گشایش دومین نمایشگاه شرکت های دانش بنیان داخلی

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
06:53 - پنجشنبه 02 اسفند 1397
آتش‌سوزي در بازاري در شهر داكا پايتخت بنگلادش ۶۹ کشته و ۵۰ زخمي برجا گذاشت
کد خبر: ۶۳۲۶۱۴
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۹
با حضور 100 شرکت
دومین نمایشگاه شرکت های دانش بنیان داخلی صبح امروز در بوستان گفتگوی تهران افتتاح شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، دبیر دومین نمایشگاه شرکت های دانش بنیان داخلی در حاشیه گشایش­ دومین نمایشگاه شرکت های دانش بنیان داخلی گفت: در این نمایشگاه بیش از 100 شرکت دانش بنیان داخلی حضور دارند که در حوزه های مختلف فناوران به ارائه آخرین دست آوردهای خود می پردازند.
محمد ابراهیم صادقی با تاکید براینکه شرکت ها حاضر در این نمایشگاه ­جزو بهترین شرکت های­ دانش بنیان هستند گفت: از مجموعه سه هزار و 700 شرکت دانش بنیان و خلاق کشور نزدیک به 100 شرکت که جزو بهترین ها بوده اند به این نمایشگاه دعوت شدند تا آخرین و پیشرفته ترین محصولات خود را عرضه کنند.
 
گشایش دومین نمایشگاه شرکت های دانش بنیان داخلی 
دبیر دومین نمایشگاه شرکت های دانش بنیان داخلی با بیان اینکه بسیاری از محصولات این شرکت های دانش بنیان ­­به کشورهای پیشرفته اروپایی صادر می شود و توانسته اند ارزش افزوده بالایی برای کشور ایجاد کنند افزود: بسیاری از این محصولات را اگر نمی توانسیم در داخل تولید کنیم امروز وابستگی شدید اقتصادی به خارج پیدا می کردیم و با درگیر شدن­ گلوگاه های اقتصادی مجبور بودیم این محصولات را از خارج وارد کنیم که با دشواری های زیادی روبرو می شدیم .
صادقی گفت : از همه حوزه های فناورانه شرکت های در این نمایشگاه حضور دارند که شامل حوزه های برق و الکترونیک تا فناوری اطلاعات و فناوری های زیستی و فناوری های ساخت و تولید و فناوری های تجهیزات دستگاه ها می شود.
وی درخصوص بین المللی بودن نگاه نمایشگاه گفت: در حوزه بین الملل از هیئت های تجاری کشورهای مختلف دعوت شده اند که در این نمایشگاه حضور داشته باشند نزدیک به 40 هیئت خارجی قرار است با بازدید از نمایشگاه با شرکت ها مذاکره داشته باشند تا بحث صادرات محصولات این شرکت ها تسهیل شود و بتوانیم به فروش شرکت های دانش بنیان در عرصه بین المللی کمک کنیم.
دبیر دومین نمایشگاه شرکت های دانش بنیان داخلی گفت: در عرصه داخلی نیز مجموعه های بازاریاب متخصص در حوزه فنی در این نمایشگاه حضور دارند و با شرکت ها وارد مذاکره می شوند تا بتوانند در بحث این بازاریابی و فروش داخلی به شرکت های دانش بنیان کمک کنند.
این نمایشگاه شرکت های دانش بنیان داخلی تا 22 مهر در بوستان گفتگوی تهران دایر است و در پایان از چند شرکت دانش بنیان خارجی سرآمد در عرصه های فروش، صادرات ،اشتغال و فناوری تقدیر می شود.
 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۲°    ۱۰°