فینالیست های کشتی فرنگی جام تختی

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
08:17 - پنجشنبه 30 خرداد 1398
نماینده ایران در سازمان ملل: آمریکا درپی پوشاندن شکست سیاست‌های ۱۸ ساله خود در افغانستان است تخت‌روانچی: ایران به حمایت‌های خود از افغانستان از جمله تسهیل در روند دستیابی به صلح ادامه خواهد داد سی ان ان: اتحادیه اروپا هیچ تمایلی برای پیروی از سیاست‌های افراطی آمریکا در مقابل ایران ندارد روزنامه گاردین: انگلیس با حمایت تسلیحاتی گسترده از سعودی‌ها، شریک جرم آنها در کشتار مردم یمن است گاردین: عربستان با کشتار ده‌ها هزار یمنی و آواره کردن میلیون‌ها نفر، بزرگترین بحران انسانی را در دنیا رقم زده است حماس: طرح آمریکایی ـ صهیونیستی «معامله قرن» نمی تواند قدس را از فلسطینیان جدا کند گزارشگر سازمان ملل: نخست وزیر لبنان دو سال پیش در ریاض به دست نزدیکان ولیعهد سعودی شکنجه شده بود کالامارد: القحطانی(مشاور پیشین بن سلمان) مدیر عملیات بازداشت و بازجویی از سعد حریری بود مجلس نمایندگان آمریکا طرح کاهش اختیارات جنگی ترامپ را تصویب کرد رئیس جمهور چین وارد پایتخت کره شمالی شد این نخستین سفر یک رئیس جمهور چین به پیونگ یانگ در ۱۴ سال اخیر است
کد خبر: ۶۶۳۲۱۲
تاریخ انتشار: جمعه ۰۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۸
دور دوم رقابت های سی و نهمین دوره بین المللی کشتی فرنگی جام تختی، عصر دیروز در اندیمشک با معرفی نفرات راه یافته به دیدارهای نهایی، خاتمه یافت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، نتایج نهایی روز اول این مسابقات، که با حضور کشتی گیران مطرح داخلی و کشتی گیرانی از هشت کشور خارجی روز پنجشنبه چهارم بهمن ماه در سالن شهید سروندی شهر اندیمشک برگزار شد، به شرح زیر می باشد.

نفرات راه یافته به فینال:

55 کیلوگرم: رضا خدری – مصیب اکبری

60 کیلوگرم: مهرداد مردانی – علیرضا نجاتی

63 کیلوگرم: سامان عبدولی – محمد نوربخش

67 کیلوگرم: محمد الیاسی – بهرام معروف خانی

72 کیلوگرم: آزاد علی اف (آذربایجان) – محمدرضا گرایی

77 کیلوگرم: رسول گرمسیری- محمدعلی گرایی

82 کیلوگرم: عباسی مهدی زاده – جمال اسماعیلی

87 کیلوگرم: یوسف قادریان- مهدی فلاح

97 کیلوگرم: حسن آریایی نژاد - الخاندرو روسیلو کیندلان (کوبا)

130 کیلوگرم: شهاب قوره جیلی – اوسکار پینو هیندز (کوبا)

 

نتایج کامل مسابقات برگزار شده به شرح زیر است:

55 کیلوگرم (دوره ای):

دور اول:

مصیب اکبری 8- محمد سید احمدیان صفر

رضا خدری 9- فرزاد محبی 1

دور دوم:

محمد سید احمدیان 10- علیرضا اسدی صفر

رضا خدری 4- زیاد زینال اف (آذربایجان) 2

دور سوم:

مصیب اکبری 8- علیرضا اسدی صفر

زیاد زینال اف (آذربایجان) 10- فرزاد محبی صفر

نیمه نهایی:

رضا خدری 8- محمد سید احمدیان صفر

مصیب اکبری 9- زیاد زینال اف (آذربایجان) صفر

60 کیلوگرم:

