روی خط خبر

پایانه سلام، نمودار تخصص و هنر ایرانی

مدیرعامل شرکتِ فرودگاهی امام خمینی: ترمینال سلام سیزدهمین ترمینال- گالری جهان است که هم هنر ایرانی و هم تخصص ایرانی را به معرض نمایش می گذارد.
سه‌شنبه ۲۸ خرداد ۹۸ - ۱۹:۰۴

280 میلیارد تومان تسهیلات برای 13 هزار طرح اشتغالزایی

رئیس هیئت مدیره بنیاد برکت از اعتبار 280 میلیارد تومان در قالب وام قرض الحسنه با بازپرداخت 5 تا 6 ساله برای 13 هزار طرح اشتغالزایی خبر داد.
دوشنبه ۲۷ خرداد ۹۸ - ۲۰:۲۶

استاندارد داروهای ایرانی بالاست اما بسته بندی نه!

معاون وزیر بهداشت با اعلام اینکه سطح علمی کشور و اعتماد کشورهای منطقه به دارو و پزشک ایرانی بالاست، به مردم توصیه کرد: به داروهای داخلی اعتماد کنید، چون این وزارتخانه فقط به داروهایی اجازه تولید و ورود به بازار را می دهد که دارای استاندارد و کیفیت لازم باشد.
يکشنبه ۲۶ خرداد ۹۸ - ۲۰:۲۶

قرن 21 قرن آسیاست

رئیس اداره امور چین وزارت امور خارجه کشورمان علت گردآمدن کشورهای عضو شانگهای را افزایش قدرت سیاسی و اقتصادی کشورهای منطقه آسیا در مقابل یکجانبه گرایی آمریکا اعلام کرد.
شنبه ۲۵ خرداد ۹۸ - ۲۰:۲۹

بروکراسی و قوانینِ مزاحم از موانع رونق تولید است

عضو هیئت مدیره شرک صنعتی شمس آباد: اگر بروکراسی و مزاحمت های سازمان های مختلف نباشد حداقل 50 درصد واحدهای تولیدی به سمت افزایش ظرفیت و توسعه بیشتر می روند.
جمعه ۲۴ خرداد ۹۸ - ۱۹:۰۸

اهداف مجمع نوآوری آسیا و اقیانوسیه در تهران

دبیر مجمع نوآوری آسیا و اقیانوسیه: نمایندگان 62 کشور از نزدیک با ظرفیت های نوآوری و فناوری های علمی ایران آشنا شدند.
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۹۸ - ۱۹:۲۲

تسهیلات ویژه به دانش‌بنیان های سیل‌زده

معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی از تسریع پرداخت تسهیلات شرکت های دانش بنیان و 8 ماه امهال پرداختی های تسهیلات خبرداد و افزود: تسهیلاتی نیز با اقساط 4 ساله برای تجهیز دفاتر کاری پرداخت می شود.
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۹۸ - ۱۹:۵۰
کارکرد وارونه یارانه پنهان؛

ناکارآمدی نظام مالیاتی عامل تورم و افزایش قیمت ها

یک کارشناس اقتصادی معتقد است: اگر نظام مالیاتی از پس کارکردهای خود برنیاید سیاست های قیمتی ضد خودشان عمل می کنند و اگر قیمت ها به طور فزاینده ای رهاسازی شوند بار تورمی بالایی خواهد داشت و به طور زنجیره ای کلیه قیمت ها را افزایش می دهد.
دوشنبه ۲۰ خرداد ۹۸ - ۲۰:۰۷

بهره‌برداری از قطعه اول آزادراه تهران - شمال تا پایان تابستان

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور: آزاد راه تهران - شمال به طول 121 کیلومتر یکی از بزرگترین طرح های عمرانی ملی کشور محسوب می شود و امیدواریم منطقه یک آن تا پایان تابستان به بهره برداری برسد.
سه‌شنبه ۲۱ خرداد ۹۸ - ۱۹:۳۳

مدارک خریداران پایان نامه های تقلبی باطل می شود

وزارت علوم اعلام کرد با پلمپ 25 واحد فروش پایان نامه، حدود 20 هزار نفر در مقاطع ارشد و دکترا شناسایی شده اند که اسامی آنها موجود است و برای ابطال مدارک آنها عزم جدی وجود دارد.
يکشنبه ۱۹ خرداد ۹۸ - ۱۹:۳۵

شناسایی و مراقبت از مبتلایان فشارخون

مدیرکل دفتر مدیریت بیماری‌های غیرواگیر وزارت بهداشت: در طرح بسیج ملی کنترل فشار خون قرار است فشارخون حدود 20 میلیون نفر، که 50 درصد جمعیت بالای 30 سال کشور را شامل می‌شود سنجیده و مبتلایان به این بیماری را شناسایی و از آنان مراقبت کنیم.
شنبه ۱۸ خرداد ۹۸ - ۱۹:۲۲

بیش از 2 هزار بنگاه تولیدی در مسیر رفع مشکلات

معاون برنامه‌ریزی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی: رفع مشکلات ۲ هزار و ۵۴ بنگاه تولیدی در دستور کار قرار گرفته و 466 میلیارد ریال اعتبار برای عارضه یابی و نوسازی در 31 استان تخصیص داده شده است.
جمعه ۱۷ خرداد ۹۸ - ۲۰:۲۶