نگاه دولت به پاسخگویی است

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
02:51 - چهارشنبه 04 مهر 1397
دبیرکل سازمان ملل در سخنرانی افتتاحیه هفتاد و سومین نشست مجمع عمومی این سازمان: اعتماد به نهادهای بین المللی تضعیف شده است رئیسان جمهور ایران و فرانسه در نیویورک دیدار کردند رئیسان جمهور ایران و ترکیه در نیویورک درباره مهم‌ترین مسایل دوجانبه، منطقه ای و بین المللی،رایزنی نظر کردند نخست وزیران نروژ، بلژیک و ارمنستان با حضور جداگانه با رئیس جمهور دیدار کردند نشست وزیران خارجه ایران و گروه ۱+۴ (فرانسه، آلمان، روسیه، چین و انگلیس) با حضور مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در سازمان ملل برگزار شد در بیانیه‌ پایانی این نشست، اعضا بر تعهد خود برای تضمین کانال های پرداخت به ایران و تداوم صادرات نفت و میعانات گازی، محصولات نفتی و پتروشیمی تأکید کردند در این بیانیه از به‌روزسانی «قانون انسداد» اتحادیه اروپا و اعطای مجوز به بانک سرمایه‌گذاری اروپا برای واجد شرایط محسوب شدن ایران برای دریافت وام‌های خارجی استقبال شد اعضا از پیشنهادات عملی برای حفظ و توسعه کانال‌های پرداخت و به طور مشخص ابتکار تاسیس یک «سازوکار ویژه» برای تسهیل پرداخت‌های مربوط به صادرات (شامل نفت) و واردات ایران استقبال کردند موگرینی: راه‌حل‌های عملیاتی اروپا برای تأمین خواسته‌های ایران به‌زودی اجرایی می‌شود با کانال شبکه خبر به‌روز باشید (پیام‌رسان سروش، آی‌گپ و ایتا به‌ نشانی irinn_channel@)
کد خبر: ۶۰۹۳۵۴
تاریخ انتشار: جمعه ۲۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۵
18/30
معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات: رویکرد اصلی سازمان فناوری اطلاعات در زمینه دولت الکترونیک ایجاد پنجره واحد و سرویس‌های یکپارچه است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،  رضا باقری اصل معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات در برنامه 18/30 شبکه خبر درباره ابلاغ 23 پروژه اولویت دار دولت الکترونیک گفت: هدف دولت از ابلاغ 23 پروژه اولویت دار پاسخگویی است.
وی با بیان اینکه شفافیت اولویت دولت است، افزود: عدم یکپارچگی ایجاد کننده ناکارآمدی است و باید رفع شود.
باقری اصل با تاکید بر اینکه باید ساختار سیلویی دسترسی به اطلاعات را حذف کنیم، گفت: به مرور تمام ساختار های اطلاعاتی موجود را به یک ساختار واحد منتقل می كنیم.
باقري درباره مبناي انتخاب اين 23 پروژه اولویت دار تصريح كرد: نفع و نياز مردم اولويت دولت بوده است.
رضا باقری اصل با اشاره به اینکه شفافیت اولویت دولت است، افزود: سامانه دولت همراه دسترسی به دهها خدمات دولت الکترونیک را بدون هیچ تبعیضی برای همه امکان پذیر می کند.
 معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات گفت: برای کل مجوزهای کشور یک پنجره واحد خواهیم داشت.
باقری اصل گفت: در حال حاضر بسیاری از استعلامات برای همه ممکن شده و دسترسی به ابلاغ ها و نیز فرآیندهای خدمت از طریق دولت همراه مقدور است.
وی با بیان اینکه سامانه دولت همراه کاربران خود را دارد، افزود: اين سامانه خدمات یکپارچه را به همه مردم امکانپذیر کرده است.
 معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات گفت: باید ارائه خدمات تسهیل تر شود و فرآیندهای اخذ مجوز شفاف تر باشد.
 رضا باقری افزود: دولت الکترونیکی شفاف سازی اطلاعات را تسهیل می کند.
معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات با تاكيد بر اينكه حوزه الكتونيكي شدن دولت يك امر فزاينده است و به مرور شبكه واحد تكميل مي شود افزود: مدام بايد به خدمات رساني بيفزاييم.
 وي افزود: واقعیت موضوع این است که دولت الکترونیک هیچ زمان به صورت کامل محقق نمی شود و همیشه به روز کردن فرآیند ها و تکامل آنها وجود دارد و بيشتر پيشرونده است.
 

 
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۷°    ۳۱°