تیتر امشب

سفر بشار اسد به تهران نقطه عطفی در روابط ایران و سوریه

کارشناس مسائل سیاسی معتقدند، سفر بشار اسد در این مقطع زمانی به ایران بسیار مهم بود و به دشمنان نشان داد که ایران و سوریه همیشه در کنار هم هستند.
چهارشنبه ۰۸ اسفند ۹۷ - ۲۳:۱۴

تشدید نظارت بر توزیع گوشت های وارداتی

معاون اقتصادی اتاق بازرگانی: محموله گوشت های وارداتی بعد از باز شدن پلمب در خودروهای حامل، تا محل فروشگاه های محل توزیع نظارت می شود تا از رسیدن آن بدست مصرف کننده واقعی و هدف اطمینان حاصل شود.
سه‌شنبه ۰۷ اسفند ۹۷ - ۲۳:۱۸

اشتغال نیازمند متولی و فرماندهی واحد است

معاون توسعه اشتغال وزارت کار: دستگاه های مختلف به صورت موازی، هم در سیاستگذاری، هم اجرا و هم، رصدِ برنامه های اشتغال کار می کنند و وحدت رویه و فرماندهی وجود ندارد.
دوشنبه ۰۶ اسفند ۹۷ - ۲۳:۰۹

حل مشکلات کشور در گرو همکاری دولت با دانشگاه است

عملکرد دانشگاه ها باوجود همه چالش ها و محدودیت های دست و پاگیر بد نبوده است، اما باید نظام آموزش عالی در امر توسعه کشور و تکامل انقلاب در اولویت قرار گیرد.
يکشنبه ۰۵ اسفند ۹۷ - ۲۳:۰۳

تفکر و روحیه بسیجی زمینه ساز احیا و توسعه صنعت

رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعتی: تفکر و روحیه بسیجی می تواند در عرصه فناوری و صنعت با معرفی ایده‌های نوآورانه موجب احیا و توسعه صنعت باشد.
شنبه ۰۴ اسفند ۹۷ - ۲۳:۴۳

حذف مالیات یکسان در بودجه 98

کمیسیون برنامه و بودجه و تلفیق مجلس تصویب کرد، مالیات در بودجه 98 نسبت به سطح درآمد افزایش یابد و برای برقراری عدالت، میزان پرداخت مالیات یکسان اخذ نشود.
چهارشنبه ۰۱ اسفند ۹۷ - ۲۳:۴۳

فرصتی خوب برای صنعت پوشاک کشور

نایب رئیس اتحادیه تولید و صادرکنندگان نساجی و پوشاک: با توجه به افزایش نرخ ارز و بی رونق شدن قاچاق، فرصت خوبی برای صنعت پوشاک کشور به وجود آمده است تا تولیدکنندگان بتوانند توان خود را به رخ رقبای خارجی بکشند.
سه‌شنبه ۳۰ بهمن ۹۷ - ۲۳:۰۷

توجه به جوانان، کلید اصلی پیشرفت کشور

کارشناسان معتقدند بهترین راه برای پیشرفت کشور در زمینه های مختلف علمی و صنعتی، استفاده بهینه از توانایی ها و دانش جوانان است.
دوشنبه ۲۹ بهمن ۹۷ - ۲۲:۳۷

اقتصادمقاومتی؛ سیاستی کامل با اجرایی ناقص

کارشناسان معتقدند شاخص های اقتصادی نشان می دهد سیاست های اقتصاد مقاومتی به درستی اجرا نشده و هنوز دولت پیشران اقتصادی است.
يکشنبه ۲۸ بهمن ۹۷ - ۲۳:۰۶

استفاده از نیروی جوان رمز تحقق اقتصاد مقاومتی

کارشناسان اقتصادی: استفاده درست از مزیت های اقتصادی کشور و نیروی انسانی جوان اقتصاد، مقاومتی را تحقق می بخشد.
شنبه ۲۷ بهمن ۹۷ - ۲۳:۰۵

ضوابط و موانع فعالیت بورس انرژی باید برطرف شود

نایب رئیس کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی گفت: برای موفقیت بورس انرژی باید موانع و ضوابط زاید را از پیش پای بخش خصوصی برداشت و یک خط اعتباری برای آنها ایجاد کرد.
چهارشنبه ۲۴ بهمن ۹۷ - ۲۳:۰۵

مردم ثابت کردند به آرمان ها پایبند هستند

خبرنگاران حاضر در جشن 40 سالگی انقلاب: پیام مردم در چهل سالگی انقلاب برای جهانیان خیلی رسا بود و با حضور خود ثابت کردند که همچنان پای نظام و آرمان های انقلاب هستند.
سه‌شنبه ۲۳ بهمن ۹۷ - ۲۳:۱۶