 مقدماتی:

امید آرامی 5- محمد محرابی 3

شیرزاد بهشتی طلا 3 ضربه فنی- رضا مردی

یک چهارم:

خاویر دومینیگو (کوبا) 5- مراد بازاروف (آذربایجان) 3

شیرزاد بهشتی طلا 4- امید آرامی 2

مهرداد مردانی 4- وازگن خاچاتریان (ارمنستان) صفر

علیرضا نجاتی 1- میخاییل رحیم اف (آذربایجان) صفر

نیمه نهایی:

مهرداد مردانی 6- خاویر دومینیگو (کوبا) صفر

علیرضا نجاتی 6- شیرزاد بهشتی طلا 4

63 کیلوگرم:

مقدماتی:

کرامت عبدولی 3، برنده - میثم دلخانی 3

یک چهارم:

تچیتاوا خویچا (گرجستان) 10- محسن مدهنی 1

محسن حاجی پور 3- امید قادری نریمانی 1

سامان عبدولی 5- کرامت عبدولی 1

محمد نوربخش 5- زائور نوریف (آذربایجان) صفر

نیمه نهایی:

محمد نوربخش 12- محسن حاجی پور صفر

سامان عبدولی 8- تچیتاوا خویچا (گرجستان) 4

67 کیلوگرم:

مقدماتی:

شاهید بداغی 12- پریکا دیمیتریویچ (صربستان) 2

بهرام معروف خانی، برنده – یوسف حسینوند (حاضر نشد)

اندار شاوادزه (گرجستان) 10- وحید میرفتح الهی 5

یک چهارم:

کریم جعفراف (آذربایجان) 8- شاهید بداغی صفر

محمد الیاسی 5- دانیل جانسیچ (کرواسی) 2

بهرام معروف خانی 9- اندر شاوادزه (گرجستان) صفر

احمد خرسانی 12- مروژان یسایان (ارمنستان) صفر

نیمه نهایی:

محمد الیاسی 2- احمد خرسانی 1

بهرام معروف خانی 5- کریم جعفر اف (آذربایجان) 2

شانس مجدد:

اندار شاوادزه (گرجستان)، برنده – یوسف حسینوند (حاضر نشد)

72 کیلوگرم:

مقدماتی:

تورنیکه جانگوادزه (گرجستان) 8- علی ارسلان صفر

محمدرضا گرایی 10- دومینیک اتلینگر (کرواسی) 5

گئورگی خوتچوا (گرجستان) 6 ضربه فنی – عرفان سعادتی فر 1

محمدرضا آقانیا 2- سریوژا برنتسیان (ارمنستان) صفر

یک چهارم:

آزاد علی اف (آذربایجان) 4- محمدرضا رستمی 2

محمدرضا گرایی 9- تورنیکه جانگوادزه (گرجستان) صفر

محمدرضا آقانیا 9- گئورگی خوتچوا (گرجستان) صفر

اشکان سعادتی فر 11- عابد بابکان صفر

نیمه نهایی:

آزاد علی اف (آذربایجان) 2- اشکان سعادتی فر 1

محمدرضا گرایی 8 – محمدرضا آقانیا 5

77 کیلوگرم:

مقدماتی:

نصیر حسن اف (آذربایجان) 7- سامان نجم سهیلی صفر

پیام بویری 3- حمیدرضا جعفری صفر

گوگولی باکوری (گرجستان) 3- یوسوانیس پنافلورس (کوبا) صفر

محمدعلی گرایی 15- چن وی وی (چین) 4

محمد ناقوسی 4- علی نوروزی 2

یک چهارم:

رسول گرمسیری 11- خلیل رابع (فلسطین) صفر

محمدعلی گرایی 9- محمد ناقوسی صفر

بوزو استارسویچ (کرواسی) 8- نصیر حسن اف (آذربایجان) صفر

پیام بویری 7- گوگولی باکوری (گرجستان) صفر

نیمه نهایی:

