تیتر امشب

اصلاح نظام مالیاتی با کوچک سازی دولت محقق می شود

کارشناسان امور مالیاتی معتقدند نقص قوانین مالیاتی و ابزارهای متعدد و ساماندهی نشدن آنها، از عمده دلایل تمایل عمومی به فرار مالیاتی است.
سه‌شنبه ۱۴ اسفند ۹۷ - ۲۳:۴۱

اعتبارزدایی از شبکه های معاند در «ایستگاه پایانی دروغ»

کارشناسان رسانه معتقدند افزایش سواد رسانه ای مردم بزرگترین سلاح برای اعتبارزدایی شبکه های اجتماعی معاند وابسته به مخالفان نظام است.
دوشنبه ۱۳ اسفند ۹۷ - ۲۲:۲۶

هدف شرکت های دانش بنیان تجاری سازی است

معاون تجاری‌سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری: هدف از ایجاد طرح های کلان شرکت های دانش بنیان، حرکت جدی در حوزه اقتصاد، تجاری سازی، اشتغال و حمایت دولت از کسب و کار مولد است.
يکشنبه ۱۲ اسفند ۹۷ - ۲۳:۲۸

آیا بودجه 98 اشتغال محور است؟

معاون وزیر صمت: معتقدیم در شرایط سخت اهتمام مسئولان برای عملکرد بهتر جدی تر می شود.
شنبه ۱۱ اسفند ۹۷ - ۲۳:۲۰

سفر بشار اسد به تهران نقطه عطفی در روابط ایران و سوریه

کارشناس مسائل سیاسی معتقدند، سفر بشار اسد در این مقطع زمانی به ایران بسیار مهم بود و به دشمنان نشان داد که ایران و سوریه همیشه در کنار هم هستند.
چهارشنبه ۰۸ اسفند ۹۷ - ۲۳:۱۴

تشدید نظارت بر توزیع گوشت های وارداتی

معاون اقتصادی اتاق بازرگانی: محموله گوشت های وارداتی بعد از باز شدن پلمب در خودروهای حامل، تا محل فروشگاه های محل توزیع نظارت می شود تا از رسیدن آن بدست مصرف کننده واقعی و هدف اطمینان حاصل شود.
سه‌شنبه ۰۷ اسفند ۹۷ - ۲۳:۱۸

اشتغال نیازمند متولی و فرماندهی واحد است

معاون توسعه اشتغال وزارت کار: دستگاه های مختلف به صورت موازی، هم در سیاستگذاری، هم اجرا و هم، رصدِ برنامه های اشتغال کار می کنند و وحدت رویه و فرماندهی وجود ندارد.
دوشنبه ۰۶ اسفند ۹۷ - ۲۳:۰۹

حل مشکلات کشور در گرو همکاری دولت با دانشگاه است

عملکرد دانشگاه ها باوجود همه چالش ها و محدودیت های دست و پاگیر بد نبوده است، اما باید نظام آموزش عالی در امر توسعه کشور و تکامل انقلاب در اولویت قرار گیرد.
يکشنبه ۰۵ اسفند ۹۷ - ۲۳:۰۳

تفکر و روحیه بسیجی زمینه ساز احیا و توسعه صنعت

رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعتی: تفکر و روحیه بسیجی می تواند در عرصه فناوری و صنعت با معرفی ایده‌های نوآورانه موجب احیا و توسعه صنعت باشد.
شنبه ۰۴ اسفند ۹۷ - ۲۳:۴۳

حذف مالیات یکسان در بودجه 98

کمیسیون برنامه و بودجه و تلفیق مجلس تصویب کرد، مالیات در بودجه 98 نسبت به سطح درآمد افزایش یابد و برای برقراری عدالت، میزان پرداخت مالیات یکسان اخذ نشود.
چهارشنبه ۰۱ اسفند ۹۷ - ۲۳:۴۳

فرصتی خوب برای صنعت پوشاک کشور

نایب رئیس اتحادیه تولید و صادرکنندگان نساجی و پوشاک: با توجه به افزایش نرخ ارز و بی رونق شدن قاچاق، فرصت خوبی برای صنعت پوشاک کشور به وجود آمده است تا تولیدکنندگان بتوانند توان خود را به رخ رقبای خارجی بکشند.
سه‌شنبه ۳۰ بهمن ۹۷ - ۲۳:۰۷

توجه به جوانان، کلید اصلی پیشرفت کشور

کارشناسان معتقدند بهترین راه برای پیشرفت کشور در زمینه های مختلف علمی و صنعتی، استفاده بهینه از توانایی ها و دانش جوانان است.
دوشنبه ۲۹ بهمن ۹۷ - ۲۲:۳۷