روی خط خبر - گفتگوی 18:30

irinn | وب سایت شبکه خبر

نسخه آزمایشی       
22:18 - يکشنبه 03 ارديبهشت 1396
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح: سخنان اخیر آمریکایی ها درباره فعالیت های هسته ای ایران بوی توطئه می دهد سردار دهقان: سخنان آمریکایی ها برگرفته از گفته های منافقین است که پیش چشم ملت ایران هیچ ارزشی ندارند وزیر دفاع: ملت ایران برای ارتقای توان دفاعی و موشکی خود هیچ عدولی نخواهد کرد رئیس مجلس از تشکیل کارگروهی برای پیگیری نظام فکری اشتغال خبر داد نمایندگان مجلس وضع اشتغال را در کشور با حضور وزیر تعاون بررسی کردند سازمان حج و زیارت: دارندگان اسناد ودیعه گذاری حج تا پایان شهریور سال ۱۳۸۵ از فردا می توانند برای حج تمتع امسال ثبت نام کنند هيئت دولت با اختصاص ۳۵۱۹ ميليارد و ۳۲۸ ميليون ريال براي جبران خسارات سيل دراستان­ هاي کردستان، آذربايجان شرقي، آذربايجان غربي و اردبيل موافقت کرد با تصويب هيئت دولت مجموع حقوق گمرکي و سود بازرگاني انواع شکر خام به ميزان ۲۰ درصد تعيين شد
روی خط خبر
گفتگوی 18:30
افزایش قیمت شیر غیرقانونی است

افزایش قیمت شیر غیرقانونی است

مدیرکل بررسی قیمت سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان با اشاره به برخورد قضایی با کارخانه های متخلف گفت: کارخانجات لبنی باید اسناد و مدارک خودشان را برای تغییر قیمت به سازمان حمایت ارسال کنند و هیچکدام از کارخانجات لبنی حق افزایش قیمت محصولات شان را ندشته اند.
يکشنبه ۰۳ ارديبهشت ۹۶ - ۲۰:۰۶
نتایج بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات شورای شهر و روستا

نتایج بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات شورای شهر و روستا

رئیس هئیت مرکزی نظارت بر انتخابات گفت: صلاحیت 275 هزار و 634 نفر در انتخابات شوراهای شهر و روستا تائید شد که بعد از رسیدگی هیئت های اجرایی این تعداد به 232 هزار و 392 نفر کاهش پیدا کرده است.
شنبه ۰۲ ارديبهشت ۹۶ - ۱۹:۴۰
گفتگوی 18:30/ یک کتاب یک امت

گفتگوی 18:30/ یک کتاب یک امت

دبیر سی و چهارمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم گفت: این دوره از مسابقات با شعار « یک کتاب یک امت » برای اولین بار در پنج دوره مسابقات قرآنی یکجا برگزار می شود.
جمعه ۰۱ ارديبهشت ۹۶ - ۱۹:۴۶
گفتگوی 18:30/ اخذ مالیات و حق بیمه بزرگترین مانع کسب و کار

گفتگوی 18:30/ اخذ مالیات و حق بیمه بزرگترین مانع کسب و کار

رئیس اتحادیه تولید کنندگان و فروشندگان پوشاک گفت: اخذ مالیات و دریافت چند باره عوارض از تولیدکننده و فروشنده و از سوی دیگر قوانین حق بیمه برای کارگران موجب شده تا کسب و کار با رکود جدی روبرو شود و عملا به عنوان بزرگترین مانع کسب و کار در کشور شناخته شوند.
پنجشنبه ۳۱ فروردين ۹۶ - ۱۹:۴۰
کمبود نقدینگی و افزایش هزینه ها عامل رکود صنعت گل و گیاه

کمبود نقدینگی و افزایش هزینه ها عامل رکود صنعت گل و گیاه

رئیس اتحادیه گل و گیاه ایران با اشاره به افزایش هزینه ها در بخش تولید گل در کشور گفت: شریان توسعه در صنعت گل و گیاه در گروی تامین نقدینگی است.
چهارشنبه ۳۰ فروردين ۹۶ - ۲۰:۰۶

گفتگوی 18:30 / اجرای مبهم طرح عرضه مرغ سبک

مدیر عامل اتحادیه سراسری مرغ داران مرغ گوشتی با اشاره به اجرای طرح عرضه مرغ سبک در آذر ماه سال 95 گفت: اگر نهاده ها کنترل و به موقع به مرغ داران عرضه شود آنگاه این طرح به مرحله اجرا می رسد.
سه‌شنبه ۲۹ فروردين ۹۶ - ۱۹:۵۷
تبلیغات شوراها؛ فقط 21 تا 27 اردیبهشت
دبیر ستاد انتخابات کشور؛

تبلیغات شوراها؛ فقط 21 تا 27 اردیبهشت

دبیر ستاد انتخابات تاکید کرد: تبلیغات برای نامزدهای شوراها خارج از بازه زمانی 21 تا 27 اردیبهشت تخلف است.
دوشنبه ۲۸ فروردين ۹۶ - ۱۸:۵۲
تغییر نظام سیاسی ترکیه ریاستی یا پارلمانی

تغییر نظام سیاسی ترکیه ریاستی یا پارلمانی

کاکایی کارشناس مسائل ترکیه تغییر قانون اساسی در ترکیه را مهمترین اتفاق سیاسی در ترکیه خواند و گفت: این اتفاق به عنوان نقطه عطف در تغییر یا عدم تغییر نظام سیاسی ترکیه محسوب می شود.
يکشنبه ۲۷ فروردين ۹۶ - ۱۹:۲۸
کشیده شدن دو سر ریسمان واردات خودرو در گفتگوی 18:30

کشیده شدن دو سر ریسمان واردات خودرو در گفتگوی 18:30

مدیر کل دفتر صنایع خودرو با رد ادعای انجمن صنفی واردات خودرو گفت: هیچ انحصاری در واردات خودرو برای گروه یا شخصی وجود ندارد.
شنبه ۲۶ فروردين ۹۶ - ۲۱:۱۶
رئیس اتحادیه کفش دست دوز تهران؛

برخی قوانین دست و پای صنعت را بسته اند

رئیس اتحادیه کفش دست دوز تهران، قوانین مالیاتی و ارزش افزوده، مشکلات گمرکی تولید کنندگان برای واردات مواد اولیه را مشکلات امروز صنعت کفش کشور عنوان کرد.
جمعه ۲۵ فروردين ۹۶ - ۱۹:۴۱
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °