"روند مثبت انتقال" حلقه مفقوده کشتی ایران

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
23:22 - سه‌شنبه 22 آبان 1397
سی‌وپنجمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران با معرفی برگزیدگان بخش های مختلف به کار خود پایان داد جایزه اول بخش کتاب و کتابخوانی جشنواره فیلم کوتاه تهران به فیلم «موج کوتاه» به کارگردانی محمد اسماعیلی اهدا شد جایزه بهترین فیلم هنر و تجربه جشنواره فیلم کوتاه تهران به فیلم کوتاه «روباه» ساخته صادق جوادی تقدیم شد جایزه بهترین فیلم مستند بخش بین الملل جشنواره فیلم کوتاه تهران به «و تابستان چه می‌گوید» ازهند اهدا شد جایزه بهترین پویانمایی بخش بین الملل جشنواره فیلم کوتاه تهران به «آخر هفته‌ها» از آمریکا رسید «وحشی» از کشور کانادا جایزه بهترین فیلم داستانی بخش بین‌الملل جشنواره فیلم کوتاه تهران را از آن خود کرد جایزه بزرگ بخش بین‌الملل جشنواره فیلم کوتاه تهران به فیلم «تشریح» از سیاوش شهابی رسید
کد خبر: ۶۳۸۶۱۱
تاریخ انتشار: جمعه ۱۱ آبان ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۱
نبض ورزشی
محسن کاوه درباره نتایج ضعیف کشتی در بوداپست گفت: ما برای نوجوانان و جوانان قهرمان خود برنامه نداریم و یک حلقه مفقوده در انتقال نوجوانان و جوانان به بزرگسالان در کشتی ایران وجود دارد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
محسن کاوه مربی سابق تیم ملی کشتی در برنامه نبض ورزسی درباره نتایج تیم ملی کشتی در مسابقات جهانی بوداپست مجارستان، گفت: اگر ما اشتباهات خودمان را قبول کنیم؛ پیشرفت می‌کنیم و باز هم نتایج خوبی خواهیم گرفت.
 
حلقه مفقوده کشتی ایران
 
 
وی تاکید کرد: اگر نتایج سال های گذشته در فرانسه را بررسی می کردیم و اگر اشتباهات سال گذشته را می‌پذیرفتیم، امروز نتیج خوبی می گرفتیم.
کاوه با بیان اینکه روسیه و آمریکا برنامه کلی دارند، افزود: ما نباید کشتی را مختص کنیم به خانه کشتی، باید برنامه درازمدت داشته باشیم. چه اشکالی دارد اردو های خود را در شهرستان ها برگزار کنیم.
کاوه با تاکید بر اینکه باید از یکنواختی خلاص شویم گفت: وقتی فقط از یکسری قوانین یکنواخت استفاده می‌کنیم؛ نباید انتظار داشته باشیم مانند کشورهای با برنامه، نتیجه بگیریم.
 
حلقه مفقوده کشتی ایران 
کاوه با طرح این سوال که چه اتفاقی افتاد که روسیه بعد از گرفتن نتیج بد چند ساله دوباره تیمش را احیا کرد، گفت: آنها عیب‌هایشان را دیدند و آن را برطرف کردند.
وی تاکید کرد: اشتباهاتمان را نپذیریم به بیراهه رفته‌ایم، یکسری کارهایی را که باید می‌کردیم انجام ندادیم و یکسری کارهایی یکنواخت را تکرار کردیم که باعث تنزل کشتی ما شده است.
کاوه با بیان اینکه ما برای نوجوانان و جوانان قهرمان خود برنامه نداریم، گفت: یک حلقه مفقوده در انتقال نوجوانان و جوانان به بزرگسالان وجود دارد.
وی گفت: رقبای ما از جمله روسیه و آمریکا کار انتقال از نوجوانی به بزرگسالی را به خوبی انجام می دهند.
کاوه با انتقاد از برخی تصمیمات گفت: هیچ کس نمی تواند لیاقت و ظرفیت رسول خادم را نفی کند اما نباید مربی کشتی و ریاست فدراسیون بر عهده یک نفر باشد.
 
حلقه مفقوده کشتی ایران 
دباغ کارشناس کشتی هم در برنامه نبض ورزشی با موضوع افت کشتی ایران در مجارستان گفت: با توجه به مشغله بیشتر مربی کشتی و ریاست فدراسیون کشتی، این دو مسئولیت نباید بر عهده یک فرد باشد.
وی گفت: سال 2011 استانبول، در کشتی قهرمان جهان شدیم اما اکنون تنزل کردیم و باید دلایل این افت، آسیب شناسی شود.
دباغ تاکید کرد: آقای رسول خادم به جای استعفا باید تغییر تحولات جدی را در کشتی رقم می زد.
وی گفت: با توجه به استعفای خادم، وزارت ورزش باید هر چه سریعتر سرپرست تعین کند و کار کشتی عقب نماند.
دباغ افزود: رسول خادم بیشترین منابع مالی را تامین کرده است اما اکنون شاهد نتایج خوبی نیستیم.
 
 
برچسب ها: نبض ، کشتی ، افت ، کاوه ، دباغ
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۷°    ۱۱°