سود سهام عدالت ۵.۳ میلیون نفر واریز شد

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
10:41 - سه‌شنبه 03 ارديبهشت 1398
با موافقت نمایندگان، وزارت کشور هزینه‌های انتخاباتی احزاب، جبهه‌ها و نامزدهای مستقل را پس از برگزاری انتخابات بررسی می‌کند بهره برداری از دو هزار واحد مسکونی به همت بنیاد برکت در حاشیه شهر مشهد وزارت نیرو: ذخیره آب سد‌های کشور با ۶۳ درصد افزایش نسبت به پارسال به بیش از ۳۹ میلیارد متر مکعب رسید وزارت نیرو: هم اکنون ۷۸ درصد ظرفیت مخازن سد‌های کشور پر شده است سخنگوی سازمان غذا و دارو: داروی«والسارتان» برای درمان پرفشاری خون از هفته آینده در بازار توزیع و مشکل کمبود آن برطرف خواهد شد ششمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهام مدیرعامل سابق شرکت بازرگانی پتروشیمی و ۱۳ متهم دیگر در شعبه سوم دادگاه ویژه به ریاست قاضی مسعودی مقام در حال برگزاری است
کد خبر: ۶۴۴۶۰۷
تاریخ انتشار: يکشنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۹
رئیس سازمان خصوصی سازی از واریز سود سهام عدالت پنج میلیون و ۳۰۰ هزار نفر افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی کشور خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، میرعلی اشرف پوری حسینی با بیان اینکه برای دومین سال متوالی سود سهام عدالت از شرکت‌‌‌های سرمایه‌‌‌پذیر وصول و به مشمولان پرداخت می‌‌‌شود، گفت: امسال در نخستین روز آذر و همینطور در آستانه میلاد پر برکت پیامبر اعظم (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) دومین سود سهام عدالت به حساب مشمولان واریز شده است.

وی از واریز سود سهام عدالت پنج میلیون و ۳۰۰ هزار نفر افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی کشور خبر داد و گفت: سود سایر افراد به مرور هر ماه یا دو ماه یکبار پس از دریافت پول از شرکت‌‌‌های سرمایه‌‌‌پذیر پرداخت می‌‌شود.

رئیس سازمان خصوصی‌‌‌سازی با اشاره به اینکه روند پرداخت سود عدالت امسال نسبت به سال گذشته کمی متفاوت است، افزود: پارسال در نوبت اول یک سوم سود به تمامی مشمولان پرداخت شد اما امسال سیاست بر اینکه سود سهام به صورت گروهی و کامل تسویه شود.

پوری حسینی گفت: سال گذشته ۱۵۰ هزار تومان سود به مشمولان دارای یک میلیون تومان سهام پرداخت شد و اغلب این مشمولان از محل تخفیف است، بنابراین عزیزان در کمیته امداد و بهزیستی از این تخفیف برخوردار هستند.

وی افزود: سال گذشته نوبت اول ۵۰ هزار تومان و نوبت دوم ۱۰۰ هزار تومان سود به این مشمولان پرداخت شد که خیلی جلوه نکرد.

رئیس سازمان خصوصی‌‌‌سازی گفت: امسال از ابتدا ۱۷۵ هزار تومان به حساب کم‌‌‌‌‌درآمدترین اقشار یعنی مشمولان زیرپوشش نهادهای حمایتی مانند کمیته امداد و بهزیستی واریز و به مرور هر ماه یا دو ماه یکبار پس از دریافت پول از شرکت‌‌‌های سرمایه‌‌‌پذیر سود سهام به بقیه اقشار جامعه به نوبت پرداخت خواهد شد.

پوری حسینی افزود: در حال حاضر تنها سود سهام عدالت مددجویان کمیته امداد و مستمری‌‌‌بگیران سازمان بهزیستی واریز و سود بقیه اقشار جامعه هنوز پرداخت نشده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۳°    ۱۴°