تیتر امشب

نابسامانی بازار از سامانه های غیر متصل است

سامانه های زیادی در بخش واردات کالا و نظارت بر بازار وجود دارد اما به دلیل اینکه این سامانه ها با هم اتصال ندارند شاهد قاچاق، احتکار و اخفای کالا هستیم.
شنبه ۰۶ مرداد ۹۷ - ۲۳:۰۷

خانه های نوساز در زلزله هفته گذشته آسیب ندیدند

مسئولان اجرای عملیات بازسازی مناطق زلزله زده در کرمانشاه و کرمان اعلام کردند آسیب ندیدن منازلی که در زلزله اخیر نوسازی شده است، نشان داد توجه به موضوع مقاوم سازی در حفظ جان و مال مردم اهمیت بالایی دارد.
چهارشنبه ۰۳ مرداد ۹۷ - ۲۲:۵۳

کاهش اجاره بها با افزایش مدت قراداد اجاره

معاون وزیر راه و شهرسازی با تشریح قانون حمایت از مستاجران گفت: افزایش مدت زمان قرارداد اجاره به دو سال و بیشتر به مستاجران این اطمینان را می دهد که هرسال مجبور به تغییر خانه نباشند.
سه‌شنبه ۰۲ مرداد ۹۷ - ۲۳:۴۱

راهبرد اقتصادی دولت باید تغییر کند

نمایندگان فراکسیون های سه گانه مجلس با ابراز نگرانی درباره وضع اقتصادی کشور خواهان همدلی مردم و مسئولان، توجه به ظرفیت های داخل کشور و اصلاح راهبردهای دولت و دستیابی به فهم مشترک اقتصادی برای حل مشکلات شدند.
دوشنبه ۰۱ مرداد ۹۷ - ۲۳:۴۹

فساد در سازمان خصوصی سازی وجود ندارد

رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: من با جرأت و شفاف عرض می کنم یک مورد فساد در سازمان خصوصی سازی نیست.
شنبه ۳۰ تير ۹۷ - ۲۳:۳۱
پیگیری؛ عملکردها و مشکلات در مناطق زلزله‌زده

تحویل 4200 واحد روستایی در کرمانشاه و کوهساران تا پایان تیر

تا پایان تیرماه تعداد 4 هزار واحد روستایی در کرمانشاه و 200 واحد روستایی در کوهساران تحویل مردم خواهد شد و نوسانات قیمت مصالح در روند بازسازی تاثیری نداشته است.
چهارشنبه ۲۷ تير ۹۷ - ۲۳:۱۸

تسهیلات 9 درصدی برای بازسازی بافتهای فرسوده

کارشناسان مسکن معتقدند سیاست های کلان دولت در حوزه بازسازی بافت های فرسوده و بازآفرینی باید متناسب با مناطق شهری باشد و از شتابزدگی اجتناب شود.
سه‌شنبه ۲۶ تير ۹۷ - ۲۳:۴۰

نظارت بر بازار، چالش ها و راهکارها

دبیرکل اتاق اصناف ایران: هر واحد صنفی بین 7 تا 17 درصد می تواند برای کالاهای وارداتی افزایش قیمت دهد و بیشتر از آن تخلف است.
دوشنبه ۲۵ تير ۹۷ - ۲۳:۲۰
تیتر امشب یکشنبه؛

ضرورت ها و چالش های هوشمندسازی پدافند غیرعامل

رئیس سازمان پدافند غیر عامل، هوشمندسازی را یک ضرورت روزمره و یک روند جهانی رو به رشد دانست.
يکشنبه ۲۴ تير ۹۷ - ۲۲:۵۲

افزایش بی رویه ظرفیت، ترکی بر صنعت کاشی و سرامیک

تولیدکنندگان صنعت کاشی و سرامیک معتقدند مواد اولیه این صنعت باید از خارج تأمین شود،این در حالیکه وزارت صمت این موضوع را قبول ندارد و میگوید تولیدات داخل کافی و باکیفیت است.
شنبه ۲۳ تير ۹۷ - ۲۳:۱۷

عملکردها؛ 8 ماه بعد از زلزله کرمانشاه

بازوند استاندار کرمانشاه، مهدیان معاون بنیاد مسکن و موسوی معاون عمرانی استاندار کرمان از عملکردها و پیگیری ها در روند بازسازی مناطق زلزله زده کرمانشاه و کرمان در تیتر امشب آمار ارائه کردند.
چهارشنبه ۲۰ تير ۹۷ - ۲۳:۲۲

کارت بازرگانی؛ چالش‌ها و راهکارها

خسروتاج: با توجه به اینکه صدور کارت بازرگانی به صورت غیر متمرکز و استانی در سراسر کشور انجام می شود، تاکید دولت بر این است که در شرایط فعلی کشور باید نگاه سخت گیرانه تر داشته باشیم تا از سو استفاده های احتمالی جلوگیری شود.
سه‌شنبه ۱۹ تير ۹۷ - ۲۳:۳۶