گزارش خبرنگاران - اقتصادی

irinn | وب سایت شبکه خبر

نسخه آزمایشی       
16:26 - چهارشنبه 04 اسفند 1395
گزارش خبرنگاران
اقتصادی
کشف و ضبط سکه های تقلبی

کشف و ضبط سکه های تقلبی

بیش از 1500 سکه تقلبی توسط پلیس شهرستان قدس کشف و ضبط شد. جاعلان متقلب بجای آنکه استعداد خود را برای کارهای عام المنفعه به کارگیرند از آن استفاده نادرست می کنند.
شنبه ۳۰ بهمن ۹۵ - ۱۸:۰۹
صادرات بیش از 10 هزار تن شمش سرب از خاکسترهای بازیافتی

صادرات بیش از 10 هزار تن شمش سرب از خاکسترهای بازیافتی

صنعتگران با تبدیل کارگاه سنتی غیر مجاز بازیافت سرب به کارخانه مکانیزه، سالانه بیش از 10 هزار تن به آسیا و اروپا صادر می کنند. این کارخانه علاوه بر افزایش تولید و جذب مواد بازیافتی بدون هیچگونه ضرر و زیانی به محیط زیست به فعالیت خود ادامه می دهد.
شنبه ۳۰ بهمن ۹۵ - ۱۷:۰۴
کهکیلویه و بویر احمد، گنجینه ای برای سرمایه گذاری

کهکیلویه و بویر احمد، گنجینه ای برای سرمایه گذاری

استان کهگیلویه و بویر احمد با داشتن منابع سرشار خدادادی از جمله جنگل های انبوه، خاک حاصلخیز و آب و هوای چهارفصل، گنجینه ای گرانبها برای سرمایه گذاری است.
شنبه ۳۰ بهمن ۹۵ - ۱۲:۵۱
طرح انتقال گاز عسلویه به زاهدان در آستانه اجرایی شدن

طرح انتقال گاز عسلویه به زاهدان در آستانه اجرایی شدن

با اجرایی شدن طرح انتقال گاز عسلویه از ایرانشهر به زاهدان، کمتر از 20 روز دیگر مشعل گاز در زاهدان روشن می شود.
شنبه ۳۰ بهمن ۹۵ - ۱۰:۱۸
تصفیه خانه های اهواز باید تقویت شود
معاون وزیر نیرو:

تصفیه خانه های اهواز باید تقویت شود

قائم مقام وزیر نیرو گفت : پدیده گرد و خاک به شبکه برق خوزستان آسیب جدی وارد کرده است. به گفته محمودی با ارسال ژنراتور از نقاط مختلف کشور به تقویب برق تصفیه خانه اهواز کمک خواهد شد.
سه‌شنبه ۲۶ بهمن ۹۵ - ۱۱:۲۴
نشست رئیس سازمان استاندارد با فعالان اقتصادی

نشست رئیس سازمان استاندارد با فعالان اقتصادی

نیره پیروزبخت، رئیس سازمان ملی استاندارد ایران با حضور در نشست صبحانه کاری اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، پاسخگوی مسائل و مشکلات مرتبط با استاندارد فعالان بخش خصوصی بود.
دوشنبه ۲۵ بهمن ۹۵ - ۱۳:۳۵
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۱°    ۱۲°
رئیس قوه قضائیه در کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین: مسئله فلسطين محدود به يک نقطه جغرافيايي نيست بلکه مسئله جهان اسلام است آملي لاريجاني: این یک فضاحت براي غرب است که رژیمی را که مرتکب جنايات جنگي می شود تا اين مقدار مورد حمايت قرار می دهند رئيس مجلس عراق: کشورهاي اسلامي بايد به دنبال تاسيس صندوق اسلامي حمايت از ملت فلسطين باشند تا به اين ملت براي مبارزه با رژيم صهيونيستي کمک کنند دبیر کل جبهه خلق آزادی فلسطین: کنار گذاشتن اختلافات، رمز پیروزی در برابر رژیم صهیونیستی و خنثی شدن توطئه هاست ديويد وايس ( خاخام يهودي ضد صهيونيسم): جنايت عليه بشريت ، سرکوب مردم بي دفاع و غارت اموال آنها خلاف احکام تورات است رئيس جمهوري اسلامی ایران سخنران مراسم اختتاميه كنفرانس بين المللي حمايت از انتفاضه فلسطين است پس از سخنراني رئيس جمهور، بيانيه پاياني كنفرانس قرائت مي شود