الحاق دو زیر دریایی به ناوگان نیروی دریایی ارتش

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
11:24 - يکشنبه 29 ارديبهشت 1398
مراسم­ توديع و معارفه جانشين فرمانده كل سپاه و معاون هماهنگ كننده اين نهاد با حضور سردار سلامی برگزار شد مجلس شورای اسلامی، وزارت صمت را مکلف به بسترسازی برای ورود فناوری‌های جدید در تولید خودرو کرد با موافقت مجلس؛ معافیت واردات خودروهای هیبریدی از پرداخت حقوق ورودی تا زمان تولید آنها در داخل با موافقت مجلس، مرمت، احیا و تغییر اساسی بناهای تاریخی از عوارض تغییر کاربری و بازسازی معاف شد با تصویب نمایندگان مجلس،آسیب‌دیدگان حوادث و بحران‌ها، فداکار خدمت شناخته می‌شوند مدیر کل بنیاد مسکن ایلام: ارزیابی خسارت دیدگان از سیل این هفته پایان می‌یابد
کد خبر: ۶۴۵۶۰۲
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۰۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۸
دو فروند شناور صبح امروز به ناوگان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران افزوده شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، فرمانده منطقه یکم امامت نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی مستقر در بندرعباس افزود: این شناورها شامل دو زیردریایی کلاس غدیر است.
دریادار دوم مجتبی محمدی گفت: زیردریایی غدیر 942 ، تعمیرات اساسی و بازسازی کامل شده است.
 
الحاق دو زیر دریایی به ناوگان نیروی دریایی ارتش 
وی گفت: زیر دریایی غدیر 955 نیز چهاردهمین فروند شناور ساخته شده است که به ناوگان نیروی دریایی ارتش اضافه شد.
فرمانده ناوتیپ زیرسطحی منطقه یکم نیروی دریایی ارتش در بندرعباس نیز گفت: زیردریایی غدیرکه به دست توانمند مهندسان وزارت دفاع ساخته شده است توانایی شلیک اژدر ،کف نشینی و اجرای عملیات ویژه خروج غواص برای حمله و غافلگیری دشمن را دارد.
ناخدا یکم عرشه قادر وظیفه افزود: این کلاس از زیردریایی ها دارای پیچیده ترین و مدرن ترین تجهیزات و تکنولوژی های سازه های نظامی در جهان است.
فرمانده کارخانجات نیروی دریایی ارتش نیز گفت: ناوشکن سهند هم که به دست توانمند مهندسان نیروی دریایی ارتش درکمتر از دوسال ساخته شده است، شنبه ده آذر، به ناوگان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی می پیوندد.
امیر دریادار دوم علیرضا شیخی افزود: ناوشکن بالگردبر سهند پیشرفته ترین ناوشکن نیروی دریایی ارتش است.
وی گفت: این ناوشکن دارای هزار و 300 تن وزن ، 96 متر طول و بیش از 25 گره دریایی سرعت است.
وی افزود: این ناوشکن توانایی حمل انواع سلاح های سطحی ، زیرسطحی و هوایی و امکان غافلگیری و به اشتباه انداختن رادارهای دشمن را دارد.
فرمانده کارخانجات نیروی دریایی ارتش گفت: با افزایش گنجایش مخزن سوخت ، ماندگاری این ناوشکن در دریا بیشتر از ناوشکن های موجود در نیروی دریایی ارتش است.
 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۹°    ۳۲°