له له سران عرب و سیلی ترامپ

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
19:43 - جمعه 03 خرداد 1398
تونسی‌ها به شرکت‌های مسافرتی درباره سفرهای سیاحتی به سرزمین‌های اشغالی فلسطین اعتراض کردند دادگاه عالی کنیا ممنوعیت همجنس‌گرایی در این کشور را تایید کرد
کد خبر: ۶۳۱۳۳۷
تاریخ انتشار: جمعه ۱۳ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۳
روزنامه رأی الیوم: آمریکا به صورت ما عربها سیلی می زند و ما همچنان در صدد جلب رضایت او هستیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
این روزنامه همزمان با تحقیرهای چند روزگذشته رئیس جمهور امریکا علیه کشورهای عربی با مرور مداخلات سالهای اخیر امریکا در این کشورها  با طرح این سوال که آیا حقیقتاً آمریکا علیه عربها توطئه می کند ؟ نوشت:  اثبات مداخله آمریکا در امور کشورهای عربی کار سختی نیست.
  آمریکا هیچ گاه دوست عربها یا ملت های عربی و رژیم های حاکم بر این کشورها نبوده است. حتی کمک های آمریکا به برخی کشورهای عربی با هدف وابسته نگه داشتن آنها به خود بوده است.
به نوشته رای الیوم ، آمریکا همواره دشمن واقعی امت عربی و چهره واقعی آن نیز همواره آشکار بوده است .  اما ما همچنان تلاش می کنیم چهره ای محترم از آمریکا ببینیم. کسانی که تلاش می کنند آمریکا و در پشت آن اسرائیل را که دشمن و توطئه گر علیه امتی عربی هستند مبرا کنند در واقع به مانند کسی هستند که تلاش می کند قاتلی را از جرمش تبرئه کند.
به نوشته  این روزنامه آمریکا علیه کشورهای عربی توطئه نمی کند بلکه دشمن ماست و شبانه روز در حال دشمنی با ماست. ما را با سلاح خود به قتل می رساند و ما در سرزمین خودمان  برایش پایگاه می سازیم. با وتوهای خود به صورت ما سیلی می زند و برایش لبخند می زنیم. دارائی های ما را نابود می کند و ما برای او له له می زنیم و می خواهیم از دست ما عصبانی نشود.
رای الیوم نوشت، امریکا قدس را به عنوان پایتخت اسرائیل به رسمیت می شناسد و ما جرأت نداریم از دستش عصبانی شویم.
همزمان با اعلام این موضع، رئیس جمهوری آمریکا، چندمین بار در هفته گذشته، و اینبار در سخنرانی انتخاباتی اش در ایالت مینه سوتا، محتوای گفتگوهایش را با شاه سعودی درباره پرداخت مبلغی سنگین در ازای دفاع آمریکا از عربستان، فاش کرد.
برخی رسانه های عربی منطقه، با اشاره به سه بار تکرار شدن آن در مدتی کوتاه ، این اظهارات را ، سیلی ترامپ به عربستان، تعبیر کردند.
 ترامپ همین اظهارات را یک بار دو روز پیش و یکبار دیگر هم 5 روز پیش تکرار کرده بود. رئیس جمهور آمریکا پیش از این هم صراحتا، عربستان را گاو شیردهی توصیف کرده بود که باید دوشیده شود. 
 
 
برچسب ها: اعراب ، سیلی ترامپ ، الیوم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۸°    ۳۲°