کاروان ایران در بازی های المپیک جوانان 2018

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
17:19 - چهارشنبه 21 آذر 1397
رئیس جمهور (در جلسه هیئت دولت): مطالبات جوانان و بانوان به‌حق است، وزیران و استانداران در انتصابات بر شایسته‌گزینی تکیه کنند در هر بخشی از مسئولیت‌های بالا که از جوان‌ها استفاده شد، دیدیم که این کار درست بوده است و باید ادامه پیدا کند روحانی: در مقطع تحریم به طور طبیعی مردم با مشکلاتی مواجه هستند؛ این یک نوع جنگ اقتصادی و روانی است در این شرایط سخت، همه باید با وحدت همدیگر را یاری کنیم رئیس جمهور: با تعادل قیمت ها در بازار، نباید گذاشت به مردم اجحاف شود رونق صنعت ساختمان، در اشتغال تحول و برای زندگی مردم رفاه می‌سازد روحانی: مشکل آب در استان‌ها مسئله‌ای ملی است و باید حل شود ایران هیچ مشکل آب ندارد بلکه مشکل تلاش و برنامه‌ریزی دارد؛ در شمال باید همانند دیگر همسایگان از دریای خزر استفاده کنیم رئیس‌جمهور: باید سرمایه‌دار جذب کنیم و آب‌ها را شیرین کنیم و در عمق کشور و در جاهایی که نیازمند است بیاوریم در جلسه هیئت دولت، آیین نامه اجرایی قانون بیمه عمر و حوادث پرسنل نیروهای مسلح، وزارت دفاع و سازمان های تابعه و وابسته اصلاح شد «عزیزالله شهبازی»، « انوشیروان محسنی بندپی» و «علیرضا آشناگر» به ترتیب به عنوان استانداران استان های البرز، تهران و سمنان از هیئت دولت رأی اعتماد گرفتند
کد خبر: ۶۳۱۱۸۷
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۵
کارشناسان ورزشی به حضور و اهمیت کاروان های ورزشی در رقابت های بین المللی و میادین بزرگ ورزشی مانند بازی های المپیک جوانان 2018 تاکید کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
حمید سجادی با اشاره به ابعاد مهم ورزش در گفتگوی نبض ورزش گفت: گفت: ورزش ابعاد مختلف دارد مثل تعلیم و تربیت در مدارس یا سلامت و بعد همگانی و یا نقش حرفه‌ای آن که رویکرد‌های هر کدام از آنها دارای حسن و اهمیت است.
 
وی با بیان اینکه پایه و زیربنای ورزش بعد تعلیم و تربیتی آن است، تاکید کرد: اگر در بعد تربیتی درست حرکت کنیم در آینده دچار آفت نمی شویم.
 
کاروان ایران در بازی های المپیک جوانان 2018 
کارشناس ورزشی گفت: هدف کاروان ایران در بازی های المپیک جوانان 2018 ،آشنایی با روح المپیک است.

وی با اشاره به حضور 206 کشور در 32 رشته ورزشی در المپیک 2018 افزود: شرکت و هماهنگی لازم برای تیم های ورزشی ما در این میادین مهم از اهمیت بسزایی برخوردار است.
 
سجادی گفت: ورزشکار باید یاد بگیرد که چگونه در میادین بزرگ حضور پیدا کند.
 
وی بابیان اینکه ورزشکار نباید فقط به یک بعد ورزش توجه کند، افزود: توجه به مدال و عجله برای به دست آوردن آن به آینده ورزشی فرد آسیب می زند.
 
کاروان ایران در بازی های المپیک جوانان 2018 
معاون اداره کل آموزش های پایه و استعدادیابی در گفتگوی با نبض ورزشی گفت: برای آماده شدن برای رقابت های بزرگتر باید در آموزش های پایه و استعدادیابی فعالیت بیشتری کنیم تا برای المپیک دوره بعدی آماده شویم.
 
شهرام عظیمی با بیان اینکه برای رسیدن به یک هدف باید ارکان و شرایط مختلفی هماهنگ و مهیا شود گفت: در زمان کوتاه حضور مقتدرانه تر در بازی های المپیک جوانان 2018 میسر نبود. واقعیت این است که برای پیش بردن شرایط برای استعداد یابی نیاز به یک برنامه ریزی است که نتیجه آن در چند سال آینده مشخص می شود.
 
او افزود: تب استعداد یابی باید همچنان از شور و هیجان برخوردار باشد.
وی اظهار امیدواری کرد استعداد یابی همچون آزمون های دیگر در داخل کشور از اهمیت خاصی برخوردار شود تا در دوره های بعدی مانند المپیک 2022 موفق تر عمل کنیم.
 
 کاروان ایران در بازی های المپیک جوانان 2018
دبیر کل کمیته ملی المپیک در ارتباط تلفنی با نبض ورزش که در جاکارتا به سر می برد گفت: در دو دوره گذشته بازی های المپیک جوانان و نوجوانان دوره سوم، بعضی از رشته ها پس از اتمام مسابقات نیز کلاس های آموزشی برگزار می شود.
شاهرخ شهنازی افزود: انتخاب ورزشکاران که بر اساس کسب سهمیه است در 17 رشته ورزشی در مسابقات شرکت کرده ایم.
او افزود: در این دوره در رشته های مختلف شرکت کرده ایم.
دبیر کل کمیته ملی المپیک درباره کاروان اعزامی به اندونزی گفت: کاروان در دو پروتز مختلف به دهکده المپیک در جاکارتا پرواز خواهند داشت. برخی که در بامداد سه شنبه اعزام شده اند و برخی دیگر تیم های ورزشی بامداد روز جمعه به دهکده ملحق می شوند.
 
 
برچسب ها: ورزشی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۵°    ۱۵°