گزارش خبرنگاران - سیاسی

irinn | وب سایت شبکه خبر

نسخه آزمایشی       
23:32 - جمعه 02 تير 1396
رئیس ستاد استهلال دفتر رهبر انقلاب : ۱۵۰ گروه استهلال برای رؤیت هلال ماه از غروب شنبه اقدام می کنند حجت الاسلام والمسلمین مروی : بیشتر کارشناسان و اهل فن نظرشان این است که هلال ماه شوال در غروب شنبه قابل رؤیت نیست و ماه رمضان ۳۰ روزه خواهد بود ساخت سه پست اسکله جدید صادرات فرآورده های نفتی در بندرشهید رجایی آغاز شد در پی شعارهای موهن عده ای انگشت شمار هنگام حضور رئیس جمهور در راهپیمایی روز قدس وزیر کشور به نیروی انتظامی دستور داد با کمک وزارت اطلاعات این عناصر را شناسایی و به دستگاه قضایی معرفی کند اقدام این عناصر معدود خودسر با محکومیت فعالان سیاسی، اجتماعی از جناح ها و جریان های مختلف روبرو شده است
گزارش خبرنگاران
سیاسی
فریاد مظلومیت فلسطین در روز قدس

فریاد مظلومیت فلسطین در روز قدس

رئیس جمهور در راهپیمایی روز جهانی قدس تاکید کرد: امسال روز قدس حساب دیگری دارد هم به خاطر حضور تروریست‌ها در منطقه که مورد حمایت رژیم صهیونیستی هستند و مردم قاطعانه می‌خواهند تروریست‌ها را از منطقه برانند و هم حضور آمریکاست که همواره به فکر تجاوز به حقوق مردم بوده است.
جمعه ۰۲ تير ۹۶ - ۱۳:۳۴
طنین مظلومیت فلسطین در روز قدس

طنین مظلومیت فلسطین در روز قدس

غریو حمایت از فلسطین و انزجار از اشغالگران صهیونیست، امروز در بسیاری از کشورها طنین انداز می شود. مردم ایران اسلامی نیز با حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس بر حقوق ملت فلسطین تاکید خواهند کرد.
جمعه ۰۲ تير ۹۶ - ۰۸:۴۲
افزایش شمار تلفات انفجار تروریستی هلمند به 34 تن

افزایش شمار تلفات انفجار تروریستی هلمند به 34 تن

در انفجار خونین شهر لشکرگاه در مرکز استان هلمند افغانستان، دسته کم34 تن کشته و 60 نفر زخمی شده اند. عامل انتحاری خودروی خود را مقابل شعبه کابل بانک منفجر کرده است.
پنجشنبه ۰۱ تير ۹۶ - ۲۰:۳۳
آرمان فلسطین آزادی است

آرمان فلسطین آزادی است

شخصیت های فلسطینی بر اهمیت روز جهانی قدس و ادامه حمایت از آرمان ملت فلسطین و آزادی قدس اشغالی تاکید کردند.
پنجشنبه ۰۱ تير ۹۶ - ۱۷:۵۱
روز قدس در قاب دوربین خبرنگاران

روز قدس در قاب دوربین خبرنگاران

راهپیمایی فردا جمعه روز جهانی قدس در ۹۰۰ شهر برگزار می شود و 4 هزار خبرنگار داخلی و خارجی این واقعه جهانی زا ثبت خواهند کرد.
پنجشنبه ۰۱ تير ۹۶ - ۱۷:۲۸
بالا گرفتن تنش میان کره جنوبی و ژاپن

بالا گرفتن تنش میان کره جنوبی و ژاپن

در جریان جنگ جهانی دوم سربازان ژاپنی بیش از 200 هزار زن کره ای را مورد تعرض و آزار جنسی قرار می دهند که همین امر موجب شده تا رئیس جمهور جدید کره جنوبی خواهان عذرخواهی رسمی توکیو درباره بردگی جنسی زنان کره ای شود موضوعی که ژاپن زیر بار آن نمی رود.
پنجشنبه ۰۱ تير ۹۶ - ۱۶:۴۳
شهادت بیش از 3 هزار کودک فلسطینی

شهادت بیش از 3 هزار کودک فلسطینی

رژیم صهیونیستی غاصب در 17 سال گذشته، 3 هزار کودک فلسطینی را شهید، بیش از 13 هزار را زخمی و بیش از دوازده هزار نفر را بازداشت کرده است.
پنجشنبه ۰۱ تير ۹۶ - ۱۴:۰۴
بر فلسطین چه گذشت؟

بر فلسطین چه گذشت؟

فلسطین در بیش از 7 دهه گذشته به مهمترین مساله جهان اسلام و منطقه غرب آسیا تبدیل شده است .با وجود سیاست سرکوب رژیم صهیونیستی ، آوازه مظلومیت فلسطینیان همچنان در هرکوی و برزن طنین انداز است و آرمان آزادی فلسطین ، فراموش ناشدنی است.
پنجشنبه ۰۱ تير ۹۶ - ۱۳:۴۰
پیام مردم به رژیم کودک کش در روز قدس
لاریجانی :

پیام مردم به رژیم کودک کش در روز قدس

رئیس مجلس شورای اسلامی در استانه روز قدس در جمع سفرای کشورهای اسلامی تعلق خاطر برخی کشورهای اسلامی به رژیم صهیونیستی را فاجعه و لکه ننگ دانست. لاریجانی گفت: امت اسلامی باید نسبت به سرنوشت فلسطین حساس باشد و باید توان خود را در روز جهانی قدس منعکس کند.
سه‌شنبه ۳۰ خرداد ۹۶ - ۰۹:۱۲
رضایت عمومی از پاسخ سپاه به داعش

رضایت عمومی از پاسخ سپاه به داعش

پاسخ کوبنده سپاه پاسداران انقلاب به گروهک تکفیری داعش در دیرالزور موجی از رضایت و خوشنودی را در میان مردم به همراه آورد.
دوشنبه ۲۹ خرداد ۹۶ - ۲۱:۲۵
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۱°    ۳۵°