تیتر امشب
معاون علمی فناوری ریاست جمهوری؛

آینده اقتصاد کشور متعلق به استارت آپ ها است

ستاری: توسعه شرکت های استارت آپ و دانش بنیان نیازمند اصلاح محیط کسب و کار است، فرهنگ جدیدی در اقتصاد باید شکل بگیرد و این اتفاق با مشارکت همه امکان پذیر است.
دوشنبه ۰۵ شهريور ۹۷ - ۲۳:۳۰

317 پروژه بازافرینی شهری در دستور کار دولت

عضو هیئت مدیره شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران: در خدمات روبنایی و زیربنایی تاکنون در 181 شهر و در 175 محله بالغ بر 317 پروژه اجرایی و عمرانی در دستور کار قرارگرفته و در هفته دولت واگذار خواهد شد.
يکشنبه ۰۴ شهريور ۹۷ - ۲۳:۴۳

یک و نیم میلیارد دلار اعتبار برای توسعه کسب کار در مناطق روستایی

معاون سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی: تسهیلات و حمایت های دولت بر اساس مصوبه دولت مبنی بر توسعه کسب و کارها در مناطق روستایی به صنعتگران تعلق می گیرد.
شنبه ۰۳ شهريور ۹۷ - ۲۳:۴۰

آواربرداری مساجد در مناطق زلزله زده متولی ندارد

معاون عمرانی استاندار کرمانشاه گفت: کار آواربرداری مساجد از منابع استان و با مشارکت مردم در حال انجام است در حالی که سازمان اوقاف باید بازسازی مساجد را انجام می داد.
چهارشنبه ۳۱ مرداد ۹۷ - ۲۳:۵۷

فیلشاه، تنها در برابر لشگر باب اسفنجی

فعالان و کارشناسان صنایع فرهنگی و لوازم التحریر معتقدند کودکان ایرانی برای در امان ماندن از هجوم شخصیت ها و نمادهای بیگانه، به نشانه ها و چهره های آشنای ایرانی نیاز دارند.
سه‌شنبه ۳۰ مرداد ۹۷ - ۲۲:۵۴

فضای تاریک مهمترین عامل جرائم اقتصادی

معاون حقوقی قوه قضائیه: جرائم عموما در بخشی هایی صورت می گیرد که وضعیت مالی آن شفاف نبوده و تاریک است، اگر فضا شیشه ای باشد این جرائم صورت نمی گیرد.
دوشنبه ۲۹ مرداد ۹۷ - ۲۳:۲۲
تیتر امشب

فساد اجاز نمی دهد شفاف سازی مالیاتی انجام شود

وحید شقاقی کارشناس اقتصادی تاکید کرد: اگر شفافیت مالیاتی را ارتقا دهیم، می توانیم فساد را کنترل کنیم.
يکشنبه ۲۸ مرداد ۹۷ - ۲۳:۳۰

فضای کسب و کار همچنان غبارآلود است

عضو اتاق بازرگانی ایران معتقد است برای بهبود فضای کسب و کار نقشه راه و استراتژی درازمدت لازم است تا سیاست های اقتصادی منطقی به نتیجه مطلوب برسد.
شنبه ۲۷ مرداد ۹۷ - ۲۳:۳۷

سامانه نیما باید نیازهای ارزی بیشتری را پاسخ دهد

کارشناسان اقتصادی معتقدند پائین نگه داشتن قیمت ارز، برهم زدن تعادل بازار است و سامانه نیما باید پاسخگوی همه نیازهای ارزی باشد.
چهارشنبه ۲۴ مرداد ۹۷ - ۲۳:۲۲

حمایت از صنایع کوچک، راه برون رفت از بن بست ها

مدیران و فعالان صنعتی و اقتصادی عقیده دارند که با حمایت صحیح و حرفه ای از بنگاه های کوچک صنعتی، می توان علاوه بر ارتقای توانمندی صنایع، از بازارهای جهانی نیز سهم گرفت.
سه‌شنبه ۲۳ مرداد ۹۷ - ۲۳:۴۰

میوه اسیرِ دلالی و بی تدبیری

کارشناسان و مسئولین افزایش قیمت میوه در بازار را ناشی از عوامل مختلفی از جمله تعدد واسطه گری و بی تدبیری برخی از دستگاهها دانستند.
دوشنبه ۲۲ مرداد ۹۷ - ۲۳:۲۳

برنامه ریزی غیر جامع؛ مشکل حمایت از تولید داخلی

تولیدکنندگانی که از سیاست های اخیر ارزی و تجاری دولت گله مندند معتقدند برنامه ریزی نه چندان جامع و غیرحرفه ای، از مهمترین عوامل کم اثر بودن این طرح هاست.
يکشنبه ۲۱ مرداد ۹۷ - ۲۳:۴۱