمایشی به رسمی هم پس از طی دوره رسمی آ زمایشی سه ساله و مشروط به کسب حداقل 75 درصد از مجموع امتیازات  " فرم تعیین صلاحیت " طی دوره های آموزشی و تایید گزینش است .  
* در صورتی که امتیاز مکتسبه فرد حداقل 65 درصد و پایین تر از 75 درصد امتیاز کل باشد فقط دو ساله دیگر به او مهلت داده می شود .
* در صورت کسب حداقل 55 درصد و پایین تر از 65 درصد امتیاز کل، وضع استخدامی فرد به پیمانی تبدیل می شود  و چنانچه امتیاز ارزیابی کارمند کمتر از 55 درصد امتیاز کل باشد حکم استخدامی او لغو می شود  . 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۵°    ۴۱°