رسول گرمسیری 8- بوزور استارسویچ (کرواسی) 7

محمدعلی گرایی 5- پیام بویری 2

82 کیلوگرم:

مقدماتی:

ژانگ گانگ (چین) 11 صربه فنی – التون وزیرزاده (آذربایجان) 4

یک چهارم نهایی:

جمال اسماعیلی 6- حسین فروزنده 5

هادی علیزاده، برنه – مهدی ابراهیمی (حاضر نشد)

ژانگ چنگ وو (چین) 9- ژانگ گانگ (چین) 4

عباس مهدی زاده 8- المادین رمضان اف (آذربایجان) صفر

نیمه نهایی:

عباس مهدی زاده 2- هادی علیزاده پورنیا 1

جمال اسماعیلی 10 – ژانگ چنگ وو (چین) 2

87 کیلوگرم:

مقدماتی:

علی خلیل زاده 8- گیقام تورگومیان (ارمنستان) 2

مهدی فلاح 8- سامان عزیزی صفر

میلاد خسروی، برنده – دنیل گریگوریس هچاواریتا (حاضر نشد)

یک چهارم:

شالوا خاتچیدزه (گرجستان) 5- علی خلیل زاده 1

رامین طاهری 7- بهروز هدایت 6

مهدی فلاح 8- میلاد خسروی 4

یوسف قادریان 5- حسن فروزنده 2

نیمه نهایی:

یوسف قادریان 9 – رامین طاهری 1

مهدی فلاح 2- شالوا خاتچیدزه (گرجستان) 1

97 کیلوگرم:

یک هشتم:

ادریس ابراهیمی 4- وحید دادخواه صفر

ابوالفضل سید مهدوی 3- دژان فراکوویچ (صربستان) صفر

الخاندرو اوکیندلان گابریل روسیل (کوبا) 10- محمد بیرانوند صفر

لیو یان (چین) 9- ژانگ لینگ لونگ (چین) صفر

حسن آریایی نژاد 5- والرین موروانیدزه (گرجستان) 3

عاریف نیفتولایف (آذربایجان) 4- لی ی مینگ (چین) 2

مهدی بالی 4- ژیائو دی (چین) 3

محمد یگانه 11 ضربه فنی – کارن آبگاریان (ارمنستان) 6

یک چهارم:

حسن آریایی نژاد 4- ابوالفضل سید مهدوی 2

مهدی بالی 2- لیو یان (چین) 1

عارف نیفتولایف (آذربایجان) 9 – ادریس ابراهیمی 2

الخاندرو اوکیندلان گابریل روسیل (کوبا) 10- محمد یگانه 1

نیمه نهایی:

الخاندرو اوکیندلان گابریل روسیل (کوبا) 5 ضربه فنی – مهدی بالی 2

حسن آریایی نژاد برنده – عارف نیفتولایف (آذربایجان)

130 کیلوگرم:

مقدماتی:

امیر محمد حاجی پور 8- میو ژولی (چین) صفر

علی اکبر یوسفی، برنده 3- منگ لینگ ژو (چین) 3

امیر قاسمی منجزی 8- کونگ شوای (چین) صفر

اوسکار پینو هیندز (کوبا) 8- مسعود نعمت چکانی صفر

یک چهارم:

امیرمحمد حاجی پور 3- علی اکبر یوسفی 1

شادمان عظیمی 5- سولخان بوییدزه (گرجستان) 3

اسکار پینو هیندز (کوبا) 5- امیر قاسمی منجزی 3

شهاب قوره جیلی 9 – نویده اله قلی نوه سی صفر

نیمه نهایی:

شهاب قوره جیلی 2- شادمان عظیمی صفر

اسکار پینو هیندز (کوبا) 5- امیرمحمد حاجی پور 1

 


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۲°    ۳۷°