روی خط خبر

گفتگوی 18:30 / طرح ضربتی وام ازدواج

مدیر کل اعتبارات بانک مرکزی گفت: قصد داریم طرح ضربتی یک ماهه را به گونه ای مدیریت کنیم که وام ازدواج را به همه نیازمندان برسانیم.
سه‌شنبه ۲۷ تير ۹۶ - ۲۰:۰۱

آذرکیش: دانش آموزان کارآفرین، بورسیه می شوند

مدیرکل دفتر آموزش های کاردانش وزارت آموزش و پرورش ار پرداخت وام به دانش آموزان کارآفرین، بورسیه آنها در مقطع کاردانی و نیز انجام خدمت سربازیشان در بخش های تولیدی و مربوطه خبر داد.
سه‌شنبه ۲۷ تير ۹۶ - ۱۰:۵۷

قاچاقچیان بزرگترین دشمن تولیدند

مدیرعامل اتحادیه سراسری تعاونی لاستیک، قاچاق این کالا را معضلی برای تولیدکنندگان و واردکنندگان قانونی دانست.
دوشنبه ۲۶ تير ۹۶ - ۱۳:۰۳

گفتگوی 18:30/ واحدهای صنعتی، چالش ها و راهکارها

معاون سازمان صنعت و تجارت و رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان تهران درباره مشکلات بر سر راه واحدهای صنعتی تاکید کردند که مشکلات و وضع اضطرار در واحدهای تولیدی همچنان وجود دارد و با کمک دستگاه های دولتی می توانیم از این شرایط عبور کنیم.
يکشنبه ۲۵ تير ۹۶ - ۲۰:۴۴

ورود خودروهای باری بدون توزین به جاده‌ها ممنوع!

بیش از 100 دستگاه کنترل توزین وزن خودروها باربری در جاده های کشور تا پایان سال نصب می شود.
يکشنبه ۲۵ تير ۹۶ - ۱۵:۱۴

گفتگوی 18:30/ ساماندهی دستفروشان

وزارت بهداشت می گوید: وظیفه ای برای جمع آوری و برخورد با دستفروشان ندارد و شهرداری نیز معتقد است برای مبارزه با پدیده دستفروشی باید همه دستگاه ها با ما همکاری کنند.
شنبه ۲۴ تير ۹۶ - ۱۹:۵۰

روی خط خبر/ پرداخت مالیات در کشور باید فرهنگ سازی شود

مشاور مالیاتی اتاق اصناف ایران با بیان الزام فرهنگ سازی پرداخت مالیات در کشور گفت: مردم بر اساس در آمد ها و کسب از هزینه هایشان باید مالیات پرداخت کنند.
شنبه ۲۴ تير ۹۶ - ۱۱:۴۳

گفتگوی 18:30/ رشد کنونی اجاره‌بها در کشور منطقی است!

رئیس اتحادیه مشاوران املاک با اشاره به اینکه رشد 40 تا 50 درصد اجاره بها در کلان شهرها موردی است، گفت: با توجه به سود بانکی و تورم رشد 10 درصدی اجاره بها، حداقلی و منطقی است.
پنجشنبه ۲۲ تير ۹۶ - ۲۱:۰۱

خط خبر/ 70 هزار نفر، واجد شرایط برای آموزش مهارت های کارورزی

رئیس دبیرخانه شواری عالی ‏اشتغال وزارت تعاون گفت: در سامانه کارورزی، 400 هزار نفر ثبت نام کردند که از این تعداد حدود 70 هزار نفر واجد شرایط برای ورود به واحد های اقتصادی، آموزش های لازم را سپری می کنند.
پنجشنبه ۲۲ تير ۹۶ - ۱۵:۳۸

گفتگوی 18:30/ احداث شهرک پوشاک، گامی بلند برای حضور در بازارهای جهانی

معاون سازمان شهرک های صنعتی با بیان اینکه شهرک پوشاک قرار است برای 50 هزار نفر اشتغال زایی کند گفت: با افتتاح این شهرک می توانیم نقش پررنگی در بازارهای داخلی و خارجی داشته باشیم.
چهارشنبه ۲۱ تير ۹۶ - ۲۰:۴۶

گفتگوی 18:30/ خبر خوش تامین اجتماعی برای 3 میلیون کارگر فاقد بیمه

معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی با اشاره به سامانه 1000142 به عنوان پلی برای بیمه شدن سه میلیون کارگر فاقد بیمه گفت: بعد از تماس کارگران به پرونده شان رسیدگی و در اسرع وقت بیمه و با کارفرمای متخلف هم برخورد می شود.
سه‌شنبه ۲۰ تير ۹۶ - ۲۰:۱۴

آغاز طرح اشتغال فارغ التحصیلان از چهارشنبه

قائم مقام رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: تاکنون۳۸۶هزار نفر در سامانه کارورزی ثبت نام کردند که ۶۸ هزار و۶۰۰نفر واجد شرایط هستند.
سه‌شنبه ۲۰ تير ۹۶ - ۱۳:۱۹