تجهیز جنگنده های ایران به موشک های دوربرد

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
07:29 - چهارشنبه 29 اسفند 1397
ساز و کار تجارت و تأمین مالی ایران و اروپا (STFI) به عنوان نهاد ایرانی متناظر با اینستکس اروپایی به ثبت رسید رئیس کل بانک مرکزی: با ثبت این شرکت، انتظار می‌رود این نهاد با همکاری همتای اروپایی بتواند در تسهیل تجارت با اروپا ایفای نقش کند و در رفع تحریم ها مؤثر باشد همتی: بانک مرکزی و شبکه بانکی ایران از همه راهکارها برای پاسخگویی به نیازهای شرکت‌ها و فعالان اقتصادی استفاده می‌کند و ساز و کار مالی ایران و اروپا صرفاً یکی از آنهاست
کد خبر: ۶۵۹۴۱۱
تاریخ انتشار: جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۸
فرمانده نیروی هوایی ارتش: یکی از اولویت های ما تجهیز جنگنده ها به موشک های دوربرد و بالای 1000 کیلومتر است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیر زاده در برنامه گفتگوی 18:30 شبکه خبر با اعلام این مطلب گفت از برنامه های دیگر نیروی هوایی که در اولویت قرار دارد توسعه سامانه های پهپادها به ویژه پهپادهای دوربرد 1000 کیلومتر و 2 هزار کیلومتر و تجهیز آنها به انواع مهمات و موشک های دقیق است.
 
فرمانده نیروی هوایی ارتش ناوگان نیروی هوایی را بسیار پیشرفته اعلام کرد و گفت: ما توانایی ساخت هواپیما و جنگنده داریم که نمونه آن جنگنده صاعقه است و نسبت به 40 سال پیش، توانایی و قدرت ما 40 برابر افزایش یافته است. 
 
فرمانده نیروی هوایی ارتش با بیان این که نیروی هوایی ایران جزء 10 نیروی برتر دنیاست گفت: در زمینه جنگ های نوین از جمله جنگ سایبری در رزم، نیز گام هایی برداشته ایم که امیدواریم به زودی به انجام برسد. 
 
امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیر زاده با بیان این که رزمایش فدائیان حریم ولایت با توجه به کارهای لجستیکی طی 5 روز برگزار شد گفت: ما به تمام اهدافمان از جمله اهداف عملیاتی و لجستیکی و آموزشی، در این رزمایش دست پیدا کردیم.
 
فرمانده نیروی هوایی ارتش، با بیان این که رزمایش بر اساس سناریویی خاص و طرح ریزی شده و نزدیک به رزم واقعی برگزار شد افزود: تاکتیک های متعددی را برای این رزمایش طرح ریزی و تمرین کردیم که یکی از آنها رزم شبانه و مبتنی بر عملیات غافلگیرانه بود. 
 
تجهیز جنگنده های ایران به موشک های دوربرد 
 
امیر نصیرزاده درباره پیام رزمایش هم گفت: رزمایش یک پیام برای ملت شریف ایران داشت که برادران و فرزندان خودشان را در نیروی هوایی ببینند و به آنها اعتماد کنند و بدانند که ما جنگ طلب نیستیم و به استقبال جنگ نمی رویم، اما از مرزهای کشور اسلامی و ملت ایران با قدرت دفاع خواهیم کرد.
 
او پیام صلح و دوستی رزمایش را متوجه همسایگان دانست و افزود: پیام رزمایش برای همسایگان صلح و دوستی است تا بدانند که امنیت منطقه را خود کشورها و ملت های منطقه می توانند تامین کنند و نیازی به حضور بیگانگان و دیگر کشورها در این منطقه نیست.
 
امیر نصیرزاده گفت: پیام رزمایش برای دشمنان نیز این بود که اگر در محاسباتشان مرتکب اشتباه شوند، در مقابله با ما تجربه بسیار تلخی کسب خواهند کرد و پشیمان خواهند شد.
 
فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی درباره عملیات مردم یاری رزمایش گفت: در هر منطقه که رزمایشی برگزار می شود نیروهای ما به اهالی و ساکنان آن منطقه کمک های بهداشتی و درمانی نیز ارائه می کنند تا مردم بیشتر با سربازهای خودشان آشنا شوند. 
 
امیر سرتیپ نصیرزاده درخصوص توصیه های رهبر معظم انقلاب به خوش رفتاری با سربازها و تکریم آنها گفت: هدف از حضور فرماندهان در میان سربازها و در شرایط مختلف، در سرما و گرما در کنار آنها، این است که سربازها که آینده ساز کشورند فرماندهان را به خودشان نزدیک و دوست ببیند و به آینده امیدوار باشند. 
 
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۳°    ۱۱°