نگاه دولت به پاسخگویی است

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
17:13 - چهارشنبه 29 اسفند 1397
سخنگوي سازمان هواپيمايي كشوري: دو شركت هوايي آتا و تابان به علت تأخير‌های مكرر و نارضايتي مسافران اخطار كتبي گرفتند معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران: طرح ترافیک و زوج و فرد تا صبح روز ١٧ فروردین اجرا نمی‌شود اما کد تخلف نداشتن معاینه فنی خودروها برای دوربین‌های سطح شهر فعال است مدیر کل دفتر محصولات جالیزی وزارت جهاد کشاورزی: بارندگی‌های اخیر در خوزستان و کرمان برداشت محصولاتی مانند پیاز، سیب زمینی و خیار را با مشکل مواجه کرده است اصغری: هفته آینده با از سرگیری برداشت، قیمت این محصولات کاهش می‌یابد بازارهای سازمان میادین میوه و تره‌بار پایتخت فردا و پس‌فردا تعطیل است سخنگوی سازمان انتقال خون ایران: همه مراکز اهدای خون کشور در ایام نوروز فعال هستند وزیر بهداشت از دونوبته شدن مراکز بهداشتی و درمانی در سال آینده خبر داد نمکی: تعرفه‌های تشخیصی درمانی در بخش دولتی ۱۰ درصد و بخش خصوصی ۱۳ درصد افزایش می‌یابد آخرین محموله گوشت گرم تنظیم بازار سال ۹۷ در فرودگاه پیام کرج به زمین نشست
کد خبر: ۶۰۹۳۵۴
تاریخ انتشار: جمعه ۲۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۵
18/30
معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات: رویکرد اصلی سازمان فناوری اطلاعات در زمینه دولت الکترونیک ایجاد پنجره واحد و سرویس‌های یکپارچه است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،  رضا باقری اصل معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات در برنامه 18/30 شبکه خبر درباره ابلاغ 23 پروژه اولویت دار دولت الکترونیک گفت: هدف دولت از ابلاغ 23 پروژه اولویت دار پاسخگویی است.
وی با بیان اینکه شفافیت اولویت دولت است، افزود: عدم یکپارچگی ایجاد کننده ناکارآمدی است و باید رفع شود.
باقری اصل با تاکید بر اینکه باید ساختار سیلویی دسترسی به اطلاعات را حذف کنیم، گفت: به مرور تمام ساختار های اطلاعاتی موجود را به یک ساختار واحد منتقل می كنیم.
باقري درباره مبناي انتخاب اين 23 پروژه اولویت دار تصريح كرد: نفع و نياز مردم اولويت دولت بوده است.
رضا باقری اصل با اشاره به اینکه شفافیت اولویت دولت است، افزود: سامانه دولت همراه دسترسی به دهها خدمات دولت الکترونیک را بدون هیچ تبعیضی برای همه امکان پذیر می کند.
 معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات گفت: برای کل مجوزهای کشور یک پنجره واحد خواهیم داشت.
باقری اصل گفت: در حال حاضر بسیاری از استعلامات برای همه ممکن شده و دسترسی به ابلاغ ها و نیز فرآیندهای خدمت از طریق دولت همراه مقدور است.
وی با بیان اینکه سامانه دولت همراه کاربران خود را دارد، افزود: اين سامانه خدمات یکپارچه را به همه مردم امکانپذیر کرده است.
 معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات گفت: باید ارائه خدمات تسهیل تر شود و فرآیندهای اخذ مجوز شفاف تر باشد.
 رضا باقری افزود: دولت الکترونیکی شفاف سازی اطلاعات را تسهیل می کند.
معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات با تاكيد بر اينكه حوزه الكتونيكي شدن دولت يك امر فزاينده است و به مرور شبكه واحد تكميل مي شود افزود: مدام بايد به خدمات رساني بيفزاييم.
 وي افزود: واقعیت موضوع این است که دولت الکترونیک هیچ زمان به صورت کامل محقق نمی شود و همیشه به روز کردن فرآیند ها و تکامل آنها وجود دارد و بيشتر پيشرونده است.
 

 
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۳°    ۱۱°