روی خط خبر

حق بیمه کارگران ساختمانی در گرو اصلاح قانون

مدیرکل نام‌نویسی و حساب‌های انفرادی سازمان تامین اجتماعی: حق قانونی کارگران ساختمانی مانند سایر کارگران باید در چارچوب اصلاح قانون، شفاف سازی و پرداخت شود.
سه‌شنبه ۰۹ بهمن ۹۷ - ۲۰:۵۲

آماده باش به استانهای برف گیر

طبق پیش بینی سازمان هواشناسی، سامانه بارشی فعال در کشور، امروز تقویت شده و بخش وسیعی از کشور را فرا می گیرد.
دوشنبه ۰۸ بهمن ۹۷ - ۱۹:۳۷

بازار گوشت متعادل می شود

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور: افزایش واردات لاشه گوشت گوسفند و عرضه گوشت منجمد گوساله به کاهش قیمت کمک خواهد کرد.
يکشنبه ۰۷ بهمن ۹۷ - ۱۹:۴۵

نا همخوانی عرضه و تقاضا، درد اصلی بازار مسکن

کارشناسان مسکن معتقدند، مشکلات بازار مسکن ناشی از بی توازنی در عرضه و تقاضاست زیرا ساخت و سازها در کشور بر اساس نیاز و شرایط بازار صورت نمی گیرد.
شنبه ۰۶ بهمن ۹۷ - ۲۱:۳۴

جشن 40 سالگی انقلاب، مردمی و مسجد محور است

قائم مقام شورای هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به رهنمودهای امام خمینی(ره) گفت: امام همیشه تاکید داشتند که جشن انقلاب باید مردمی برگزار شود و به همین لحاظ جشن 40 سالگی انقلاب هم مردمی و مسجد محور است.
جمعه ۰۵ بهمن ۹۷ - ۱۹:۱۹

تغییر الگوی مصرف خانوار، سال پایه آمارگیری را تغییر داد

معاون مرکز آمار با بیان اینکه نرخ تورم نقطه به نقطه ۳۹.۶ درصد است گفت: آمارگیری بر پایه کالاهای مصرفی سبد خانوارهاست.
سه‌شنبه ۰۲ بهمن ۹۷ - ۲۰:۵۱

محصولات دانش بنیان نیازمند آزمایشگاههای مرجع

معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری پس از 5 سال از تشکیل شرکت های دانش بنیان از خلاء علمی برای ایجاد آزمایشگاههای مرجع برای تدوین استانداردهای علمی خبر داد.
دوشنبه ۰۱ بهمن ۹۷ - ۱۹:۵۷

عزم جدی صنعت پوشاک برای باز کردن آخرین گره قاچاق

دستگاه ها و اتحادیه های مرتبط با تولید و توزیع پوشاک بر تعیین تکلیف 110 فروشگاهی که همچنان بطور غیرقانونی محصولات قاچاق عرضه می کنند، تاکید کردند.
يکشنبه ۳۰ دی ۹۷ - ۱۹:۳۸

ساخت پلاسکو از هفت خوان گذشت

معاون اموال و املاک بنیاد مستضعفان از عملیات اجرایی ساختمان جدید پلاسکو خبر داد و گفت: با حل مشکلات اداری و مهندسی طرح جدید ساختمان پلاسکو در 20 طبقه ساخته می شود.
شنبه ۲۹ دی ۹۷ - ۲۰:۳۸

جاده ها برفی است، با تجهیزات ایمن سفر کنید

پلیس راه و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای: رعایت نکات ایمنی، تمهیدات لازم و اطلاع از وضعیت راهها با استفاده از سامانه 141 از الزامات سفر در جاده های برفگیر و کوهستانی است.
جمعه ۲۸ دی ۹۷ - ۲۰:۱۵

نوسانات نرخ ارز، جهت قاچاق دام را تغییر داد

مدیرکل نظارت بر سامانه‌های الکترونیکی و هوشمند ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: میزان قاچاق دام به دلایلی از جمله نبودن ضوابط مشخص و نوسانات نرخ ارز بیشتر شده است.
پنجشنبه ۲۷ دی ۹۷ - ۱۹:۱۵

3 منبع جدید درآمدی دولت، در بوجه 98

عضو کمیسیون تلفیق بودجه 98 : مهمترین جهت گیری بودجه باید بر چرخش نظام مالی برای مقابله با تحریم ها و توجه بیشتر به جنبه های حمایتی از قشر متوسط و ضعیف جامعه باشد.
چهارشنبه ۲۶ دی ۹۷ - ۲۰:۳۲